Омръзна ми да ме смятат за лесна жена

Re: Омръзна ми да ме смятат за лесна жена

Мнениеот Локумът » 22 Мар 2016, 16:15

klara написа:По презумпция хората смятат, че щом една жена работи в заведение, клуб, изобщо места, където върви нощния живот, значи тя е затова там покрай работата да си прави удоволствието или е длъжна да прави удоволствието на някой друг. Тя може и да е стриптизьорка, но не означава, че си ляга с всеки срещнат.

То няма много общо между стрипизьорка и сервитьорка според мен. :roll:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Омръзна ми да ме смятат за лесна жена

Мнениеот irka » 23 Мар 2016, 10:56

Като съм попадала в подобна ситуация, се държа супер дистанцирано и говоря на Вие. Така като че ли малко се респектират и се спират с подмятанията и намеците.
irka
 
Мнения: 467
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:03

Re: Омръзна ми да ме смятат за лесна жена

Мнениеот Elica » 29 Мар 2016, 13:06

irka написа:Като съм попадала в подобна ситуация, се държа супер дистанцирано и говоря на Вие. Така като че ли малко се респектират и се спират с подмятанията и намеците.

Те като са пияни знаеш ли колко им дреме на вие ли им говориш или на ти.. :lol:
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Омръзна ми да ме смятат за лесна жена

Мнениеот klara » 29 Мар 2016, 14:36

Винаги ще има идиоти, които ще си просят секс по най-отвратителния и отблъскващ начин. Ако изкарват коза, че по този начин са честни и не увъртат, ами веднага казват за какво става въпрос, не става. Трябва да си голям ненормалник или пълен комплексар, за да подходиш по този начин.
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Re: Омръзна ми да ме смятат за лесна жена

Мнениеот Локумът » 19 Апр 2016, 15:09

klara написа:Винаги ще има идиоти, които ще си просят секс по най-отвратителния и отблъскващ начин. Ако изкарват коза, че по този начин са честни и не увъртат, ами веднага казват за какво става въпрос, не става. Трябва да си голям ненормалник или пълен комплексар, за да подходиш по този начин.

Викам си за кви кози говори тая жена.. :lol: :lol: :lol: Тея дето си искат направо искат да го получат, не искат да я охажват и да я водят на спа почивки.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Омръзна ми да ме смятат за лесна жена

Мнениеот analizatorka » 19 Апр 2016, 16:34

Може и да е вярно, някой път сме такива кози :lol: . Държим се по-разкрепостено, а после ама той защо така прави! Ами защото такава топка сме подали :mrgreen: .
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

Re: Омръзна ми да ме смятат за лесна жена

Мнениеот Fury » 11 Яну 2019, 16:33

За да смятат някоя жена за лека, обикновено има нещо, което провокира такива мисли. Не винаги е така, естествено. Обикновено обаче било то облекло, отношение, поведения, циничен език, липса на задръжки - тия неща карат хората да мислят жената за лека.
Fury
 
Мнения: 112
Регистриран на: 06 Дек 2018, 15:00

Re: Омръзна ми да ме смятат за лесна жена

Мнениеот Вив » 14 Яну 2019, 14:54

Има мъже, които просто се държат с жените все едно са им длъжни и по презумпция са по-низши същества.
Все пак помисли дали неволно дори, не ги караш да имат такова мнение за теб. Не казвам че са прави, а че може би ако флиртуваш с тях или си по-предизвикателна, те го приемат като знак, че си готова да си легнеш с тях.
Вив
 
Мнения: 54
Регистриран на: 14 Яну 2019, 12:23

Re: Омръзна ми да ме смятат за лесна жена

Мнениеот Good girl » 03 Апр 2019, 14:10

Има и мъже, за които всяка красива жена е глупава и "лека". Проблемът е в техния телевизор, а не в жената.
Аватар
Good girl
 
Мнения: 69
Регистриран на: 10 Дек 2018, 14:57

Re: Омръзна ми да ме смятат за лесна жена

Мнениеот Viki Borisova » 05 Апр 2019, 14:59

Ходи намусена и гледай лошо! Никой няма да те заговори дори!
Viki Borisova
 
Мнения: 94
Регистриран на: 22 Мар 2019, 11:22

Предишна

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта