Родители в конфузна ситуация с детето

Родители в конфузна ситуация с детето

Мнениеот irka » 19 Фев 2016, 11:16

Срам не срам, ще ви споделя каква конфузна ситуация ми се случи. Дъщеря ми е на 7 години, има си отделна стая, но онази вечер нещо й беше криво и се присламчи в леглото при нас с баща й. Легнахме си, тя бързо заспа и нас ни удари нещо хормона :grin: за беля. Сещате се, няма да изпадам в подробности. Точно в сюблимния момент, мъжа ми върху мен, аз едва сдържам звуците от устата си и гледам нашето момиче като се ококрило срещу нас! :oops: Ами сега? Позакрихме се, почнах аз да я баламосвам, тя уж се поуспокои и пак легна. Мина ми и настроение и всичко. После един-два дена се държа малко странно и ни гледаше под вежди, но мина.
Мислех, че е забравила случката, но пазаруваме с нея в магазина, напълнихме количката и се нареждаме на касата. Точно пред нас момиче и момче като се награбили, целувки, прегръдки, чудо! По едно време дъщерята ме дърпа за ръкава и ми изтърсва ама на висок глас: "Мамо, тати така ли те мачкаше онази вечер и боли ли?" Леле, потънах в земята, като всички около нас почнаха да се кискат! Пуснах не червена ами не знам каква боя! Смолотевих нещо и гледах как по-бързо да се измъкнем от магазина.
Та така с моята дъщеря. Вие имате ли такива излагации пред децата? Какви еквилибристики правите, за да останете насаме? Засрамвали ли са ви на публично място дечковците?
irka
 
Мнения: 467
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:03

Re: Родители в конфузна ситуация с детето

Мнениеот roksana » 19 Фев 2016, 11:24

Абе чак на калъп не са ни хващали, вие направо сте си го просели :grin: . Но сина ме е засрамвал един път и още го помня. Водя го на градина, клекнала съм да му събуя обувките и той пред всички ми обяснява, че имам дупка на панталона точно отдолу и ми се виждат бикините. А аз изобщо не съм забелязала! :oops: На никой да не се случва, ужас. Оттогава все се проверявам дали нямам скъсано някъде :grin: .
roksana
 
Мнения: 504
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:50

Re: Родители в конфузна ситуация с детето

Мнениеот Galina.bg » 19 Фев 2016, 11:37

irka написа:Срам не срам, ще ви споделя каква конфузна ситуация ми се случи. Дъщеря ми е на 7 години, има си отделна стая, но онази вечер нещо й беше криво и се присламчи в леглото при нас с баща й. Легнахме си, тя бързо заспа и нас ни удари нещо хормона :grin: за беля. Сещате се, няма да изпадам в подробности. Точно в сюблимния момент, мъжа ми върху мен, аз едва сдържам звуците от устата си и гледам нашето момиче като се ококрило срещу нас! :oops: Ами сега? Позакрихме се, почнах аз да я баламосвам, тя уж се поуспокои и пак легна. Мина ми и настроение и всичко. После един-два дена се държа малко странно и ни гледаше под вежди, но мина.

:banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead:
ВИЕ НОРМАЛНИ ЛИ СТЕ?????
Galina.bg
 
Мнения: 39
Регистриран на: 20 Юни 2014, 15:14

Re: Родители в конфузна ситуация с детето

Мнениеот irka » 19 Фев 2016, 11:48

Galina.bg написа:
irka написа:Срам не срам, ще ви споделя каква конфузна ситуация ми се случи. Дъщеря ми е на 7 години, има си отделна стая, но онази вечер нещо й беше криво и се присламчи в леглото при нас с баща й. Легнахме си, тя бързо заспа и нас ни удари нещо хормона :grin: за беля. Сещате се, няма да изпадам в подробности. Точно в сюблимния момент, мъжа ми върху мен, аз едва сдържам звуците от устата си и гледам нашето момиче като се ококрило срещу нас! :oops: Ами сега? Позакрихме се, почнах аз да я баламосвам, тя уж се поуспокои и пак легна. Мина ми и настроение и всичко. После един-два дена се държа малко странно и ни гледаше под вежди, но мина.

:banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead:
ВИЕ НОРМАЛНИ ЛИ СТЕ?????


Как да разбирам въпроса ви? Дали сме нормални, защото сме правили секс в присъствието на детето или ненормално съм подходила след като ни е видяла? Ако един ми каже, че не му се е случвало да прави секс през НОЩТА, когато детето му спи в същата стая, ще си посипя главата с пепел :grin: .
irka
 
Мнения: 467
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:03

Re: Родители в конфузна ситуация с детето

Мнениеот Galina.bg » 19 Фев 2016, 11:53

irka написа:Как да разбирам въпроса ви? Дали сме нормални, защото сме правили секс в присъствието на детето или ненормално съм подходила след като ни е видяла? Ако един ми каже, че не му се е случвало да прави секс през НОЩТА, когато детето му спи в същата стая, ще си посипя главата с пепел :grin: .

:banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead:
Хващайте пепелта и посипвайте.
За вас други стаи няма ли?
Galina.bg
 
Мнения: 39
Регистриран на: 20 Юни 2014, 15:14

Re: Родители в конфузна ситуация с детето

Мнениеот Pipilota » 19 Фев 2016, 12:10

Абе едно е в СЪЩАТА стая, съвсем друго е да сте в едно легло, това е извратено! :shock: :shock: :shock:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Родители в конфузна ситуация с детето

Мнениеот VirtualBusiness » 21 Фев 2016, 16:02

Pipilota написа:Абе едно е в СЪЩАТА стая, съвсем друго е да сте в едно легло, това е извратено! :shock: :shock: :shock:

И аз съм на такова мнение, чукайте се както си искате и където си искате, ама не в едно легло с детето ви. После ако продума пред госпожите в яслата или в училището, вие ще си берете срама.
И хич не ми говорете, че ви е издънило детето, вие трябва да си вземете много сериозна забележка!
VirtualBusiness
 
Мнения: 42
Регистриран на: 02 Фев 2014, 18:00

Re: Родители в конфузна ситуация с детето

Мнениеот iwoni » 22 Фев 2016, 10:43

Малко кофти е станало, но случват се такива работи. Вие пък ги изкарахте хората големите грешници :mrgreen: . Кой знае и вие какви конфузи имате, а тука се правите на големите моралисти :mrgreen: .
iwoni
 
Мнения: 483
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:14

Re: Родители в конфузна ситуация с детето

Мнениеот Malina » 23 Фев 2016, 15:08

iwoni написа:Малко кофти е станало, но случват се такива работи. Вие пък ги изкарахте хората големите грешници :mrgreen: . Кой знае и вие какви конфузи имате, а тука се правите на големите моралисти :mrgreen: .

Е, моля ти се. Тук не е въпросът да попаднеш в конфузна ситуация, а става въпрос за това, да правиш секс, докато детето ти е в леглото. Това е ненормално! Защото съвсем в реда на нещата е детето да се чувства притеснено, застрашено, уплашено и объркано, след като види родителите си на калъп и то точно до него, тук не става въпрос да е в съседно легло в една стая, а в едно общо легло. Това вече граничи с абсолютната простотия. :!: За мен лично такива случки трябва да се обсъждат със специалисти, защото на някой трябва да му хлопа дъската, че да прави секс в леглото, където е детето му!
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Родители в конфузна ситуация с детето

Мнениеот penelopa » 23 Фев 2016, 17:00

Malina написа:
iwoni написа:Малко кофти е станало, но случват се такива работи. Вие пък ги изкарахте хората големите грешници :mrgreen: . Кой знае и вие какви конфузи имате, а тука се правите на големите моралисти :mrgreen: .

Е, моля ти се. Тук не е въпросът да попаднеш в конфузна ситуация, а става въпрос за това, да правиш секс, докато детето ти е в леглото. Това е ненормално! Защото съвсем в реда на нещата е детето да се чувства притеснено, застрашено, уплашено и объркано, след като види родителите си на калъп и то точно до него, тук не става въпрос да е в съседно легло в една стая, а в едно общо легло. Това вече граничи с абсолютната простотия. :!: За мен лично такива случки трябва да се обсъждат със специалисти, защото на някой трябва да му хлопа дъската, че да прави секс в леглото, където е детето му!


Ако ме питате мен, дали в леглото или в същата стая е едно и също, детето все ще е стреснато! Така че ако толкова са на зор мама и тати, да се заключват в стаята през деня, а нощем детето да си спи в стаята.
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

Следваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron