Вярвате ли в историята с незаконната дъщеря на Даяна?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Вярвате ли в историята с незаконната дъщеря на Даяна?

Мнениеот iwoni » 17 Мар 2016, 13:39

Явно не само в България жълтите вестници и сайтове "разкриват" големите и дълбоко скрити тайни на богатите и известните. Тези дни родните гръмнаха с новината, че лейди Даяна и принц Чарлз имат незаконна дъщеря. Малко са позакъснели, защото американските и английските им събратя явно са направили това преди доста месеци. Да ви разкажа малко, защото историята е като сценарий на филм. Когато станало ясно, че двамата ще се женят, на Ди й направили всякакви изследвания и дори оплодили изкуствено нейна яйцеклетка със сперматозоид на Чарлз, за да е сигурно и гарантирано, че ще имат потомство. Но единият от лекарите решил без да пита никой да имплантира оплодената яйцеклетка на жена си. И така в САЩ се ражда Сара, която е няколко месеца по-голяма от първородния син на кралската двойка. Накратко това е историята и истерията, като никой все още не е доказал дали тази Сара наистина съществува и ако съществува, дали има нещо общо с гените на Чарлз и Даяна. Разбира се, притесненията са за наследяването на трона, но няма да ги мислим сега великобританците. Мислите ли, че подобен сценарий е изобщо възможен? Смятате ли, че способността на жълтите медии да търсят под вола теле и да "откриват" неподозирани неща в крайна сметка може да доведе наистина до изравянето на дълбоко скрити тайни? Такива, които да се окажат в един момент истина, колкото и невероятно да звучат. Докъде от друга страна може да стигне тяхната наглост и фантазия? Вярвате ли на подобни писанки?
iwoni
 
Мнения: 483
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:14

Re: Вярвате ли в историята с незаконната дъщеря на Даяна?

Мнениеот Rali_hr » 17 Мар 2016, 13:47

И един мармот завива шоколада в станиол, така ми звучи цялата работа. Все пак е безумно, не мисля, че някой би рискувал, гледах снимки с големите прилики с Даяна, ама те чак са прекалени, сякаш нямат баща, фотошоп върши чудеса. Чудят се как да развихрят скандали около семействата, за да бъдат по-четени.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Вярвате ли в историята с незаконната дъщеря на Даяна?

Мнениеот mamina » 17 Мар 2016, 13:47

Направо съм ги признала! Няма по-изобретателни медии от жълтите! Разбира се, че не вярвам. Чак такива конспирации кой ще тръгне да прави и да си дава тоя труд?
mamina
 
Мнения: 525
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:55

Re: Вярвате ли в историята с незаконната дъщеря на Даяна?

Мнениеот Neven498 » 17 Мар 2016, 14:10

Дори и не трябва да се обръща внимание на такива писания. Иначе само се стимулират да измислят още и още.
Аватар
Neven498
 
Мнения: 528
Регистриран на: 30 Мар 2015, 16:07

Re: Вярвате ли в историята с незаконната дъщеря на Даяна?

Мнениеот balsam » 18 Мар 2016, 11:44

Neven498 написа:Дори и не трябва да се обръща внимание на такива писания. Иначе само се стимулират да измислят още и още.


Дори и да не им обръщаме внимание, това не им пречи да измислят все по-откачени работи. Някъде четох, че през 2011 г. една американска писателка издала книга със същия сюжет. Няма да се учудя, ако са взели историята оттам. Те затова се спукват да ги съдят известните, но пак не се спират.
balsam
 
Мнения: 513
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:17

Re: Вярвате ли в историята с незаконната дъщеря на Даяна?

Мнениеот rabotnata pchela » 18 Мар 2016, 12:29

И като ги съдят, че какво още повече им вдигат рейтинга. :mrgreen: И стават още по-скандални, по-интересни и по-четени. За мен историята е измислица, гледах снимки, ето изрязах я за да се вижда добре:
27F44F5700000578-0-image-a-16_1429903338808.jpg
27F44F5700000578-0-image-a-16_1429903338808.jpg (41.4 KiB) Прегледано 2967 пъти

Та, приликата е толкова голяма, че по-скоро прилича на фотошоп, отколкото на реална такава. Шансът да си приличат чак толкова много е изключително минимален, а в този случай изглежда направо нагласено! Затова не мога да хвана вяра, а и ми се струва странно преди 40 години да са правили подобни опити от типа на ин витро и то само за проверка дали може да забременее, като цяло е измислица. Нали за това се прави ин витро сега, ако не може да се постигне бременност, значи по този начин шансовете не говорят за нищо. :roll:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Вярвате ли в историята с незаконната дъщеря на Даяна?

Мнениеот Ваня Стойчева » 18 Мар 2016, 14:40

Сега разбирам за това, а тя новината май е доста стара. Интересното е, че наистина приликата е огромна, не знам дали и генетично това е възможно, тя досущ прилича на Даяна!
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Вярвате ли в историята с незаконната дъщеря на Даяна?

Мнениеот Lili_pili » 18 Мар 2016, 16:43

Аз лично не бих се учудила, ако е истина. :) Все пак е възможно, не е изключено, макар че ми се струва по-скоро измислено, де, но не бива да изключваме нищо. Дори и да е сестричка на Уилям и Хари, то със сигурност никога няма да получи нито признание, нито звание, нито ще бъде допусната до двореца.
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Вярвате ли в историята с незаконната дъщеря на Даяна?

Мнениеот qwerryyy » 18 Мар 2016, 17:19

Не вярвам категорично, нали знаете, че покрай известните все излишно се дига шум и все искат да намерят някоя пикантерия, която да им вдигне продажбите на вестничетата. Не смятам, че има нещо съществено и грам истина в това.
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Вярвате ли в историята с незаконната дъщеря на Даяна?

Мнениеот Rali_hr » 18 Мар 2016, 17:53

И аз си мисля, че само глупости измислят и се чудят как да злепоставят известните хора.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта