Как да се отърва от родителите на мъжа ми без да разруша връзката ни?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Как да се отърва от родителите на мъжа ми без да разруша връзката ни?

Мнениеот Lili_pili » 16 Мар 2016, 10:50

Не мисля, че има начин да се отървеш от това, родителите му винаги ще си останат негови родители, а ако няма братя или сестри, то се предполага, че един ден тези хора ще са на ваш гръб.
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Как да се отърва от родителите на мъжа ми без да разруша връзката ни?

Мнениеот black » 18 Мар 2016, 17:30

qwerryyy написа:Коя ли от нас не е попадала в ситуация, в която е искала да се раздели с половинката си, заради роднините, или точно е искала да се отърве от родителите му. За съжаление, животът все така се извърта, че колкото и да искаме да избягаме от някой, той в един момент е около нас задължително. :( Не мога да ти дам съвет, ти познаваш най-добре половинката си и можеш да прецениш до какво е готов да стигне в желанието си да бъде с теб.

Обикновено ни се пада и случва това, което най не искаме и за което най имаме претенции. :grin:
black
 
Мнения: 441
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:43

Re: Как да се отърва от родителите на мъжа ми без да разруша връзката ни?

Мнениеот svetlozara » 23 Мар 2016, 12:15

Колкото и да не ми се иска, май така се случва. Уж за последно, поне баща му ще си търси друга квартира и без друго само създава проблеми в блока. Надявам се, че ще се разкарат и двамата са наематели, а ние сме собственици на апартамент в блока. Дано някой да реши да продава, че да се принудят да си търсят друга квартира. Така постоянно идва някой с неговите оплаквания и болежки и постоянно иска нещо и нахалства.
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Как да се отърва от родителите на мъжа ми без да разруша връзката ни?

Мнениеот pravilno » 24 Мар 2016, 15:29

svetlozara написа:Колкото и да не ми се иска, май така се случва. Уж за последно, поне баща му ще си търси друга квартира и без друго само създава проблеми в блока. Надявам се, че ще се разкарат и двамата са наематели, а ние сме собственици на апартамент в блока. Дано някой да реши да продава, че да се принудят да си търсят друга квартира. Така постоянно идва някой с неговите оплаквания и болежки и постоянно иска нещо и нахалства.


Като тръгне собственика да продава, да не се натресете на пачи яйца - родителят, който е в обявената квартира, да се натресе при вас? Ще можете ли да му откажете в очите да го приютите?
pravilno
 
Мнения: 508
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:46

Re: Как да се отърва от родителите на мъжа ми без да разруша връзката ни?

Мнениеот Lili_pili » 29 Мар 2016, 15:19

А, хич не си го и помисляй, отказвайте и това е, не трябва се натрапват старите на младите, да се оправят!
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Как да се отърва от родителите на мъжа ми без да разруша връзката ни?

Мнениеот fairy » 31 Мар 2016, 10:48

Няма ли начин да се разберете с тези родители и да им обясните, че по този начин скапват нещата между вас? Да се кротнат малко! Така хабите много време и усилия да ги избягвате, да се карате, да се криете. Ако изчезнат изобщо от полезрението ви, напрежението, което са ви създавали, ще успеете ли да го потушите или все ще се връщате към това нещо и ще си натяквате при всеки скандал?
fairy
 
Мнения: 464
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:17

Re: Как да се отърва от родителите на мъжа ми без да разруша връзката ни?

Мнениеот Jully » 19 Апр 2016, 11:36

Наистина когато са замесени толкова много хора е изключително трудно да се вземе правилното решение. По-скоро мисля, че с такива хора е трудно да се разбере човек, явно е, че нарочно са се тупнали и те там в същия блок като децата си, за да им са в близост и да им пилят на главата. :) По-добре вие помислете за ново жилище по-далеч от тях. Идете в някоя луксозна сграда, за да не могат да си позволят наемите. :mrgreen: :lol:
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Как да се отърва от родителите на мъжа ми без да разруша връзката ни?

Мнениеот roksana » 19 Апр 2016, 14:47

Ако положението е нетърпимо, май трябва да мислите за местене в друг град направо. Поне няма да се виждате.
roksana
 
Мнения: 504
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:50

Re: Как да се отърва от родителите на мъжа ми без да разруша връзката ни?

Мнениеот Jully » 08 Юни 2016, 17:13

roksana написа:Ако положението е нетърпимо, май трябва да мислите за местене в друг град направо. Поне няма да се виждате.

Лелле, то чак в друг град е много крайно, по-скоро в различни краища на града, все пак всеки си има живот, работа и среда, не може ей така да се местиш сякаш.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Как да се отърва от родителите на мъжа ми без да разруша връзката ни?

Мнениеот Rali_hr » 09 Юни 2016, 10:12

Наистина съвета, че колкото по-далеч отидете - дори и в друг град е супер. :) Успеете ли да се откъснете и то много далеч един от друг, това си е супер вече. :) Въпросът е, дали си струва този човек. Дали би тръгнал с теб, или би останал близко до семейството си? Трябва да направи избор, който не се прави лесно. Забравяме понякога да се поставяме на мястото на другия, как мислите, че се чувства, когато сам осъзнава проблемите, които му създават родителите му, от друга страна приятелката му, която също има своите претенции. Някой дали се сеща да го попита него, какво мисли и какво иска? :roll:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта