Връзката от разстояние - мъчение или стимул?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Връзката от разстояние - мъчение или стимул?

Мнениеот Rali_hr » 24 Мар 2016, 12:37

Такива връзки имат своето значение, много зависи каква е двойката, кой какъв е като цяло. :) Ако се получават нещата, то могат да се изтърпят няколко месеца на разделение и това никак не би било фатално. :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Връзката от разстояние - мъчение или стимул?

Мнениеот klara » 24 Мар 2016, 12:47

Има хора, които ги удовлетворява връзка от растояние. Заради професията си им се налага да бъдат разделени не само от половинките си, но и от децата си. Човек не трябва да се чувства виновен за изборите, които прави, или да го карат да се чувства така.
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Re: Връзката от разстояние - мъчение или стимул?

Мнениеот Lili_pili » 02 Юни 2016, 14:30

klara написа:Има хора, които ги удовлетворява връзка от растояние. Заради професията си им се налага да бъдат разделени не само от половинките си, но и от децата си. Човек не трябва да се чувства виновен за изборите, които прави, или да го карат да се чувства така.

Стига само да не е на принципа, че трябва да се случват приключения, докато са разделени. Но ако е семеен избор, който е направен и е осъзнат, няма лошо, защото има доверие.
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Връзката от разстояние - мъчение или стимул?

Мнениеот Pipilota » 02 Юни 2016, 16:50

И от двете може да го има, и мъчение и стимул. :) Най-вече зависи от това, как решиш да приемаш нещата, ако искаш с усмивка, ако искаш с напрежение. ;)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Връзката от разстояние - мъчение или стимул?

Мнениеот franky » 03 Юни 2016, 09:16

И от това как гледаш на такава връзка решаваш дали я искаш или не :smile: . Начинът, по който мислиш, определя и отношенията ти с човека до теб, пък и не само с него.
franky
 
Мнения: 395
Регистриран на: 14 Фев 2014, 13:04

Re: Връзката от разстояние - мъчение или стимул?

Мнениеот qwerryyy » 03 Юни 2016, 09:18

Важното е да знаеш, дали си струва да чакаш гаджето си или не. Ако е стойностен човек и би искал наистина да развивате връзката си, то раздялата може да е добър стимул да проверите вярността и силата на чувствата си. Но ако нещата куцат е по-добре да се сложи край, преди да е станало късно и някой да изневери на другия.
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Връзката от разстояние - мъчение или стимул?

Мнениеот Bambaa » 03 Юни 2016, 10:57

Ако имам такава връзка все ще се чудя обвързана ли съм, необвързана ли съм като виждам човека един път в месеца. Няма да чувствам сигурност.
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Връзката от разстояние - мъчение или стимул?

Мнениеот rabotnata pchela » 03 Юни 2016, 13:06

Стига сте мрънкали бе, сложно им било, нямали да чувстват сигурност. Той може да ви изневерява и мъжа ви в момента и да си дава семейните пари по коври. :) Живях бременна с месеци наред сама без мъж, който беше в друг град, гаджета още, всички мислиха, че ще ме осатви. Като не сте сигурни в партньора си не се хващайте с него изобщо! НЕ е толкова сложно, има си своето очарование!
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Връзката от разстояние - мъчение или стимул?

Мнениеот mamina » 06 Юни 2016, 16:56

Който си пада по мелодрамите и по приказката за трудната, мъчителна любов, тъкмо за него. Не всеки би издържал връзка от разстояние.
mamina
 
Мнения: 525
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:55

Re: Връзката от разстояние - мъчение или стимул?

Мнениеот Lili_pili » 02 Авг 2016, 12:59

rabotnata pchela написа:Стига сте мрънкали бе, сложно им било, нямали да чувстват сигурност. Той може да ви изневерява и мъжа ви в момента и да си дава семейните пари по коври. :) Живях бременна с месеци наред сама без мъж, който беше в друг град, гаджета още, всички мислиха, че ще ме осатви. Като не сте сигурни в партньора си не се хващайте с него изобщо! НЕ е толкова сложно, има си своето очарование!

И аз си мисля, че много хората преувеличават. Все пак не става въпрос за вечна връзка от разстояние за определен период от време. Сега ако е за години наред, не става да, защото хората нормално се отчуждават.
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта