Родители в конфузна ситуация с детето

Re: Родители в конфузна ситуация с детето

Мнениеот rabotnata pchela » 22 Мар 2016, 10:44

mamina написа:Вие още малко ще кажете и че няма нищо лошо и срамно да се разменят интимности пред децата!

Какво приемаш за интимности? Целувките също са интимност и нямам нищо против да ги разменям пред детето. НЕ ни гледа странно, когато с баща му се целуваме, а аз си спомням, че бях много изненадана, когато видях майка ми и баща ми да се целуват, не говоря изобщо за страстни френски целувки.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Родители в конфузна ситуация с детето

Мнениеот rose_92 » 24 Мар 2016, 01:55

mamina написа:Вие още малко ще кажете и че няма нищо лошо и срамно да се разменят интимности пред децата!



Да. Натам вървят нещата - то в една друга тема и такива коментари има как правели секс на същото легло, в което спи детето... :lol: Не знам, може да съм консервативна за някои хора, но на мен изобщо не ми се вижда нормално родителите да се разхождат голи/по бельо пред децата си или детето да ги хваща под душа - на 8-9 години извинявайте ама те са вече достатъчно големи, че да разбират какво виждат. Аз имам спомени и от 5-годишна, а от 8-9 да не говорим. На 7 вече братовчедка ми ме беше светнала на секса даже.. :lol: Те разбират и знаят много повече неща, отколкото предполагате. :lol:
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Re: Родители в конфузна ситуация с детето

Мнениеот silver933 » 24 Мар 2016, 10:46

Много зависи от детето, какво му е обкръжението, има много, които не знаят нищо. : :mrgreen:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Родители в конфузна ситуация с детето

Мнениеот iwoni » 31 Мар 2016, 09:02

rose_92 написа:
iwoni написа:Аз съм голяма шматка и моето чедо често ме е насаждало на пачи яйца, ама слава богу не по повод секс. Но и другото си е доста неприятно :mrgreen:


Какво точно имаш предвид? :lol: Виждало те е гола? :lol:


Не, засрамвало ме е пред чужди хора :grin: . Човек е по-свободен у дома си, там се отпуска и е много неприятно такъв момент да стане достояние на външни хора чрез детето. Понякога са малки предателчета :mrgreen: .
iwoni
 
Мнения: 483
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:14

Re: Родители в конфузна ситуация с детето

Мнениеот Локумът » 23 Авг 2016, 12:36

Е, ако дойде вече с вибратора пред гостите ти, няма как да не те засрами. :) Но много често на мен ми се е случвало, не само еротично, но и от гледна точка на това - да кажа нещо за някой и той после да го изръси. Единия ми син особено беше голяма клюкарка. :lol:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Родители в конфузна ситуация с детето

Мнениеот silver933 » 24 Авг 2016, 16:24

Ами за тва трябва да се стараете да имат моменти, в които децата ви ги няма. :) или по-скоро да ги разкарвате в излишна стая, а и от малки трябва да ги учите да чукат на вратата преди да влязат и по-скоро да влизат, след като получат отговор за влизане.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Родители в конфузна ситуация с детето

Мнениеот lussy » 24 Авг 2016, 16:57

Доста пъти са ме поставяли моите две деца в ситуации, в които съм се чудила къде да се завра, вдън земя ли, къде ли :lol: . Направя нещо или кажа нещо и веднага става достояние или на баща им, или на баби и дядовци. Много е опасно, когато се изказваш нелицеприятно за баща им пред тях и после скандалът е готов. Или пък така уронваш авторитета му пред тях и от това следват други неща.
lussy
 
Мнения: 421
Регистриран на: 02 Окт 2013, 11:45

Re: Родители в конфузна ситуация с детето

Мнениеот S_Milenska » 25 Авг 2016, 11:15

lussy написа:Доста пъти са ме поставяли моите две деца в ситуации, в които съм се чудила къде да се завра, вдън земя ли, къде ли :lol: . Направя нещо или кажа нещо и веднага става достояние или на баща им, или на баби и дядовци. Много е опасно, когато се изказваш нелицеприятно за баща им пред тях и после скандалът е готов. Или пък така уронваш авторитета му пред тях и от това следват други неща.

И аз понякога го правя, когато ми дотежее и щерката ме види и се изпусна и кажа това онова...
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Родители в конфузна ситуация с детето

Мнениеот fawla » 01 Сеп 2017, 11:45

Едно е преобличането набързо, тук не говорим за голотии, да се развяваш гол пред детето си, друго и съвсем трето е сексът в леглото с детето. Това е по-притеснително от това, че ще види баща си по гащи или на майка си гърдите.
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Родители в конфузна ситуация с детето

Мнениеот Буба Мара » 29 Май 2018, 16:34

Написаното ми напомня за ето тази история, за която се твърди че била по действителен случай:
"Пътувам в препълнена маршрутка, хората пътуват мълчешком, всеки се е замислил за нещо. При едно спиране се освобождава мястото веднага зад шофьора, на което сяда млада майка, около 22-23 години, с 3-4-годишно момиченце. Тоест, тя седи с гръб към движението и с лице към хората в салона.
Като тръгна маршрутката, и момиченцето започна да мрънка на майка си на тема “мамо, купи ми Барби!”, при това едно такова протяжно и жално, и с различен тон всеки път. Майка й влезе в ритъма и й отговаряше с “за какво ти е Барби, имаш си вече три, по-добре да ти купя нещо друго” и т.н. Всичкото това мрънкане и виене почна да омръзва не само на мен, но и на останалите пътници. След няколко спирки стратегията на момиченцето се промени. Тя изведнъж стана важна и млъкна, като видимо се сети за нещо коварно. И след още една спирка се издаде:
- Ако не ми купиш Барби, ще кажа нещо за теб на баба! Майка й се усмихна:
- И какво толкова ще кажеш на баба си за мен?
Момиченцето продължи:
- Ще разкажа, ще разкажа! Аз видях нещо!
Цялата маршрутка затаи дъх, за да чуе какво точно е видяла малката.
- Е, и какво си видяла? – попита майката.
- Аз видях как ти вчера целуваше пишката на тати!
Цялата маршрутка избухна в смях, също и шофьорът. Майката спря маршрутката, взе си детето под мишница и изскочи навън.
Мислите си, че това е краят? Не бързайте.
При спирането на маршрутката се качи млад мъж с момченце, някъде около 8-годишно и седна на мястото на майката с детето. Пътниците продължаваха да се хилят, младият мъж и той почна да се подсмихва гузно, без да знае на какво точно се смеят останалите. И в този момент синът му изтърси:
“Тате, купи ми войници!”
Маршрутката избухна в такъв смях, че принуди шофьора да спре, за да се смее на спокойствие. След като си пое дъх, шофьорът се обърна към младия мъж:
“Братче, по-добре му купи войници, не дърпай дявола за опашката”. Младият мъж пътува около 4 спирки, през цялото време хората се смееха, а той седеше в пълно недоумение, вероятно мислейки си че се вози в маршрутка с идиоти.”
Та тъй де..
Аватар
Буба Мара
 
Мнения: 305
Регистриран на: 22 Фев 2018, 15:47

ПредишнаСледваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта