Помощ! Щитовидната ми жлеза обърква живота ми!

Re: Помощ! Щитовидната ми жлеза обърква живота ми!

Мнениеот iwoni » 14 Мар 2016, 15:27

Добрият ендокринолог е повече за препоръчване. С щитовидната шега не бива, проблемът си е сериозен.
iwoni
 
Мнения: 483
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:14

Re: Помощ! Щитовидната ми жлеза обърква живота ми!

Мнениеот Jeanne » 14 Мар 2016, 21:37

Смятате че импулсната терапия е шега? ИЛИ не действа по-силно от което и да било лекарство?
Тогава си ходи при доктори, давай им пари, защото са бедни и защото са свикнали да експериментират върху твоето здраве!
Аз съм почти излекувана от тази болест - щитовидна жлеза и диабет.
Jeanne
 
Мнения: 6
Регистриран на: 14 Мар 2016, 00:49

Re: Помощ! Щитовидната ми жлеза обърква живота ми!

Мнениеот balsam » 15 Мар 2016, 10:58

Jeanne написа:Смятате че импулсната терапия е шега? ИЛИ не действа по-силно от което и да било лекарство?
Тогава си ходи при доктори, давай им пари, защото са бедни и защото са свикнали да експериментират върху твоето здраве!
Аз съм почти излекувана от тази болест - щитовидна жлеза и диабет.


Споменавате две сериозни неща. Как се излекувахте от диабета? А той от кой тип ви е? Признавам, че не съм запозната с импулсната терапия, но четох доста противоречиви мнения за бай Тончо от Гълъбово, не знам дали става дума за същия човек.
balsam
 
Мнения: 513
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:17

Re: Помощ! Щитовидната ми жлеза обърква живота ми!

Мнениеот svetlozara » 15 Мар 2016, 12:00

aleksandra.marinova написа:И аз съм страшно зле с щитовидната жлеза от около година и половина.Преди това бях горе-долу добре/с Хашимото съм от 10 години/,не знам какво стана.Пияогромни дози Еутирокс и TSH ми е мноооого ниско.Ендокринолозите ми казват,че съм в лекарствена тиреотоксикоза,но с изклчение на страшното сърцебиене,симптоите ми са на хипотиреоидизъм,а и ако намаля дозата,става още по-зле.Ужасно е,нещо ми е оъркан организма,имам чувството,че хормоните по неясна причина не ми действат,въпреки,че ги има.Ако научиш нещо,пиши!


Александра, Еутирокс е за хипофункция (тоест високо ТСХ), по-добре не си измъчвай организма така. Аз моя Еутирокс го спрях и другия месец по това време ще ме боцкат, за да видим какво е положението с хормоните. Успех ти желая, знам от опит колко е гадно. :((

Иначе за този господин от Гълъбово... може и до него да прибегна, и преди са ми го споменавали.
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Помощ! Щитовидната ми жлеза обърква живота ми!

Мнениеот analizatorka » 21 Мар 2016, 17:26

Имам близък, който има проблеми с щитовидната жлеза и бъдете уверени, че ходенето по врачки, лечители и тем подобни не помага. Обикаляш като луд сериозните лекари в София, но не по разни клиники и клинички, а във Военномедицинска академия и стриктно спазваш лечението си и диетата си. И нещата влизат в релси.
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

Re: Помощ! Щитовидната ми жлеза обърква живота ми!

Мнениеот rabotnata pchela » 22 Мар 2016, 10:58

То е ясно, че само със сериозни действия може да се подобри състоянието, ама хич не съм съгласна с частта с клиниките. Може да отидеш в добра клиника или болница, където има специалисти от всякакъв род и да ти се направят пълни изследвания, да с търсят последствия и причини в рамките на ден - два и да знаеш какво точно трябва да предприемеш като действия, защото и лекарите ще са наясно какво да ти предпишат.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Помощ! Щитовидната ми жлеза обърква живота ми!

Мнениеот svetlozara » 23 Мар 2016, 12:25

Лошото е, че още месец единственото, което мога да направя е да стоя и да чакам да се изчистя от лекарствата и след това да се правят нови изследвания.
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Помощ! Щитовидната ми жлеза обърква живота ми!

Мнениеот zagrijena » 23 Мар 2016, 14:53

svetlozara написа:Лошото е, че още месец единственото, което мога да направя е да стоя и да чакам да се изчистя от лекарствата и след това да се правят нови изследвания.


Каквото трябва, ще го правиш. Нямаш друг избор :smile:
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

Re: Помощ! Щитовидната ми жлеза обърква живота ми!

Мнениеот Jeanne » 24 Мар 2016, 09:01

На мен ми е омръзнало от клиники. Лекарите в наши дни не мислят за здравето ни. Пробвах много методи, но ефекта е минимален. Показателите на щитоводната жлеза падат малко и така остават.
Аз лично и край мен 5-6 мои познати редовно ходим при Бай Таню и шече сме добре. Жена на инсулин влезе в морма - 4,5 захар от 13, диабет 2 за 8 месеца. Аз от 12 вече е 7-8 диабет 2. за 6 месеца. Друга приятелка беше с шъзел на щит.жлеза. Вече го няма, само има едно петно, което ще се изчисти за 5 месеца само без процедури. Този човек не е гледач, нито баяч. Той упражнява това, което е наследил и много добре е запознат с щит. жлеза и свързаните с нея органи - панкреас, надбъбречна влеза, задстомашна и черен дроб - т,е. тези които чистят отганизма.
Но след като не искате да отидете, остава ваш проблем! Процедурата е кратка - не повече от 5 мин.
Купувате си от оптека скалпел 11 и отивате. Той ви преглежда с опипване щит. жлеза и ши казва какво е положението. Ако се съгласите тогава той прави в устата на небцето 3 разреза. Там пред него плюете кръв която е съсирена, тъмна, мрърна. Тази кръв няма как да изтече по друг начин и тя пошрежда щит. жлеза, образува възли или прави други поръжения. До десетина храчения стира да тече и 2 часа не пиете нищо - дори и вода. Процедурата повишава кръвното. Непосредствено преди процедърата аз пия 1/2 таблетка за понижаване на кръвното - едни ефтини таблетки. По този начин не ме боли главата след това (по принцип кръвното ми по-често пада, или е нормално и не уяотребявам такива хапчета). Процедурата струва 10 лв. От цяла България ходят при него - от Благоевград, от Плевен, от Враца, и дори лятото ходят чужденци за профилактика.
Оставям сами да решите!
Jeanne
 
Мнения: 6
Регистриран на: 14 Мар 2016, 00:49

Re: Помощ! Щитовидната ми жлеза обърква живота ми!

Мнениеот silver933 » 24 Мар 2016, 10:41

На мен тая история ми звучи направо страшно :shock: Ше ти реже нещо из небцето видиш ли и то как по дяволите сам ще си купил скалпел в аптеката! може ли!? :shock: :shock: :shock:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

ПредишнаСледваща

Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани с ендокринология и болести на обмяната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта