Връзката от разстояние - мъчение или стимул?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Връзката от разстояние - мъчение или стимул?

Мнениеот julianne » 08 Авг 2016, 16:35

Някои и години така изкарват. Оженили се, единият заминава на гурбет в чужбина и се виждат в годината общо за няколко месеца и така си карат, имам такива познати. Човешкото сърце с всичко свиква и се примирява. И аз се чудя как така я карат, защото все пак говорим за брак, разделено семейство, а не за връзка от разстояние. Но карат, те си знаят. Така им е по-удобно сигурно, щом не искат да променят положението.
julianne
 
Мнения: 404
Регистриран на: 27 Ное 2013, 14:50

Re: Връзката от разстояние - мъчение или стимул?

Мнениеот Rali_hr » 09 Авг 2016, 12:32

julianne написа:Някои и години така изкарват. Оженили се, единият заминава на гурбет в чужбина и се виждат в годината общо за няколко месеца и така си карат, имам такива познати. Човешкото сърце с всичко свиква и се примирява. И аз се чудя как така я карат, защото все пак говорим за брак, разделено семейство, а не за връзка от разстояние. Но карат, те си знаят. Така им е по-удобно сигурно, щом не искат да променят положението.

Или им е много по-трудно, от страни лесно се правят преценки и се дава мнение, но всеки си знае какъв живот живее и защо го живее по този начин.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Връзката от разстояние - мъчение или стимул?

Мнениеот zheleva212 » 09 Авг 2016, 14:06

Затова всеки да си преценява за себе си дали ще се мъчи с такава връзка или ще бъде стимулиран да изживява пълноценно дните и минутите с любимия, докато е с него.
zheleva212
 
Мнения: 383
Регистриран на: 20 Ное 2013, 16:51

Re: Връзката от разстояние - мъчение или стимул?

Мнениеот krasi_more » 13 Апр 2017, 09:57

При нас стана атака, че мъжът ми замина преди седмица и половина, засега се справяме, липсва ми много. Когато се налага - се налага и толкова, стискаме зъби и чакаме да продължим напраед.
krasi_more
 
Мнения: 115
Регистриран на: 14 Мар 2017, 16:55

Re: Връзката от разстояние - мъчение или стимул?

Мнениеот Stark » 27 Апр 2017, 15:24

Не знам как успяват хората по такъв начин да съхранят връзката си, като се разделят за няколко години..
Аватар
Stark
 
Мнения: 260
Регистриран на: 14 Мар 2017, 12:00

Re: Връзката от разстояние - мъчение или стимул?

Мнениеот rabotnata pchela » 18 Май 2017, 18:44

Успява се и не е толкова трудно, зависи как го приема човек, ако си следва ежедневието, не мисли глупости и не оревава света, всичко се нарежда. Като се замислите, дори и да сме с човека си в един град, има дни, вкоито не се виждаме, не се чуваме, или работим до късно и почти нмаме истинска връзка. Така се чувстваме длъжни да се чуем, да се питаме как сме, да си разговорим нещо. :) Свиква се с всичко, ное много важна нагласата, ако мислиш, че няма да се получи, то не се получава, много ясно.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Връзката от разстояние - мъчение или стимул?

Мнениеот Lili_pili » 26 Май 2017, 12:03

Не знам как успяват някои хора да живеят и да поддържат връзка от разстояние, или трябва отдавнаа да са във връзка, за да успеят да я съхранят или.. нямам идея каква е другата възможност. :roll:
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Връзката от разстояние - мъчение или стимул?

Мнениеот Elica » 26 Май 2017, 15:05

Lili_pili написа:Не знам как успяват някои хора да живеят и да поддържат връзка от разстояние, или трябва отдавнаа да са във връзка, за да успеят да я съхранят или.. нямам идея каква е другата възможност. :roll:

Успява се със силните връзки и с годините, със сериозността на хората. За някои не е проблем, дори и да трудно, други не могат и уикенд да изкарат без да са в прегръдките на гаджето си.
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Връзката от разстояние - мъчение или стимул?

Мнениеот klarissa » 06 Дек 2017, 11:12

На никой не му е лесно да поддържа такава връзка, друго е човекът, който обичаш да е тук до теб, да можеш винаги да го докоснеш, а ако искаш да споделиш нещо с него, той да е наблизо. Но за нещастие, поне за нас българите, такива отношения се налага да се срещат често и да са обичайни.
klarissa
 
Мнения: 133
Регистриран на: 17 Мар 2017, 15:57

Re: Връзката от разстояние - мъчение или стимул?

Мнениеот Ванила » 07 Мар 2019, 13:25

Аз не съм имала връзка от разстояние, но най-добрата ми приятелка така пропиля няколко години. Казвам "пропиля", защото накрая се разделиха. Никой от тях не беше готов да направи компромис и да се премести в града на другия. И това, съвсем естествено, беше края.
За мен една връзка може да е от разстояние само известно време, после е добре да се съберат партньорите.
Ванила
 
Мнения: 96
Регистриран на: 25 Ное 2018, 12:35

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта