Да спя ли с девственица?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Да спя ли с девственица?

Мнениеот fairy » 31 Мар 2016, 11:56

Спомням си, че един приятел преди време се хвали, че е спал с девственица, но малко през зъби беше хваленето :grin: . Нещо не беше напълно доволен. Сигурно доста се препотява човек като има такава задача :grin: .
fairy
 
Мнения: 464
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:17

Re: Да спя ли с девственица?

Мнениеот Jully » 31 Мар 2016, 13:23

fairy написа:Спомням си, че един приятел преди време се хвали, че е спал с девственица, но малко през зъби беше хваленето :grin: . Нещо не беше напълно доволен. Сигурно доста се препотява човек като има такава задача :grin: .

Кое е препотяващото?! Това да не е да копаеш картофи?! Секс като секс, какво всички се вълнувате толкова, че били девствени, чак па сякаш всички не сме били..
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Да спя ли с девственица?

Мнениеот roksana » 31 Мар 2016, 14:45

Jully написа:
fairy написа:Спомням си, че един приятел преди време се хвали, че е спал с девственица, но малко през зъби беше хваленето :grin: . Нещо не беше напълно доволен. Сигурно доста се препотява човек като има такава задача :grin: .

Кое е препотяващото?! Това да не е да копаеш картофи?! Секс като секс, какво всички се вълнувате толкова, че били девствени, чак па сякаш всички не сме били..


Ако при секс не се потим, при кое се потим? :mrgreen: Като си припомним ние самите какви сме били първия път, едва ли ще ни е много смешно, вярно :grin: .
roksana
 
Мнения: 504
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:50

Re: Да спя ли с девственица?

Мнениеот Elica » 04 Апр 2016, 15:54

Разбира се, че е било Смешно, все пак това е неизвестното, има и срам, притеснение. :) зависи обаче колко бързо сме стигнали до секса, ако преди това сме имали няколко месеца в любовна игра, не мисля, че е чак толкова смешно. :) но разбирането на кръвта е наистина погрешно. Може да е с няколко капки, може да не се разкъса добре химена от първия път. Не знам сигурно на времето доста хамалски са подхождали, че да има така наречената "блага ракия" още по време на сватбата. :)
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Да спя ли с девственица?

Мнениеот Rali_hr » 04 Апр 2016, 16:48

Важното е като цяло ракия да се пие. :lol: :lol: :lol:
Но за мен това е ненормално, което е било на времето! Отвънка ядат и пият и чакат да оцапат чаршафа! Все се сещам, за онзи разказ дето момичето си разкървави носа, че да зарадва родата.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Да спя ли с девственица?

Мнениеот Monika_Spasova » 05 Апр 2016, 09:36

Rali_hr написа:Важното е като цяло ракия да се пие. :lol: :lol: :lol:
Но за мен това е ненормално, което е било на времето! Отвънка ядат и пият и чакат да оцапат чаршафа! Все се сещам, за онзи разказ дето момичето си разкървави носа, че да зарадва родата.

В "Дервишово семе" историята е много трагична, че и любов има. ;) Тука искат само купон да става. :mrgreen:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Да спя ли с девственица?

Мнениеот Rali_hr » 05 Апр 2016, 10:33

Monika_Spasova написа:
Rali_hr написа:Важното е като цяло ракия да се пие. :lol: :lol: :lol:
Но за мен това е ненормално, което е било на времето! Отвънка ядат и пият и чакат да оцапат чаршафа! Все се сещам, за онзи разказ дето момичето си разкървави носа, че да зарадва родата.

В "Дервишово семе" историята е много трагична, че и любов има. ;) Тука искат само купон да става. :mrgreen:

Да, вярно, че така се казваше! :) АМа е и колко истинска, точно това, което става, когато те "завърти" живота и битките ти остават в миналото, и дните се нижат. :)
И после девственост и глупости. :) Сега това няма значение, много жени дори я приемат като пречка за да разкрият потенциала си. :lol:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Да спя ли с девственица?

Мнениеот Lili_pili » 05 Апр 2016, 13:13

Наистина обаче има много, които приемат секса с девственица като нещо "мръсно" което трябва да свършат, а иначе мръкат защо жените не са девствени. :) Е това как да стане? !
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Да спя ли с девственица?

Мнениеот iwoni » 05 Апр 2016, 14:00

Поздравления за "Дервишово семе" :clappingorange: .Накарахте ме да си припомня един страхотен разказ, в който човек може да открие много житейски мъдрости и истини. А девствеността е най-малкото, за което става въпрос в него :grin: .
iwoni
 
Мнения: 483
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:14

Re: Да спя ли с девственица?

Мнениеот Mon_ton » 18 Апр 2016, 15:49

Lili_pili написа:Наистина обаче има много, които приемат секса с девственица като нещо "мръсно" което трябва да свършат, а иначе мръкат защо жените не са девствени. :) Е това как да стане? !

Между другото, когато бях на около 15-16 години. Имаше едно момче на около 20 и няколко, което се славеше с това, че "отваря" :banghead:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта