Болезненият месечен цикъл повод за платен отпуск?

Re: Месечният цикъл повод за платен отпуск?

Мнениеот Pipilota » 14 Яну 2017, 09:05

red_eyes написа:Аз нямам чак такива проблеми с цикъла, не ми е толкова болезнен, издържа се. Но това, което е написала Юнона, ме изумява. Да, за упражненията ясно, че не трябва да са интензивни, но не знаех, че йогата може да бъде в помощ, когато сме в това положение. За пластири също не знаех, че има такива. Логично, който е патил, той е търсил начини за спасение :smile: .

Йогата има пози или упражнения, както и да го кажем, за всичко, дори и за проблеми с вътрешните органи, с щитовидната жлеза, защо да не успокоява и цикъла. За мен тежкия цикъл е нещо несъществуващо, но препоръките на Юнона ми се виждат намясто и разумни.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Месечният цикъл повод за платен отпуск?

Мнениеот Harmony » 16 Яну 2017, 15:12

Мен пък преди да ми дойде много ми се прияжда шоколад, а сега разбрах, че трябвало да се избягва :smile: .
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Месечният цикъл повод за платен отпуск?

Мнениеот Yunona » 16 Яну 2017, 15:21

Harmony написа:Мен пък преди да ми дойде много ми се прияжда шоколад, а сега разбрах, че трябвало да се избягва :smile: .


И на мен ми се прияжда.. .и си ям :) Установила съм, че по-добре да хапна едно малко парченце, отколкото да се изнервям от абстиненцията :)
Само гледам да е тайно, просто не е възпитателно да правя това, което не препоръчвам на децата :)
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

Re: Месечният цикъл повод за платен отпуск?

Мнениеот Rali_hr » 16 Яну 2017, 15:37

Yunona написа:
Harmony написа:Мен пък преди да ми дойде много ми се прияжда шоколад, а сега разбрах, че трябвало да се избягва :smile: .


И на мен ми се прияжда.. .и си ям :) Установила съм, че по-добре да хапна едно малко парченце, отколкото да се изнервям от абстиненцията :)
Само гледам да е тайно, просто не е възпитателно да правя това, което не препоръчвам на децата :)

Хайде, сбарахме те на тясно. :mrgreen:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Месечният цикъл повод за платен отпуск?

Мнениеот Yunona » 16 Яну 2017, 17:50

Rali_hr написа: Хайде, сбарахме те на тясно. :mrgreen:


Ааа, защо? Аз съвсем доброволно си признавам :)
Просто аз наистина мога да хапна само едно малко парченце и да си остана с него. Не всеки може така :wink:
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

Re: Месечният цикъл повод за платен отпуск?

Мнениеот отчаяна » 16 Яну 2017, 23:41

Да, други след парченцето изяждат целия шоколад и не могат да се спрат :grin: .
отчаяна
 
Мнения: 92
Регистриран на: 25 Авг 2016, 13:49

Re: Месечният цикъл повод за платен отпуск?

Мнениеот Lollipop » 09 Фев 2017, 11:56

С едни приятелки си говорихме, че не отпуска трябва, а да има една спа стая, в която всяка жена при нужда да отива да си почива, докато се почувства по-добре и после да се връща на работа. :lol:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Месечният цикъл повод за платен отпуск?

Мнениеот rabotnata pchela » 09 Фев 2017, 13:05

Lollipop написа:С едни приятелки си говорихме, че не отпуска трябва, а да има една спа стая, в която всяка жена при нужда да отива да си почива, докато се почувства по-добре и после да се връща на работа. :lol:

Тази идея ми се струва повече от страхотна, стане ти зле, отидеш починеш си, полежиш в някоя Дзен обстановка и се върнеш на работното място заредена с енергия и кеф. :) :cheerleadersmileygirl:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Месечният цикъл повод за платен отпуск?

Мнениеот irka » 10 Фев 2017, 11:34

Като идея добро, но на практика не знам дали може да стане :smile: , работодателите доста ще се чудят колко часове да ти смятат, че са работени.
irka
 
Мнения: 467
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:03

Re: Месечният цикъл повод за платен отпуск?

Мнениеот Lili_pili » 10 Фев 2017, 13:30

irka написа:Като идея добро, но на практика не знам дали може да стане :smile: , работодателите доста ще се чудят колко часове да ти смятат, че са работени.

То остава и да можеше да стане, като цяло в тая тема няма нещо, което може да стане, всички си чешем езиците. :lol:
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

ПредишнаСледваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron