Да избегнеш три пъти смъртта - късмет или съдба?

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

Re: Да избегнеш три пъти смъртта - късмет или съдба?

Мнениеот Kremiliya » 28 Мар 2016, 16:05

Наистина винаги е попадал на кофти моменти, сякаш съдбата го преследва и иска да му докаже нещо. Надявам се да не му се случват повече такива преживявания, голям стрес е. Може би е време да спре на едно място, за да не предизвиква повече подобни случки. :mrgreen:
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Да избегнеш три пъти смъртта - късмет или съдба?

Мнениеот irka » 29 Мар 2016, 09:16

Понякога човек наистина дърпа яко дявола за опашката, но чак да спре да пътешества! Аз не бих го направила, и в Америка като нищо може да го гръмнат на улицата. Гаранция няма за нищо вече. Мен повече ме изумяват нелепите фатални случайности. Да се чудиш как наглед обикновена и безопасна ситуация може да се превърне в кошмара на живота ти. Все едно някой си играе на руска рулетка с теб и като нищо губиш живота си.
irka
 
Мнения: 467
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:03

Re: Да избегнеш три пъти смъртта - късмет или съдба?

Мнениеот Rali_hr » 29 Мар 2016, 09:20

silver933 написа:Не знам тоя дали си е изхабил късмета, но според мен е по-голямо нещастие, че все попада на такива места. :) Да е жив и здрав и му пожелавам по-малко екстремни ситуации около него. :)

Да, това сега зависи от него - дали е оптимист или песимист. :) Той ще си каже как вижда чашата - пълна или празна. :lol:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Да избегнеш три пъти смъртта - късмет или съдба?

Мнениеот black » 29 Мар 2016, 11:05

Rali_hr написа:
silver933 написа:Не знам тоя дали си е изхабил късмета, но според мен е по-голямо нещастие, че все попада на такива места. :) Да е жив и здрав и му пожелавам по-малко екстремни ситуации около него. :)

Да, това сега зависи от него - дали е оптимист или песимист. :) Той ще си каже как вижда чашата - пълна или празна. :lol:


Сигурно супер пълна, щом още е на тая земя :grin: . Трябва да си най-големият песимист, за да се жалваш, след като си оцелял на три пъти и да не виждаш хубавото!
black
 
Мнения: 441
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:43

Re: Да избегнеш три пъти смъртта - късмет или съдба?

Мнениеот Malina » 12 Юли 2017, 11:18

Може би е късмет, че е успял да му се размине, въпреки че е било почти невъзможно. Останалото е гледна точка, дали ще е късмет или нещастие случилото се.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Да избегнеш три пъти смъртта - късмет или съдба?

Мнениеот Stark » 21 Юли 2017, 11:58

Според мен това си е късмет. Сещам се за една анимация, може би не е подходящо сравнението, но както и да е. :) та там главния герой цял ден се съсипваше, случваха му се едно след други лоши неща, накрая се осова размазан в болница, където лекаря каза "извадил е голям късмет, че е жив!" :mrgreen:
Аватар
Stark
 
Мнения: 260
Регистриран на: 14 Мар 2017, 12:00

Предишна

Назад към Актуални теми и новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта