Как да се отърва от родителите на мъжа ми без да разруша връзката ни?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Как да се отърва от родителите на мъжа ми без да разруша връзката ни?

Мнениеот kauda » 20 Юли 2016, 16:18

Мъжът ако с държи много на родителите много трудно може да се раздели с тях в името на семейството си, коетое много глупаво. За някои мъже, жените и децата им никога не им стават "семейство">
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Как да се отърва от родителите на мъжа ми без да разруша връзката ни?

Мнениеот donni » 21 Юли 2016, 11:24

Rali_hr написа:Наистина съвета, че колкото по-далеч отидете - дори и в друг град е супер. :) Успеете ли да се откъснете и то много далеч един от друг, това си е супер вече. :) Въпросът е, дали си струва този човек. Дали би тръгнал с теб, или би останал близко до семейството си? Трябва да направи избор, който не се прави лесно. Забравяме понякога да се поставяме на мястото на другия, как мислите, че се чувства, когато сам осъзнава проблемите, които му създават родителите му, от друга страна приятелката му, която също има своите претенции. Някой дали се сеща да го попита него, какво мисли и какво иска? :roll:


Този, който е в такава ситуация, изобщо не му завиждам. От една страна проблеми с родителите, от друга с приятелката - все хора, които са му близки и част от живота му. Ако бяха хора, които не му бяха в къщата, образно казано, по-лесно щеше да е. Но ситуацията изисква решение. Лошото е, че каквото и да е то, все ще има сърдити и наранени.
donni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 09 Май 2014, 17:05

Re: Как да се отърва от родителите на мъжа ми без да разруша връзката ни?

Мнениеот svetlozara » 04 Авг 2016, 16:31

Има разбира се, само че от всичко това моето здраве страда,... което е най-несправедливото, защото аз не съм направила нищо а с еналага да търпя всичко това.
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Как да се отърва от родителите на мъжа ми без да разруша връзката ни?

Мнениеот mangusta » 05 Авг 2016, 10:02

Обективно погледнато, никой не е длъжен на никого за нищо. Имаш два обективни изхода. Първият е ако прецениш, че плащаш твърде висока цена да си с този човек и смяташ, че не можеш да я платиш и се чувстваш физически и психически зле, да се разделиш с него. Вторият е да разбереш дали можеш да понесеш тази тежест заедно с него и да приемеш последствията и да останеш въпреки всичко с него. Това ти трябва да го решиш, а не да чакаш някой да ти подскаже или да го обвиняваш него, че родителите му били такива или онакива. В крайна сметка изборът е твой как да протече живота ти, колкото и да ти се струва, че зависи от други.
mangusta
 
Мнения: 415
Регистриран на: 31 Яну 2014, 15:23

Re: Как да се отърва от родителите на мъжа ми без да разруша връзката ни?

Мнениеот Jully » 21 Сеп 2016, 10:20

Така е, но когато усещаш, че този човек, може би е онзи с голямо Ч в твоето сърце, вече става много по-сложно. :(
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Как да се отърва от родителите на мъжа ми без да разруша връзката ни?

Мнениеот Lisica » 21 Сеп 2016, 15:04

Още ли ти досаждат техните? наистина някой път е добре да си помислиш има ли нужда да се живее тоя живот живот по такъв начин, или може да си намериш по-интересни занимания и по-добър смисъл.
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Как да се отърва от родителите на мъжа ми без да разруша връзката ни?

Мнениеот kalinka-kuku » 21 Сеп 2016, 15:18

Чак да се стига до раздяла, заради това, че не можеш да се разбереш с родителите му е много жестоко. :sad: Според мен е най-добре да кажеш, че имашнужда от по-голям апартамент, или от повече пространство, от по-тих квартал и т.н. и да се преместите, а този под наем или продажба.
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Как да се отърва от родителите на мъжа ми без да разруша връзката ни?

Мнениеот Rali_hr » 04 Ное 2016, 10:28

Бе ако е на мама синчето, няма измъкване.. :roll:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Как да се отърва от родителите на мъжа ми без да разруша връзката ни?

Мнениеот Harmony » 04 Ное 2016, 11:17

Като дадеш на родителите това, което искат и се нуждаят :smile: . Иначе няма начин. Или постави ясни граници и бъди безкомпромисна.
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Как да се отърва от родителите на мъжа ми без да разруша връзката ни?

Мнениеот Lisica » 09 Юни 2017, 12:57

Harmony написа:Като дадеш на родителите това, което искат и се нуждаят :smile: . Иначе няма начин. Или постави ясни граници и бъди безкомпромисна.

А те от какво се нуждаят, от вниманието на детето си, което вече е достатъчно голямо да се опита да има личен живот... Някои родители не се усещат, че е време да пуснат детето им да порасне!
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Предишна

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта