Помощ! Щитовидната ми жлеза обърква живота ми!

Re: Помощ! Щитовидната ми жлеза обърква живота ми!

Мнениеот zlati1459 » 05 Ное 2019, 13:34

Здравейте, на 25 години съм и ми установиха Хашимото преди 6. Всяка сутрин си пия Ел-Тироксин и в момента хормоните ми са в норма. Не спазвам определен начин на хранене. Заболяването не ми пречи да водя пълноценен живот ! В началото бях качила около 20-тина килограма, но постепенно, благодарение на спорт и физическа активност, успях да вляза във форма. Не мисля негативно и не отдавам голямо значение на това, има хора с далеч по-сериозни заболявания. Все пак съжалявам, че това ви се случва. Бъдете позитивна и живейте за мига !
zlati1459
 
Мнения: 53
Регистриран на: 05 Ное 2019, 10:37

Re: Помощ! Щитовидната ми жлеза обърква живота ми!

Мнениеот ElenaStefanova » 26 Мар 2023, 23:20

Само ще ви кажа, че с 6 посещения (веднъж месечно) аз живея втори живот вече 21-ва година, напълно излекувана от хашимото. При мен бе последен стадий на болестта, в следствие на която стигнах до инвалидност в краката. Тоест чувствах ги, но не можех изобщо да ходя и ме носеха. Ослепяването,тахикардията, нервността,треперенето на ръцете до степен да не можеш да пиеш дори вода без да я разлееш бе по-маловажния проблем за мен. Бях едва на 28. Заболяването ми го откриха в Гърция. Дядо Тоньо ме дари с втори живот. Скоро научих, че е получил удар, но не разбрах дали е жив. А вие не се чудете. Медицината не се ли доказа в последните години, че само ни трови и не ни помага? Докато се тровим с боклуците на фармата, взе ще сме болни. Дори аспирина вреди, разберете го! Хора, търсете алтернативна медицина! Има лек ЗА ВСИЧКО! Просто никой не го тръби, защото е опасно. Успех на всички!
ElenaStefanova
 
Мнения: 1
Регистриран на: 26 Мар 2023, 23:12

Предишна

Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани с ендокринология и болести на обмяната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта