Откраднати мигове на щастие..или има ли смисъл да се бориш?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Откраднати мигове на щастие..или има ли смисъл да се бориш?

Мнениеот Olimpia » 10 Фев 2016, 11:40

Здравейте
намирам се в много заплетена и ужасно болезнена за мен ситуация, и моля за вашите мнения за да се опитам да погледна проблема си през вашите очи. Накратко историята е следната.. Преди 3 месеца мой познат ме покани на среща, тъй като отдавна все търсил повод да се видим но все се разминавали нещата, видяхме се говорихме за всичко, което ни вълнува. Освен за всичко друго ми сподели че от 10 г. живее с жена с която явно не се разбират,че отношенията били оставени на течението но не се решава да се разделят защото било станало навик :twisted: .. и е търсел постоянно нещо ново и различно, което винаги му е липсвало. Започна да ме търси да се виждаме но разбира се винаги тайно по обясними причини. Всичко беше прекрасно, отношение, внимание ,открих прекрасен човек само че му казах че не е редно да продължаваме така защото аз не търся временна връзка а нещо истинско и сериозно, още повече знаейки за др човек му казах че не ми е приятно така да започва нещо с лъжи и криейки се. Тези постоянни лъжи и криене ме караха да се чувствам ужасно и го помолих да прецени какво иска за себе си и да не продължаваме така защото всички страдаме. Според мен беше нормално защото говореше е иска дом и семейство, ходихме по огледи на апартаменти каза че е намерил това което търси и че тази промяна му е липсвала. Само че като му казах да реши каквото и да е но да има ясна позиция се оказа че не бил готов, трябвало му още време, не знаел как да направи така че хем да не нарани досегашната си половинка нито пък мен.. което няма как да стане :banghead: Осъзнах че явно трябва да се оттегля, неспира да ме търси и да ми пише какво ли не да му дам малко време да се реши но не знам има ли смисъл?? да сме оставили засега нещата по старому докато съберял кураж... тотално съм в дилема има ли въобще смисъл да преосмисли нещата :?
Olimpia
 
Мнения: 3
Регистриран на: 10 Фев 2016, 11:01

Re: Откраднати мигове на щастие..или има ли смисъл да се бориш?

Мнениеот Jully » 10 Фев 2016, 11:58

Моят съвет е да го оставиш, явно той си търси някоя любовница, с която да си начеше крастата. По-добре не си хаби енергия за такъв човек, а след като търсиш връзка си я намери в някой необвързан младеж. След като няма смелост да се раздели с приятелката си и смята, че е готино да изневерява, то това те чака и теб в бъдеще. По-добре окончателно и твърдо му кажи да си гледа работата. :)
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Откраднати мигове на щастие..или има ли смисъл да се бориш?

Мнениеот Monika_Spasova » 10 Фев 2016, 13:07

И аз не смятам, че трябва да си губиш времето с него. Вие имахте ли реално интимна връзка? След като не иска да остави приятелката си, с която е години наред, то значи те иска само да си му забавление, докато му е интересно. Наистина си търси някой друг и не се занимавай.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Откраднати мигове на щастие..или има ли смисъл да се бориш?

Мнениеот Olimpia » 10 Фев 2016, 13:38

Еми през тези няколко месеца бяхме постоянно заедно, прибираше се сутрин колкото да се оправи за работа .. именно затова не знам как да реагирам признал е че е влюбен в друга но и не е поставил край на вразката си ... :eek:
Olimpia
 
Мнения: 3
Регистриран на: 10 Фев 2016, 11:01

Re: Откраднати мигове на щастие..или има ли смисъл да се бориш?

Мнениеот Ваня Стойчева » 10 Фев 2016, 13:46

Olimpia написа:Еми през тези няколко месеца бяхме постоянно заедно, прибираше се сутрин колкото да се оправи за работа .. именно затова не знам как да реагирам признал е че е влюбен в друга но и не е поставил край на вразката си ... :eek:

А има ли деца с неговата половинка?
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Откраднати мигове на щастие..или има ли смисъл да се бориш?

Мнениеот Olimpia » 10 Фев 2016, 14:24

Не нямат деца ..
Olimpia
 
Мнения: 3
Регистриран на: 10 Фев 2016, 11:01

Re: Откраднати мигове на щастие..или има ли смисъл да се бориш?

Мнениеот Krum » 10 Фев 2016, 15:35

Olimpia написа:Не нямат деца ..
Моме не те знам на колко си години ама май излишно се напрягаш. Аз съм на 44 години нямам още ни жена, ни деца. И На мен не ми се вижда разумно да зарязвам, ама да въртя по 10 мацки едновременно още по-малко. Явно има сериозна причина да стои с въпросната жена , дали ще е заради пари, дали ще е заради общ бизнес или заради друго, не се знае, но щом въпреки досадата не я зарязва, значи няма и да го направи. Наистина не си струва да си губиш врмемето.
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Откраднати мигове на щастие..или има ли смисъл да се бориш?

Мнениеот penelopa » 10 Фев 2016, 16:56

Krum написа:
Olimpia написа:Не нямат деца ..
Моме не те знам на колко си години ама май излишно се напрягаш. Аз съм на 44 години нямам още ни жена, ни деца. И На мен не ми се вижда разумно да зарязвам, ама да въртя по 10 мацки едновременно още по-малко. Явно има сериозна причина да стои с въпросната жена , дали ще е заради пари, дали ще е заради общ бизнес или заради друго, не се знае, но щом въпреки досадата не я зарязва, значи няма и да го направи. Наистина не си струва да си губиш врмемето.


Аз съм на същото мнение. Приказките и обещанията са едно, но делата са друго. Ако наистина е имал намерение да прекрати досегашното си положение, което по неговите думи е непоносимо вече, да се е нанесъл отдавна в жилището с теб, което сте намерили. Хубаво е да се бориш, но и отсрещната страна трябва да е наясно накъде е тръгнала и гледните ви точки да съвпадат иначе няма смисъл.
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

Re: Откраднати мигове на щастие..или има ли смисъл да се бориш?

Мнениеот S_Milenska » 10 Фев 2016, 18:33

Точно това е гледане в различни посоки, той защо те тормози и продължава да те търси, след като реално явно няма причина, той не иска да се раздели с жена си! :mad:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Откраднати мигове на щастие..или има ли смисъл да се бориш?

Мнениеот irka » 11 Фев 2016, 10:03

Щом вътрешно усещаш, че нещата не са такива, каквито трябва да бъдат, намери сили да се откъснеш от него. Не се чувайте, не се виждайте, не правете секс известно време и виж как ще ти се отрази. Ако искаш потърси психолог, за да ти помогне да се ориентираш в чувствата си и да разбереш как да намалиш объркването си.
irka
 
Мнения: 467
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:03

Следваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта