Хранкоопите - качествена храна или заблуда?

Супер храни, здравословно пазаруване, качествени и полезни продукти, начин на хранене

Re: Хранкоопите - качествена храна или заблуда?

Мнениеот iwoni » 20 Май 2016, 16:45

О, със сигурност! И никой не може да им каже копче. Логиката им е ако успеят да продадат и пробутат нещо, хората да гледат какво купуват. Хранкоопите и фермерските пазари са добра идея, стига да са по-отворени и да са коректни към клиентите си. Само ние, българите, можем да съсипем една хубава идея и да я превърнем в пародия.
iwoni
 
Мнения: 483
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:14

Re: Хранкоопите - качествена храна или заблуда?

Мнениеот Pipilota » 04 Юли 2017, 14:54

Скроо се присъединих към един хранкооп в моя град и съм доволна. Вземала съм яйца, кисело мляко много хубави домашни продукти. Но има малко разнообазие, всичко е концентрирано към София, останалите градове - кучета ни яли. Може би азщото производителите с анаясно, че там са парите и са насочили скъпата си продукция в тази посока.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Хранкоопите - качествена храна или заблуда?

Мнениеот Jully » 05 Юли 2017, 08:53

Не съм попадала на хубав хранкооп, всичко е концентрирано в София, за останалите няма, както сте казали. Има уж фермерски пазар в нашия град, но там често няма никой, той изобщо не се състои.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Хранкоопите - качествена храна или заблуда?

Мнениеот Lili_gagarin » 13 Сеп 2017, 15:07

могат да се намерят добри оферти, аз главнои зеленчуци пазарувам така, малко с месото не мога да рискувам...
Lili_gagarin
 
Мнения: 135
Регистриран на: 27 Яну 2016, 16:01

Re: Хранкоопите - качествена храна или заблуда?

Мнениеот Lollipop » 29 Сеп 2017, 11:47

С месото не ми се рискува, готовим за болести, за какво ли не, което може да е имало поживотните, докато с плодовете и зеленчуците този проблем го няма като просто се измиват добре, но с месото трудно бих рискувала.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Предишна

Назад към Здравословно хранене

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта