Родители в конфузна ситуация с детето

Re: Родители в конфузна ситуация с детето

Мнениеот rose_92 » 14 Мар 2016, 16:02

iwoni написа:Аз съм голяма шматка и моето чедо често ме е насаждало на пачи яйца, ама слава богу не по повод секс. Но и другото си е доста неприятно :mrgreen:


Какво точно имаш предвид? :lol: Виждало те е гола? :lol:
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Re: Родители в конфузна ситуация с детето

Мнениеот Lollipop » 14 Мар 2016, 16:33

И мен са ме хващали гола. :mrgreen: Но не сме имали много такива сериозни моменти... за щастие ;)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Родители в конфузна ситуация с детето

Мнениеот klara » 15 Мар 2016, 14:21

Редовно по-големият ми син е нахлувал в банята докато се къпя. Сега е на 8 и вече се усеща, че не е удобно :grin:
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Re: Родители в конфузна ситуация с детето

Мнениеот rose_92 » 16 Мар 2016, 16:36

klara написа:Редовно по-големият ми син е нахлувал в банята докато се къпя. Сега е на 8 и вече се усеща, че не е удобно :grin:


Тая врата не се ли заключва? :D Аз никога не влизам в банята без да се заключа. :grin:
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Re: Родители в конфузна ситуация с детето

Мнениеот Snejna » 17 Мар 2016, 11:11

Мен лично това, че вижда някой гол не ме притеснява толкова, по-добре да е наясно как изглеждат хората, отколкото един ден да се шашне и много да с евпечатли като види някой нудист. :mrgreen:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Родители в конфузна ситуация с детето

Мнениеот fairy » 17 Мар 2016, 11:41

Snejna написа:Мен лично това, че вижда някой гол не ме притеснява толкова, по-добре да е наясно как изглеждат хората, отколкото един ден да се шашне и много да с евпечатли като види някой нудист. :mrgreen:

И аз мисля, че е добре детето да познава човешкото тяло и да не се срамува. Аз не се притеснявам детето да ме види по бельо.
fairy
 
Мнения: 464
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:17

Re: Родители в конфузна ситуация с детето

Мнениеот rose_92 » 17 Мар 2016, 19:17

fairy написа:
Snejna написа:Мен лично това, че вижда някой гол не ме притеснява толкова, по-добре да е наясно как изглеждат хората, отколкото един ден да се шашне и много да с евпечатли като види някой нудист. :mrgreen:

И аз мисля, че е добре детето да познава човешкото тяло и да не се срамува. Аз не се притеснявам детето да ме види по бельо.



Според мен не е много добре детето да гледа родителите си голи..Айде ако момиче види майка си веднъж - добре, а момчето - баща си, но обратното за мен е недопустимо..Ако ще и по бельо..Има много начини да му се покаже как изглежда голото човешко тяло..Но всеки си знае как си възпитава децата.Трябва да има някакви граници..
Аз като бях малка и майка ми понякога се преобличаше пред мен и честно казано се чувствах неудобно и не я гледах. От енциклопедиите и разни други книги съм видяла как изглежда тялото и как се променя в различната възраст и знаех какво ме очаква..А баща ми пък редовно си ходеше по гащи от което ми беше още по-неудобно, така че за мен не това е начинът. :) Слава Богу чисто голи никога не съм ги виждала - тази гледка щеше да ми остане в съзнанието като един лош спомен. :lol: :grin: Да не говорим пък да правят секс пред мен..потрес :banghead:
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Re: Родители в конфузна ситуация с детето

Мнениеот irka » 18 Мар 2016, 10:27

rose_92 написа:
fairy написа:
Snejna написа:Мен лично това, че вижда някой гол не ме притеснява толкова, по-добре да е наясно как изглеждат хората, отколкото един ден да се шашне и много да с евпечатли като види някой нудист. :mrgreen:

И аз мисля, че е добре детето да познава човешкото тяло и да не се срамува. Аз не се притеснявам детето да ме види по бельо.



Според мен не е много добре детето да гледа родителите си голи..Айде ако момиче види майка си веднъж - добре, а момчето - баща си, но обратното за мен е недопустимо..Ако ще и по бельо..Има много начини да му се покаже как изглежда голото човешко тяло..Но всеки си знае как си възпитава децата.Трябва да има някакви граници..
Аз като бях малка и майка ми понякога се преобличаше пред мен и честно казано се чувствах неудобно и не я гледах. От енциклопедиите и разни други книги съм видяла как изглежда тялото и как се променя в различната възраст и знаех какво ме очаква..А баща ми пък редовно си ходеше по гащи от което ми беше още по-неудобно, така че за мен не това е начинът. :) Слава Богу чисто голи никога не съм ги виждала - тази гледка щеше да ми остане в съзнанието като един лош спомен. :lol: :grin: Да не говорим пък да правят секс пред мен..потрес :banghead:

Да, всеки си има различни разбирания и усещания. Разбира се, човек трябва да се съобразява с някои неща и най-вече с чувствата на другите. Но смятам, че по подходящ начин на детето трябва да се покаже, че човешкото тяло е красиво в различните си форми и няма нищо срамно в него. Така според мен се избягват много проблеми, които в по-зряла възраст да се проявят. Например момичетата да не харесват телата си и да искат да ги променят било чрез диети, било чрез операции, може и в секса да има проблеми.
irka
 
Мнения: 467
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:03

Re: Родители в конфузна ситуация с детето

Мнениеот Mon_ton » 21 Мар 2016, 16:20

irka написа:Да, всеки си има различни разбирания и усещания. Разбира се, човек трябва да се съобразява с някои неща и най-вече с чувствата на другите. Но смятам, че по подходящ начин на детето трябва да се покаже, че човешкото тяло е красиво в различните си форми и няма нищо срамно в него. Така според мен се избягват много проблеми, които в по-зряла възраст да се проявят. Например момичетата да не харесват телата си и да искат да ги променят било чрез диети, било чрез операции, може и в секса да има проблеми.

Абсолютно съм съгласна, а и когато детето вижда често родителите си по-голи не му прави впечатление до толкова, че да му се забие в главата като нещо неправилно или срамно! Разбира се, тук говорим за малки деца до около 8-9 години, след това мисля, че не е редно и заради самите тях и техните притеснения, които биха ги обвзели.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Родители в конфузна ситуация с детето

Мнениеот mamina » 22 Мар 2016, 10:02

Вие още малко ще кажете и че няма нищо лошо и срамно да се разменят интимности пред децата!
mamina
 
Мнения: 525
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:55

ПредишнаСледваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта