Да спя ли с девственица?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Да спя ли с девственица?

Мнениеот Ginger » 28 Мар 2016, 16:45

Смея да твърдя, че имам доста опит с жените и съвсем не съм бос в частта със секса. Но както казват, за всяко нещо си има първи път. Запознах се с едно момиче, много готино, не е и глупаво. Вече три-четири пъти сме излизали и честно казано на мен започват да ми се въртят мисли как да я вкарам в леглото. Последния път почти стигнахме дотам, но това, което ми каза тя, доста ме ошашка. Оказа се, че тя е девствена. И за да предотвратя укорителните погледи и думи, ще избързам да кажа, че е пълнолетна. За първи път ми се случва да излизам с девственица и стряскането ми идва от няколко неща. Да, поласкан съм, че аз може да съм й първия, но от приятели съм чувал, че такива ти се лепват и няма отърваване. А пък аз, не ме разбирайте погрешно, не знам още дали си струва да се захвана с нея сериозно. Мислите ли, че мъжете повече се притесняват отколкото да се радват, че ще спят с девственица? С приятели сме говорили, че е много кофти тепърва да тръгнеш да я учиш какво и как да прави. Ако й откажа, няма ли да разбия очакванията й? А ако не ги оправдая като спя с нея?
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01

Re: Да спя ли с девственица?

Мнениеот irka » 28 Мар 2016, 16:46

Гадничко от твоя стана, щом подхождаш с тези съображения. По-добре не залъгвай момичето и я остави да си намери по-достоен.
irka
 
Мнения: 467
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:03

Re: Да спя ли с девственица?

Мнениеот Kremiliya » 28 Мар 2016, 16:53

Е, в крайна сметка всяка жена е била девствена. Някои твърдят, че като самите те ги учат, учат момичетата да правят всичко, което им доставя удоволствие. От друга страна тя може и вече да е наясно с някои неща, въпреки девствеността си. :wink:
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Да спя ли с девственица?

Мнениеот Rali_hr » 29 Мар 2016, 08:55

Така ами свърши я тая работа. :lol: Какво се чудиш, ако тя се е навила. Не си мисли, че ще е някоя откачалка, която после ще иска да се жени за тебе, и това е възможно, но винаги има риск от всичко.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Да спя ли с девственица?

Мнениеот black » 29 Мар 2016, 11:11

Виж какво, брат, напълно разбирам объркването ти. И аз съм минал по тоя път, но преди 100 години и за капак и аз бях напълно новак в тая работа :grin: . Смятай какъв шаш и паника е било! Тогава не се замислих, а ти, доколкото разбирам, си вече врял и кипял. Щом мацката няма проблем с това, не се кахъри. Може вече да й е омръзнало да бъде девствена :grin:
black
 
Мнения: 441
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:43

Re: Да спя ли с девственица?

Мнениеот Mon_ton » 29 Мар 2016, 12:01

Не виждам какви могат да бъдат опасенията ти, след като момичето е готово да прави секс. ;)

black аз също загубих девствеността си с девствено момче, беше ... е имаше доста неуспешни опити. :lol:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Да спя ли с девственица?

Мнениеот penelopa » 29 Мар 2016, 12:50

Мисля, че няма нищо по-красиво и романтично от това и двамата да са девствени. Иначе и аз попаднах в такава ситуация, само че аз бях другата страна :grin: . Моят съвет е ако решиш да тръгнеш в тази посока, да не я засрамваш по никакъв начин и да я караш да се чувства неудобно.
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

Re: Да спя ли с девственица?

Мнениеот Slavena » 29 Мар 2016, 14:04

Нали е голямо момичето, значи и щом го иска няма какво да се чудиш, Даже е закъсняла, щом е пълнолетна.Далеч по-рано трябва да се почва да се прави секс, доста ще е набрала. :lol:
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Да спя ли с девственица?

Мнениеот zagrijena » 30 Мар 2016, 14:09

Друг на твое място би подскочил от радост, че има такава възможност. Момичето ще попива уроците ти и ще можеш да я моделираш както искаш.
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

Re: Да спя ли с девственица?

Мнениеот rabotnata pchela » 30 Мар 2016, 15:13

О със сигурност много биха се зарадвали,а ко могат да развеят байряка над девственица. :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron