Монодиети - най-модерния начин за отслабване!

Хранителни режими за регулиране на тегло, видове диети, хранене при заболявания

Монодиети - най-модерния начин за отслабване!

Мнениеот Snejna » 28 Мар 2016, 15:24

От няколко дни спазвам най-известната в момента монодиета, в която известната бизнес дама Ваня Червенкова буквално се стопи! Не бързах да я правя, за да мога да събера и повече мнения, а не само от вестниците с чудотворния ефект на Ванчето. :roll:
Интересно ми е да събера и други подобни монодиети на едно място, за да успея да избера някоя, с която да продължа. Засега се чувствам страхотно, днес ми е 14 ден и се справям много добре, липсва ми понякога сладко, но го компенсирах с по-сладки плодове. :grin:
Ако някой е спазвал диетата, сега я спазва или знае други подобни диети ще се радвам да разкаже повече. :razz:
A понеже темата е за диети, предлагам да си пълним очите и чиниите с подобни неща! :inlove:
iThrive-Detox-Transition-Diet.jpg
iThrive-Detox-Transition-Diet.jpg (30.5 KiB) Прегледано 3760 пъти
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Монодиети - най-модерния начин за отслабване!

Мнениеот irka » 28 Мар 2016, 15:40

Аз я пробвах преди 1-2 години и тя като че ли най ми пасна в сравнение с другите диети. Хареса ми това, че изборът на храна е неограничен, ядеш през деня този продукт, който си избрал, и наистина има ефект. Притеснявах се само организмът ми да не се насити с едни и същи вещества за сметка на други. Затова гледах да разнообразявам.
irka
 
Мнения: 467
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:03

Re: Монодиети - най-модерния начин за отслабване!

Мнениеот Snejna » 28 Мар 2016, 15:59

irka написа:Аз я пробвах преди 1-2 години и тя като че ли най ми пасна в сравнение с другите диети. Хареса ми това, че изборът на храна е неограничен, ядеш през деня този продукт, който си избрал, и наистина има ефект. Притеснявах се само организмът ми да не се насити с едни и същи вещества за сметка на други. Затова гледах да разнообразявам.

А пробвала ли си сама да си съставиш моно диета и да ядеш ежедневно това, което сама си избрала или следваше режима, който сега нашумя покрай Червенкова? :?:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Монодиети - най-модерния начин за отслабване!

Мнениеот Kremiliya » 28 Мар 2016, 16:02

Пробвала съм диетата, за която ти говориш Снежи, не ми понесе добре, обикновено ми ставаше зле, особено в дните само на картофи, пиле и след това на риба, това еднообразие само с тези меса много ме товареше. Най-добре ми е на разделно хранене, винаги съм имала проблеми с килограмите, минах на разделно и за 3 месеца свалих 6кг без абсолютно никакви усилия.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Монодиети - най-модерния начин за отслабване!

Мнениеот rabotnata pchela » 28 Мар 2016, 17:23

Пробвах и аз моно диета, то вечно съм на диета от както съм родила малкия станаха 7 години, до тука само качвам, нищо не свалям. вярно, че не съм много стриктна, но горе долу старая се. Добри са тези диети, и аз се запалих покрай Ванчето или по-скоро еуфорията, която настана, щото тая Ваня не я знам и сега коя е. :lol: Мен също ме тормозят дните, че са много еднотипни. Предпочитам да си хапвам месо със салата и зеленчуци, отколкото само месо, а и мисля, че е по-полезно и по-лесно. Но хубавото на тази диета е, че е краткосрочна а резултатите са много хубави и надъхват. :mrgreen: Бих се включила. ;)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Монодиети - най-модерния начин за отслабване!

Мнениеот Rali_hr » 29 Мар 2016, 08:54

Пробвала съм подобна диета, вече съм забравила каква точно беше, помня, че се почваше с 2 дена на макарони и беше 14 дневна. Хубаво, само че много затормозяващо, особено ако си активно работещ човек. Прибираш се нямаш за ядене и пчоваш - готвиш за домучадието, готвиш за себе си, идеше ми да изям света, докато стане готова моята вечеря. :) от както намерих начина да ям "с главата" ми, нещата се промениха и килограмите се топят сами. Колкото и да е клиширано, правилното, разнообразно, добре комбинирано и здравословно хранене върши чудеса.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Монодиети - най-модерния начин за отслабване!

Мнениеот rabotnata pchela » 29 Мар 2016, 10:50

Рали, права си, че подобни диети много изморяват и са изключително еднообразни. Не се спазват лесно. И на мен това готвене ежедневно ме тормози и факта, че примерно вкъщи има салата а аз трябва да седна да си готвя пиле, при положение, че салатата е чудесен избор за диети. Затова предпочитам да ги заобикалям подобни диети, но понякога се надъхваш като си имаш компания. :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Монодиети - най-модерния начин за отслабване!

Мнениеот black » 29 Мар 2016, 11:14

Абе става ли тази диета за мъже? Изглежда ми по-поносима, а имам нужда малко да добия форма след зимното тъпчене :grin: .
black
 
Мнения: 441
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:43

Re: Монодиети - най-модерния начин за отслабване!

Мнениеот Slavena » 29 Мар 2016, 14:11

На всякакви диети сам била, тази не е трудна изобщо. Само трябва да си достатъчно ентусиазиран да я пробваш
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Монодиети - най-модерния начин за отслабване!

Мнениеот Anka » 29 Мар 2016, 14:35

black написа:Абе става ли тази диета за мъже? Изглежда ми по-поносима, а имам нужда малко да добия форма след зимното тъпчене :grin: .

Става, но е безсмислено да се подлагаш на диети, които само те ограничават. Направи обратното - разгърни мозъка си и не се ограничавай, мисли различно и нестандартно, намери твоята полезна храна, която ще ти помага да свалиш качените килограми.
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Следваща

Назад към Диети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта