Супер храни, здравословно пазаруване, качествени и полезни продукти, начин на хранене
Правила на форума
Добави отговор

Re: Хранкоопите - качествена храна или заблуда?

20 Май 2016, 16:45

О, със сигурност! И никой не може да им каже копче. Логиката им е ако успеят да продадат и пробутат нещо, хората да гледат какво купуват. Хранкоопите и фермерските пазари са добра идея, стига да са по-отворени и да са коректни към клиентите си. Само ние, българите, можем да съсипем една хубава идея и да я превърнем в пародия.

Re: Хранкоопите - качествена храна или заблуда?

04 Юли 2017, 14:54

Скроо се присъединих към един хранкооп в моя град и съм доволна. Вземала съм яйца, кисело мляко много хубави домашни продукти. Но има малко разнообазие, всичко е концентрирано към София, останалите градове - кучета ни яли. Може би азщото производителите с анаясно, че там са парите и са насочили скъпата си продукция в тази посока.

Re: Хранкоопите - качествена храна или заблуда?

05 Юли 2017, 08:53

Не съм попадала на хубав хранкооп, всичко е концентрирано в София, за останалите няма, както сте казали. Има уж фермерски пазар в нашия град, но там често няма никой, той изобщо не се състои.

Re: Хранкоопите - качествена храна или заблуда?

13 Сеп 2017, 15:07

могат да се намерят добри оферти, аз главнои зеленчуци пазарувам така, малко с месото не мога да рискувам...

Re: Хранкоопите - качествена храна или заблуда?

29 Сеп 2017, 11:47

С месото не ми се рискува, готовим за болести, за какво ли не, което може да е имало поживотните, докато с плодовете и зеленчуците този проблем го няма като просто се измиват добре, но с месото трудно бих рискувала.
Добави отговор
Отиди на страница: 1, 2, 3