По какъв начин премахвате космите по тялото?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: По какъв начин премахвате космите по тялото?

Мнениеот pavleta » 24 Мар 2016, 11:25

За интимните области и гърдите разбирам, но хората имат косми дори и по пръстите на ръцете. Абсолютно всички косми да си махаш от всеки сантиметър кожа малко ми прилича на фобия или нетърпимост, стигаща до болестно състояние. Но един епилатор ще ти свърши работа.
pavleta
 
Мнения: 467
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:33

Re: По какъв начин премахвате космите по тялото?

Мнениеот Andrey » 24 Мар 2016, 13:13

pavleta написа:За интимните области и гърдите разбирам, но хората имат косми дори и по пръстите на ръцете. Абсолютно всички косми да си махаш от всеки сантиметър кожа малко ми прилича на фобия или нетърпимост, стигаща до болестно състояние. Но един епилатор ще ти свърши работа.

Ти чуваш ли се какво говориш? Епилатор?! За гърдите и "малкия приятел"?! Епилатор става за крака и ръце, ама да се щавиш по тялото с него трябва мнооого да те боли главата, честно. :roulette:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: По какъв начин премахвате космите по тялото?

Мнениеот Mon_ton » 24 Мар 2016, 16:10

С кола маска при специалист е най-добре, така става най-бързо, най-безболезнено, затова пробвай този вариант за най-сигурно.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: По какъв начин премахвате космите по тялото?

Мнениеот Elica » 18 Апр 2016, 16:44

Най-доброто дълготрайно решение е лазерната епилация, изчиства и всичко е 6 ;)
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: По какъв начин премахвате космите по тялото?

Мнениеот miron » 21 Апр 2016, 10:09

Elica написа:Най-доброто дълготрайно решение е лазерната епилация, изчиства и всичко е 6 ;)

Да, така е, изчиства, но е много пари. Сигурно обаче, онея напомпани батки, които виждаме по рекламите са минали точно през това. :)
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: По какъв начин премахвате космите по тялото?

Мнениеот analizatorka » 28 Апр 2016, 09:33

miron написа:
Elica написа:Най-доброто дълготрайно решение е лазерната епилация, изчиства и всичко е 6 ;)

Да, така е, изчиства, но е много пари. Сигурно обаче, онея напомпани батки, които виждаме по рекламите са минали точно през това. :)


Е, задължително! Там няма мърдане :lol: . Не съм видяла по рекламите да се показват космати мъже и жени :lol: .
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

Re: По какъв начин премахвате космите по тялото?

Мнениеот miron » 22 Юни 2016, 12:55

analizatorka написа:
miron написа:
Elica написа:Най-доброто дълготрайно решение е лазерната епилация, изчиства и всичко е 6 ;)

Да, така е, изчиства, но е много пари. Сигурно обаче, онея напомпани батки, които виждаме по рекламите са минали точно през това. :)


Е, задължително! Там няма мърдане :lol: . Не съм видяла по рекламите да се показват космати мъже и жени :lol: .

А не си? Ами косматите им мишници на мъжете? това е съвсем нормален вид за рекламите, иначе навсякъде може да няма косъм, но подмишниците добре заформени има. :)
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: По какъв начин премахвате космите по тялото?

Мнениеот страстоцвет » 12 Апр 2017, 10:50

Космите под мишниците са си един вид показване на мъжественост, ако забелязвате, всички са добре оформени и подкъсени, никой не е пуснал космите да се веят до лактите. Общо взето окосмяването при мъжете си има някакви правила. :roll:
А за изборът, кола маска от самото начало е най-удачен, преди космите да загрубеят.
страстоцвет
 
Мнения: 98
Регистриран на: 06 Дек 2016, 09:40

Re: По какъв начин премахвате космите по тялото?

Мнениеот asdddwww » 27 Апр 2017, 14:11

Подстригването е най-добър вариант. :mrgreen: Аз се чувствам добра така,а идеята с премахването на космите, като на момиче ми идва в повече.
Аватар
asdddwww
 
Мнения: 324
Регистриран на: 22 Юли 2015, 10:29

Re: По какъв начин премахвате космите по тялото?

Мнениеот Jully » 17 Май 2017, 15:42

И мъжът ми използва тример за космите по тялото, добре става, на гърдите предпочитам да не ги маха, но на него му харесва да няма, и ги премахва и тях.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron