Връзката от разстояние - мъчение или стимул?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Връзката от разстояние - мъчение или стимул?

Мнениеот Ivi&Sasho » 18 Мар 2019, 11:34

Имала съм такава връзка и беше много, много трудно. Може би завиди и от хората. За нас беше наистина трудно. Накрая се разделихме. Когато се видехме, ни трябваха часове, докато свикнем, че сме заедно, и на другия ден пак всеки хващаше пътя. Не е за всеки това, определено. Ако е ограничено във времето, поради някакъв ангажимент, ок, но ако е по принцип така - трудна работа.
Ivi&Sasho
 
Мнения: 48
Регистриран на: 20 Фев 2019, 13:06

Re: Връзката от разстояние - мъчение или стимул?

Мнениеот Вики{} » 28 Мар 2019, 13:51

Зависи от силата на чувствата. Ако става дума за 20-годишни младежи, такава връзка няма да се получи. Но в друга възраст, с други приоритети, не виждам защо да не издържи и оцелее.
Аватар
Вики{}
 
Мнения: 65
Регистриран на: 13 Дек 2018, 11:04

Re: Връзката от разстояние - мъчение или стимул?

Мнениеот Dalia » 28 Мар 2019, 17:21

Може и да може, може и да не може. Много зависи от хората, които са в тази връзка. Искат ли те да бъдат заедно или им харесва да се обичат от далече. Аз има приятелка, която вее 10 години живее така и казва, че е много щастлива. Мъжът ѝ вече, защото в началото бяха само гаджета, живее в Лондон, а тя тук с детето им и така... От отпуска на отпуска..., иначе скайпове, телефони и всеки сам за себе си. Аз лично не бих издържала в такава връзка, да няма с кой да се скараш, на кой да пожелаеш лека нощ и добро утро, реално, не на някаква машина. Не е за всеки... Но пък може и да се свиква, знам ли...
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Re: Връзката от разстояние - мъчение или стимул?

Мнениеот Роуз » 01 Апр 2019, 10:50

Имала съм връзка с човек от друга държава дори. Всеки сам прави своите избори и решава дали да се впусне в подобна връзка. В крайна сметка, и нашата не продължи, но причините бяха други.
Роуз
 
Мнения: 136
Регистриран на: 08 Ное 2018, 10:10

Re: Връзката от разстояние - мъчение или стимул?

Мнениеот Blue eyes » 18 Апр 2019, 15:42

Аз не съм имала такава връзка и не мога да си представя да имам. Свикнала съм човекът да е мен, да го прегърна, да се виждаме спонтанно, на момента. Направо се възхищавам на двойки, които с години поддържат такива отношения от разстояние.
Blue eyes
 
Мнения: 37
Регистриран на: 22 Мар 2019, 13:15

Предишна

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта