Моля, помогнете! Набедиха ме

Съвети за родители, отношения между тийнейджъри и възрастни, трудни въпроси

Моля, помогнете! Набедиха ме

Мнениеот Lyomi » 29 Мар 2016, 16:18

Здравейте, имам нужда от съвет. На 16 години съм и през последния месец животът ми се превърна направо в ад. През зимната ваканция аз с моите две приятелки и три момчета си направихме купон на вилата на едното от тях и останахме да преспим. Всичко беше окей, забавлявахме се, станао така, че с едно от момчетата се усамотихме, доста си допаднахме и се разговорихме. Не сме правили секс, не сме се и опитвали даже само си говорихме. Но след като се върнахме на училище всички говореха, че съм спала с въпросното момче, някои открито ми правеха намеци и ме изкарваха к**ва. Приятелките ми оттогава започнаха да странят от мен, даже се скарах с тях, защото според мен те са пуснали слуха. Момчето, с което ме набедиха, че съм спала не прави нищо, за да ме защити. Сигурно си мълчи, за да изглежда големия мъж в очите на приятелите си. Моля ви, кажете как да изляза от ситуазията! Как да спра приказките и подмятанията? Защо ми го причиняват?
Lyomi
 
Мнения: 296
Регистриран на: 28 Окт 2013, 16:03

Re: Моля, помогнете! Набедиха ме

Мнениеот pavleta » 29 Мар 2016, 16:50

Миличка , съчувствам ти. В много неприятна ситуация си. Значи не са били никакви приятелки тези твоите. И да се обясняваш, и да не се обяснява, все приказки ще има. Ако можеш да го преглътнеш, преглътни го - всяко чудо за три дни. Ако не, се премести в друго училиеще.
pavleta
 
Мнения: 467
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:33

Re: Моля, помогнете! Набедиха ме

Мнениеот Локумът » 29 Мар 2016, 16:59

Никак моето момиче. Като се усамотяваш с някой в една стая после не се чуди. Кво ти дреме, ше кайш че по телевизията са те дали. Вярвай си в правотата и да не ти дреме ;) Притеснила си се за идиотски неща
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Моля, помогнете! Набедиха ме

Мнениеот pravilno » 30 Мар 2016, 13:15

Никога не се тормози от мнението на другите за теб. Важното е, че ти знаеш истината и няма от какво да се срамуваш. Хората винаги ще приказват по нечии адрес, независимо дали това, което говорят, е истина или не. Сега се сблъскваш с подобни неща, но тепърва ще ти се случват и затова колкото по-бързо се научиш да не обръщаш внимание, толкова по-добре.
pravilno
 
Мнения: 508
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:46

Re: Моля, помогнете! Набедиха ме

Мнениеот Ваня Стойчева » 30 Мар 2016, 13:40

Не се притеснявай изобщо за мнението на околните, безсмислено е да се тормозиш с такива неща. Разбирам, че си млада и подобни неща истински те вълнуват, но е безсмислено. Всичко е провокирано от завист и скоро време ще мине и ще остане зад гърба ви, а на теб да не ти пука. Аз ако бях на твое място,щях да кажа че секс не сме правили, защото през цялото време му е бил мек, след като свършил още в гащите. След като няма смелост да си признае какво се е случило и се прави много наперен младежа, нека да си сърба попарата. :lol:
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Моля, помогнете! Набедиха ме

Мнениеот rabotnata pchela » 30 Мар 2016, 15:20

Ванче, идеята ти е супер! :) Аз ако съм на 16 бих направила точно това, голям отворко. :) Кефи се охлюва! А учудвам се, че таак са реагирали, след като сега е модерно да НЕ си девствен, мисля че е от завист.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Моля, помогнете! Набедиха ме

Мнениеот kauda » 30 Мар 2016, 15:41

Излишни притеснения, няма нужда да се тревожиш за таквиа неща, но си прецени и оцени какви хора са ти приятели и си помисли имаш ли нужда от подобни!
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Моля, помогнете! Набедиха ме

Мнениеот fawla » 31 Мар 2016, 09:26

Освен да дойдем да ги бием не виждам по какъв друг начин можем да ти помогнем. :lol:
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Моля, помогнете! Набедиха ме

Мнениеот irka » 01 Апр 2016, 16:07

Много лицемерно са подходили твоите приятелки. Съмнявам се те да са девствени, сигурно са изръшкали половината клас. Зарежи и не се занимавай с глупости. Някой като ти подметне нещо, го забии с нещо остроумно и не се разправяй повееч.
irka
 
Мнения: 467
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:03

Re: Моля, помогнете! Набедиха ме

Мнениеот balsam » 28 Апр 2016, 15:51

Сега сигурно ти изглежда, че светът е свършил за теб и е рухнал, но направи си услугата да проумееш, че това не е така. Не си заслужава да общуваш с хора, които ти носят негативни емоции и нищо хубаво не ти носи познанството с тях. Изключвай ги от живота си.
balsam
 
Мнения: 513
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:17

Следваща

Назад към Тийн свят

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта