Искам да скоча с бънджи

Планинско колоездене, рафтинг, каньонинг, конен преход, лов и риболов

Re: Искам да скоча с бънджи

Мнениеот mix_twix » 10 Май 2016, 14:34

penelopa написа:Аз не знам как ще реагирам, изправена пред парапета на някой мост, гледаща надолу към бездната, където трябва да скоча :shock: . Тръпката сигурно е неописуема и неповторима.

МНого е яко, но не е за всяка уста лъжица, Като всяко нещо и в тоя случай и този влак си има пътници.
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Искам да скоча с бънджи

Мнениеот ivoblinc » 11 Май 2016, 13:47

Следващите четири почивни дни, където се събират, с една група приятели ще отидем на Аспаруховия мост и ще видим кой ще се престраши :lol: . На приказки сега всички сме първи, но на място ще си покаже :twisted: .
ivoblinc
 
Мнения: 223
Регистриран на: 23 Окт 2013, 12:28

Re: Искам да скоча с бънджи

Мнениеот Andrey » 12 Май 2016, 11:23

ivoblinc написа:Следващите четири почивни дни, където се събират, с една група приятели ще отидем на Аспаруховия мост и ще видим кой ще се престраши :lol: . На приказки сега всички сме първи, но на място ще си покаже :twisted: .

Интересно как ще идете като сега е в ремонт и май няма стигане до там. :lol: :lol: :lol: Тъй че по-добре изобщо не си правете труда, ами идете някъде да се разходите. :lol:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Искам да скоча с бънджи

Мнениеот ivoblinc » 12 Май 2016, 12:33

Andrey написа:
ivoblinc написа:Следващите четири почивни дни, където се събират, с една група приятели ще отидем на Аспаруховия мост и ще видим кой ще се престраши :lol: . На приказки сега всички сме първи, но на място ще си покаже :twisted: .

Интересно как ще идете като сега е в ремонт и май няма стигане до там. :lol: :lol: :lol: Тъй че по-добре изобщо не си правете труда, ами идете някъде да се разходите. :lol:


Въх, това не съм го чул! Ами къде сме се засилили ние? :lol: Не че Варна ни беше много близо, но и София ни е далечко. Абе няма да се отказваме сега, все ще измислим нещо :lol: .
ivoblinc
 
Мнения: 223
Регистриран на: 23 Окт 2013, 12:28

Re: Искам да скоча с бънджи

Мнениеот Rali_hr » 14 Юни 2016, 11:02

Е то месец по-късно май вече е ремонтиран и има нормално движение, ако имате познати от Варна може да попитате, или в нета да потърсите актуална пътна обстановка. :) Там ще пише.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Искам да скоча с бънджи

Мнениеот zheleva212 » 16 Юни 2016, 16:27

Вчера по новините казаха, че вече е готов Аспаруховият мост. Така че който иска да скача, да проверява кога има дати :grin: .
zheleva212
 
Мнения: 383
Регистриран на: 20 Ное 2013, 16:51

Re: Искам да скоча с бънджи

Мнениеот Милинка » 19 Окт 2018, 16:35

Аз много исках да скачам с бънджи, докато не осъзнах, че всъщност искам да летя нагоре, а не на долу :lol: Но мисля, че е страхотно изживяване.
Аватар
Милинка
 
Мнения: 157
Регистриран на: 13 Мар 2018, 18:16

Re: Искам да скоча с бънджи

Мнениеот Светлето » 07 Ное 2018, 16:14

Милинка написа:Аз много исках да скачам с бънджи, докато не осъзнах, че всъщност искам да летя нагоре, а не на долу :lol: Но мисля, че е страхотно изживяване.


Много ме изкефи това :mrgreen:
Аз съм скачала с бънджи, заедно с гадже. Мнооого е готино! После си като нов човек просто!
Светлето
 
Мнения: 112
Регистриран на: 07 Ное 2018, 15:34

Re: Искам да скоча с бънджи

Мнениеот maia the bee » 09 Ное 2018, 14:02

Винаги съм се възхищавала на такива смелчаци. Мен ме е шубе, а изглежда страхотно отстрани!Сигурно забравяш всичко и всички.
maia the bee
 
Мнения: 122
Регистриран на: 02 Ное 2018, 09:47

Re: Искам да скоча с бънджи

Мнениеот Dalia » 21 Фев 2019, 00:04

Сигурно си е голям адреналин и на мен ми се иска, но не ми стиска... За сега, може би не съм намерила съмишленик и затова, ако се появи мой много близък човек, с който да го направа ще ми дойде куражът.
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

ПредишнаСледваща

Назад към Спортен туризъм

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта