Харесва ли ви стила на Кейт Мидълтън?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Re: Харесва ли ви стила на Кейт Мидълтън?

Мнениеот m0n4eto » 31 Мар 2016, 11:07

Snejna там май са се поизхвърлили с дизайнерските шапки :lol: това събитие май беше прецедент в това отношение :lol:
Аватар
m0n4eto
 
Мнения: 699
Регистриран на: 27 Мар 2015, 15:24
Местоположение: гр. София

Re: Харесва ли ви стила на Кейт Мидълтън?

Мнениеот kauda » 31 Мар 2016, 12:08

Наистина се бяха оляли на сватбата, бяха много грозни. А кралицата дойде толкова премерена във външния си вид, както и изобщо от кралския двор, а останалите бяха като циркови клоуни. Една шапка може да е красива, семпла и да показва уважение. В случая сякаш последното липсваше.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Харесва ли ви стила на Кейт Мидълтън?

Мнениеот Tinki » 01 Апр 2016, 14:35

Лейдитата от партито са искали да бъдат Лейди Гага-та :lol:
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Харесва ли ви стила на Кейт Мидълтън?

Мнениеот Rali_hr » 01 Апр 2016, 15:09

Тинки, малко им е месото по тях, но наистина на стил доста го докарват. Бекъм също беше доста смешна и на сватбата ѝ обърнаха доста заслужено внимание, защото се наби на очи. Не знам какви са тея шапки, но по-скоро са челник. :lol:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Харесва ли ви стила на Кейт Мидълтън?

Мнениеот pavleta » 04 Апр 2016, 11:00

Виктория Бекъм как не е извадила очите на някой с тия стърчащи работи. Само това ме притеснява в нейната шапка, иначе по-става от другите :mrgreen: .
pavleta
 
Мнения: 467
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:33

Re: Харесва ли ви стила на Кейт Мидълтън?

Мнениеот rabotnata pchela » 04 Апр 2016, 14:25

pavleta написа:Виктория Бекъм как не е извадила очите на някой с тия стърчащи работи. Само това ме притеснява в нейната шапка, иначе по-става от другите :mrgreen: .

Между другото аз лично не я харесах как изглеждаше, всички бяха заложили на цветовете, говореше се, че Кралицата не обича черно и едва ли не това бяха цветове табу, а тя беше заложила точно на тях, не направи добро впечатление, повечето бяха уважили предпочитанията на кралицата, точно за това там почти нямаше облечени в черно, въпреки че това е много традиционен цвят за подобни събития, знаете за малката черна рокля, която подхожда навсякъде. Явно обаче не подхожда на кралска сватба. :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Харесва ли ви стила на Кейт Мидълтън?

Мнениеот Andrey » 04 Апр 2016, 14:44

rabotnata pchela написа:
pavleta написа:Виктория Бекъм как не е извадила очите на някой с тия стърчащи работи. Само това ме притеснява в нейната шапка, иначе по-става от другите :mrgreen: .

Между другото аз лично не я харесах как изглеждаше, всички бяха заложили на цветовете, говореше се, че Кралицата не обича черно и едва ли не това бяха цветове табу, а тя беше заложила точно на тях, не направи добро впечатление, повечето бяха уважили предпочитанията на кралицата, точно за това там почти нямаше облечени в черно, въпреки че това е много традиционен цвят за подобни събития, знаете за малката черна рокля, която подхожда навсякъде. Явно обаче не подхожда на кралска сватба. :mrgreen:

Те за тва ли повечето се бяха нашарили като папагали.. :lol: Да не обидят кралицата! :)
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Харесва ли ви стила на Кейт Мидълтън?

Мнениеот Tinki » 06 Апр 2016, 10:51

За Кралицата май бях чела, че най-много обичала жълтия цвят и не веднъж си ходи с такива костюмчета :)
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Харесва ли ви стила на Кейт Мидълтън?

Мнениеот Kaya » 06 Апр 2016, 11:06

Tinki написа:За Кралицата май бях чела, че най-много обичала жълтия цвят и не веднъж си ходи с такива костюмчета :)

Да, и аз помня, че много харесваше жълтото, а също ако не се лъжа бяха споменали и синия цвят. Но на сватбата определено беше табу да се носи черно, Виктория как така прекрачи "забраните"..
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Харесва ли ви стила на Кейт Мидълтън?

Мнениеот kalinka-kuku » 06 Апр 2016, 16:15

Вярно, че имаше любов към жълтия цвят, май затова всички се стремяха да угодят на желанието на кралицата и бяха в такива свежи цветове. :)
но да се върнем към Кейт, много е красива! Помните ли преди 2-3 години се появиха снимки на нея и на Уилям, където тя беше само по монокини в някаква вила. :) как ли е реагирала кралицата.. :mrgreen:
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

ПредишнаСледваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта