Родители в конфузна ситуация с детето

Re: Родители в конфузна ситуация с детето

Мнениеот Локумът » 23 Фев 2016, 17:08

penelopa написа:
Malina написа:
iwoni написа:Малко кофти е станало, но случват се такива работи. Вие пък ги изкарахте хората големите грешници :mrgreen: . Кой знае и вие какви конфузи имате, а тука се правите на големите моралисти :mrgreen: .

Е, моля ти се. Тук не е въпросът да попаднеш в конфузна ситуация, а става въпрос за това, да правиш секс, докато детето ти е в леглото. Това е ненормално! Защото съвсем в реда на нещата е детето да се чувства притеснено, застрашено, уплашено и объркано, след като види родителите си на калъп и то точно до него, тук не става въпрос да е в съседно легло в една стая, а в едно общо легло. Това вече граничи с абсолютната простотия. :!: За мен лично такива случки трябва да се обсъждат със специалисти, защото на някой трябва да му хлопа дъската, че да прави секс в леглото, където е детето му!


Ако ме питате мен, дали в леглото или в същата стая е едно и също, детето все ще е стреснато! Така че ако толкова са на зор мама и тати, да се заключват в стаята през деня, а нощем детето да си спи в стаята.

:bump: А включвате ли го в любовната игра? :lol: :lol: :lol: :lol:
Обаче не трябва да забравяте, че много семейства си нямат друга допълнителна стая, от там нататък е въпрос на малко самосъзнание и желание да се запази нормалната глава на детето, сега че вас ви е хванал нагона, лошо няма, ама да оставите детето да се клати до вас е меко казано странно. Ако е на другото легло може да разчитате, че е с гръб към вас примерно или подобни. :mrgreen:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Родители в конфузна ситуация с детето

Мнениеот pavleta » 25 Фев 2016, 13:38

То голямо успокоение като е с гръб към тях! :grin: Ние един ден с моя се бяхме заключили с цел да не ни изненадат, въпреки че децата бяха навън. По едно време се прибрали, търсят ни и като видяха, че е заключено почна едно блъскане по вратата, чудо! Изкараха си акъла :grin:
pavleta
 
Мнения: 467
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:33

Re: Родители в конфузна ситуация с детето

Мнениеот black » 26 Фев 2016, 17:33

pavleta написа:То голямо успокоение като е с гръб към тях! :grin: Ние един ден с моя се бяхме заключили с цел да не ни изненадат, въпреки че децата бяха навън. По едно време се прибрали, търсят ни и като видяха, че е заключено почна едно блъскане по вратата, чудо! Изкараха си акъла :grin:


По-добре това, отколкото да ви сгащят в странно положение на телата. :mrgreen:
black
 
Мнения: 441
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:43

Re: Родители в конфузна ситуация с детето

Мнениеот rose_92 » 11 Мар 2016, 04:16

И на мен това не ми се вижда нормално..Дори и когато детето е на друго легло в същата стая. Толкова ли няма други стаи/баня, където да отидете, когато ви се прави секс? :smile: Мисля, че такава гледка би оставила трайни следи в детската психика и определено детето няма да го забрави...Все пак не е на 1-2 годинки..
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Re: Родители в конфузна ситуация с детето

Мнениеот zagrijena » 11 Мар 2016, 10:17

Аз като бях малка спяхме в една стая с родителите ми, не съм ги виждала, но съм чувала звуците. Ами честно да кажа не усещам да ми има нещо на психиката! :mrgreen:
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

Re: Родители в конфузна ситуация с детето

Мнениеот rose_92 » 12 Мар 2016, 01:47

zagrijena написа:Аз като бях малка спяхме в една стая с родителите ми, не съм ги виждала, но съм чувала звуците. Ами честно да кажа не усещам да ми има нещо на психиката! :mrgreen:



Щото не си ги видяла. :lol:
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Re: Родители в конфузна ситуация с детето

Мнениеот analizatorka » 12 Мар 2016, 10:36

rose_92 написа:
zagrijena написа:Аз като бях малка спяхме в една стая с родителите ми, не съм ги виждала, но съм чувала звуците. Ами честно да кажа не усещам да ми има нещо на психиката! :mrgreen:



Щото не си ги видяла. :lol:


И какво ще види - голяма издута купчина, наметната с юргана. :mrgreen:
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

Re: Родители в конфузна ситуация с детето

Мнениеот Pipilota » 12 Мар 2016, 14:15

Когато няма начин - няма. Може ли пък всеки път родителите да правят секс в тоалетната?! Стига толкова консерватизъм, но когато детето порасне е редно да се отдели, там до към 6-7 години как да е, докато спи на съседно легло, ама в едно легло вече е лудост. Ама едва ли не да се хокат хората, че правят секс ами айде, някой като е толкова против да мине да ни раздаде по 20 000 за по-голямо жилище. :mrgreen:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Родители в конфузна ситуация с детето

Мнениеот rose_92 » 12 Мар 2016, 16:39

analizatorka написа:
rose_92 написа:
zagrijena написа:Аз като бях малка спяхме в една стая с родителите ми, не съм ги виждала, но съм чувала звуците. Ами честно да кажа не усещам да ми има нещо на психиката! :mrgreen:



Щото не си ги видяла. :lol:


И какво ще види - голяма издута купчина, наметната с юргана. :mrgreen:


Аз си го представих без юргана. :lol:
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Re: Родители в конфузна ситуация с детето

Мнениеот iwoni » 14 Мар 2016, 15:38

Аз съм голяма шматка и моето чедо често ме е насаждало на пачи яйца, ама слава богу не по повод секс. Но и другото си е доста неприятно :mrgreen:
iwoni
 
Мнения: 483
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:14

ПредишнаСледваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта