Харесва ли ви стила на Кейт Мидълтън?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Re: Харесва ли ви стила на Кейт Мидълтън?

Мнениеот roksana » 26 Май 2016, 10:47

m0n4eto написа:и все пак папараците я щадят. имат си там уважение към институцията


По-скоро имат уважение към Кейт, харесват я. Иначе не се церемонят много :mrgreen: . Като се сещам на какво правеха Камила Паркър! :lol:
roksana
 
Мнения: 504
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:50

Re: Харесва ли ви стила на Кейт Мидълтън?

Мнениеот kauda » 08 Юни 2016, 11:56

roksana написа:
m0n4eto написа:и все пак папараците я щадят. имат си там уважение към институцията


По-скоро имат уважение към Кейт, харесват я. Иначе не се церемонят много :mrgreen: . Като се сещам на какво правеха Камила Паркър! :lol:

Сега явно си имат своето влияние. Но не са скрити снимките на Кейт и Уилям от почивка, в която Кейт беше само по бикини. :) Имаше снимки, въпреки че бяха в частен имот.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Харесва ли ви стила на Кейт Мидълтън?

Мнениеот klarissa » 10 Май 2017, 15:38

Винаги съм я харесвала много, изглежда едновременно много земна и в същото време много изискана. А и не демонстрира държание и визия, която поставя пропаст между нея и обикновените хора.
klarissa
 
Мнения: 133
Регистриран на: 17 Мар 2017, 15:57

Re: Харесва ли ви стила на Кейт Мидълтън?

Мнениеот rabotnata pchela » 10 Май 2017, 20:42

Винаги съм я харесвала, много е красива и наистина - земна, както казват за поп фолк певиците. :lol: макар че знае ли човек каква е в действителност, но поне такъв вид дава.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Харесва ли ви стила на Кейт Мидълтън?

Мнениеот kalina_216 » 19 Май 2017, 11:19

Стана любимка и тя на народа, както беше Даяна. Отдавна нямаше някой, с който хората да се свързват и да харесват толкова. Не знам дали всичко това, не е добре отиграна стратегия от големите.
Аватар
kalina_216
 
Мнения: 292
Регистриран на: 23 Мар 2017, 12:24

Re: Харесва ли ви стила на Кейт Мидълтън?

Мнениеот Malina » 23 Юни 2017, 13:24

Не знам дал исамо на нея самата се дължи този стил, който има, но определено е много изискаана. Чудя се, понякога, как ли изглеждат тези жени у дома си, те сигурно нямат възможност просто да мързелуват с разрошена коса, да се гушкат и да гъделичкат децата си, да правят палачинки за семейството си и да им поднасят смешни чинии. Дали не е тъжен този кралски живот, в който дори анцуга е тема табу?
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Харесва ли ви стила на Кейт Мидълтън?

Мнениеот vanusha » 24 Юли 2017, 15:04

Много стилна и изглежда страшно мила, мисля, че на всеки се харесва. Рядко някой може да намери нещо, което да посочи като грешно илинеправилно в стила й.
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Re: Харесва ли ви стила на Кейт Мидълтън?

Мнениеот Ваня Стойчева » 27 Юли 2017, 11:22

Не знам тяли има стил, или стилистите й наистина си разбират от работата, но е безупречна. Не е имала случаай на издънка в облеклото. Вярно, че бяха изтекли едни снимки на почивката им, когато тя е без горнище, но в крайна сметка и тя е човек.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Харесва ли ви стила на Кейт Мидълтън?

Мнениеот skyfly » 25 Окт 2017, 16:02

Не е мръднала и стила й е много добър. Позволява си да облича едни и същи тоалети неведнъж, а това се смята за много неправилно, според етикета на двореца. като цяло е много земна и много готина, държи се нормално, сякаш,т ова прави добро впечатление.
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

Re: Харесва ли ви стила на Кейт Мидълтън?

Мнениеот Касандра » 23 Май 2018, 17:21

Кейт Мидълтън наистина се облича много добре. Тя винаги изглежда красива и елегантна. Освен това вдъхва авторитет (нещо задължително за кралска особа). Определено мога да кажа, че нейният стил е един от най-добрите, които съм виждала.
Аватар
Касандра
 
Мнения: 36
Регистриран на: 11 Май 2018, 16:19

ПредишнаСледваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта