Еротичен стимулант за подарък за св. Валентин - за и против?

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Re: Еротичен стимулант за подарък за св. Валентин - за и против?

Мнениеот mammy » 09 Фев 2016, 13:27

blogzdrave написа:Известно е, че "мъжете обичат с очите" и се възбуждат визуално. Така че примерно еротичното бельо (решението на Anka), би било доста по-възбуждащ и еротичен симулант.
Освен това към идеята да разтваряш неща закупени от аптеката в алкохол трябва да походиш с особено внимание, за да не превърнеш празника в неприятен спомен.


От аптеката ми казаха, че Еромакс е изцяло на билкова основа и може да се приема с алкохол. А еротичният стимулант не изключва и еротично бельо. :heartbeating:
mammy
 
Мнения: 12
Регистриран на: 27 Яну 2016, 17:42

Re: Еротичен стимулант за подарък за св. Валентин - за и против?

Мнениеот Fute » 09 Фев 2016, 17:13

mammy написа:
blogzdrave написа:Известно е, че "мъжете обичат с очите" и се възбуждат визуално. Така че примерно еротичното бельо (решението на Anka), би било доста по-възбуждащ и еротичен симулант.
Освен това към идеята да разтваряш неща закупени от аптеката в алкохол трябва да походиш с особено внимание, за да не превърнеш празника в неприятен спомен.


От аптеката ми казаха, че Еромакс е изцяло на билкова основа и може да се приема с алкохол. А еротичният стимулант не изключва и еротично бельо. :heartbeating:


Има няколко много популярни интернет продукти - сексуални стимуланти, които са 1/1 със състава на Еромакс, цената е 10 пъти повече, а отзивите за тях са много добри. Еромакс е аналогичен продукт на добра цена и върши хубава работа, особено ако годинките са повече и не ти се експериментира с Виагра. Лично при мен не употребявам с алкохол, според мен ще развали усещането от хубавия секс :)
Fute
 
Мнения: 104
Регистриран на: 09 Юли 2012, 19:53

Re: Еротичен стимулант за подарък за св. Валентин - за и против?

Мнениеот mammy » 09 Фев 2016, 17:22

Fute написа:
mammy написа:
blogzdrave написа:Известно е, че "мъжете обичат с очите" и се възбуждат визуално. Така че примерно еротичното бельо (решението на Anka), би било доста по-възбуждащ и еротичен симулант.
Освен това към идеята да разтваряш неща закупени от аптеката в алкохол трябва да походиш с особено внимание, за да не превърнеш празника в неприятен спомен.


От аптеката ми казаха, че Еромакс е изцяло на билкова основа и може да се приема с алкохол. А еротичният стимулант не изключва и еротично бельо. :heartbeating:


Има няколко много популярни интернет продукти - сексуални стимуланти, които са 1/1 със състава на Еромакс, цената е 10 пъти повече, а отзивите за тях са много добри. Еромакс е аналогичен продукт на добра цена и върши хубава работа, особено ако годинките са повече и не ти се експериментира с Виагра. Лично при мен не употребявам с алкохол, според мен ще развали усещането от хубавия секс :)


Явно сте добре запознат с еротичните стимуланти на пазара ... може ли да ми кажете каква е разликата между Еромакс и Еромакс2 :?:
mammy
 
Мнения: 12
Регистриран на: 27 Яну 2016, 17:42

Re: Еротичен стимулант за подарък за св. Валентин - за и против?

Мнениеот Fute » 09 Фев 2016, 17:29

mammy написа:Явно сте добре запознат с еротичните стимуланти на пазара ... може ли да ми кажете каква е разликата между Еромакс и Еромакс2 :?:

Еромакс 2 е опит за лансиране на удобната, "готова за бой" опаковка при случаен секс - лесна за криене, подходяща и за мъжа и за жената. Мисля, че е с малко по-високо съдържание на активните вещества, което опростява нещата. И той е добре, одобрявам :)
Fute
 
Мнения: 104
Регистриран на: 09 Юли 2012, 19:53

Re: Еротичен стимулант за подарък за св. Валентин - за и против?

Мнениеот svetlozara » 09 Фев 2016, 17:37

Хм, интересно. А имат ли тези добавки някаква възрастова граница? Гаджето ми е на 24 дали е добре да пробваме и ние с такава добавка? :roll:
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Еротичен стимулант за подарък за св. Валентин - за и против?

Мнениеот Fute » 09 Фев 2016, 17:45

svetlozara написа:Хм, интересно. А имат ли тези добавки някаква възрастова граница? Гаджето ми е на 24 дали е добре да пробваме и ние с такава добавка? :roll:

Зависи какво очакваш :) Една добра добавка като Еромакс дава хубави искри в секса, но трябва да има сухо дърво и голяма печка, да бумти, да бумти :)
Еромакс дава шанс за нас, динозаврите, над 50те ;)
Fute
 
Мнения: 104
Регистриран на: 09 Юли 2012, 19:53

Re: Еротичен стимулант за подарък за св. Валентин - за и против?

Мнениеот mammy » 09 Фев 2016, 17:49

svetlozara написа:Хм, интересно. А имат ли тези добавки някаква възрастова граница? Гаджето ми е на 24 дали е добре да пробваме и ние с такава добавка? :roll:


Приятелката, която ме запали по тази идея е под 30 години и е ползвала Еромакс, на майтап, а после защото и е харесало. А логично е да се ползва и от по-възрастите... нали знаеш мерака си отива последен, след възможностите.
mammy
 
Мнения: 12
Регистриран на: 27 Яну 2016, 17:42

Re: Еротичен стимулант за подарък за св. Валентин - за и против?

Мнениеот Fute » 09 Фев 2016, 17:52

mammy написа:
svetlozara написа:Хм, интересно. А имат ли тези добавки някаква възрастова граница? Гаджето ми е на 24 дали е добре да пробваме и ние с такава добавка? :roll:


Приятелката, която ме запали по тази идея е под 30 години и е ползвала Еромакс, на майтап, а после защото и е харесало. А логично е да се ползва и от по-възрастите... нали знаеш мерака си отива последен, след възможностите.

В най-добрия секс винаги има нужда от малко искрица :)
Fute
 
Мнения: 104
Регистриран на: 09 Юли 2012, 19:53

Re: Еротичен стимулант за подарък за св. Валентин - за и против?

Мнениеот svetlozara » 09 Фев 2016, 18:17

А дали няма привикване при по-младите мъже? как се контролират да не използват подобни добавки постоянно, а само понякога за усилване на удоволствието. Как после да ги озаптим, ако толкова им хареса? :roll:
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Еротичен стимулант за подарък за св. Валентин - за и против?

Мнениеот fawla » 10 Фев 2016, 10:43

svetlozara написа:А дали няма привикване при по-младите мъже? как се контролират да не използват подобни добавки постоянно, а само понякога за усилване на удоволствието. Как после да ги озаптим, ако толкова им хареса? :roll:

Ако я използва ежедневно може и да има проблеми, но ако е от време на време що да се получават някакви странични ефекти или друго? :roll:
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

ПредишнаСледваща

Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron