Децата ли обичате повече или половинката?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Децата ли обичате повече или половинката?

Мнениеот Kaya » 18 Юли 2016, 13:48

puhcheto написа:Ако мъжът ми създава негативни емоции, психически ми влияе зле, колкото и да го обичам си хващам детето и дим да ме няма. Иначе това не е живот нито за мен, нито за детето.

Съгласна съм! Децата не бива да растат в негативни емоции около себе си, и логично трябва да предпочетем тях пред мъжете си.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Децата ли обичате повече или половинката?

Мнениеот Mon_ton » 19 Май 2017, 14:57

Аз си мисля, че никоя жена не би оставила детето си, за да бъде с някой мъж, или с мъжа си.. Ако има такива, то за мен това са провалени жени..
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Децата ли обичате повече или половинката?

Мнениеот Malina » 18 Юни 2017, 21:10

Mon_ton написа:Аз си мисля, че никоя жена не би оставила детето си, за да бъде с някой мъж, или с мъжа си.. Ако има такива, то за мен това са провалени жени..

Оо, има и такива и то не малко! Не го разбирам и аз. Но имам познати, които са си оставили децата при бащите или при баби и т.н. и са тръгнали по мъже без изобщо да се интересуват от децата си... грозно, но това са фактите.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Децата ли обичате повече или половинката?

Мнениеот Monika_Spasova » 10 Ное 2017, 11:38

Любовта е различна, която изпитваме. По един начин се обича детето, по друг начин се обича мъжа и това е напълно нормално.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Децата ли обичате повече или половинката?

Мнениеот svetlozara » 24 Яну 2018, 11:37

И двата вида обич са различни, а и хората са различни. Има жени, които не биха оставили децата си, заради мъж, има и такива, които зарязват грижата за дечурлигата, за да тръгнат на някъде с някой мъж.
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Децата ли обичате повече или половинката?

Мнениеот Lili_pili » 24 Яну 2018, 12:13

Любовта е различна и всеки я приема по различен начин. Но все пак си мисля, че е по-правилно до една възраст да обичаме повече децата си,когато имат нужда от нас, с времето може да настъпи промяна.
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Децата ли обичате повече или половинката?

Мнениеот Frac » 27 Фев 2018, 13:31

Считам, че става дума за два вида обич, никоя от която по-голяма, защото и двете са достатъчно силни. Все едно да питате майка с две деца - кое обиш повече?
Трябва да се отбележи, че при възникване на спор или някакъв проблем, при който трябва да се избира между мъж и деца, нещата стават сложни. Стават сложни, защото около спора има много други фактори, които всяка жена - майка взима предвид, за да направи своя избор.
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Децата ли обичате повече или половинката?

Мнениеот orck » 27 Фев 2018, 13:50

обичам жена си, но обожава дъщеря си
За тоз келеш не само ще убия, но и ще умра.
кръв от кръвта, дето се вика, плът от плътта.
Бих се жертвал и за двете, но съм по-склонен да действам бързо, кратко, ясно и без мисли(на основата на чувства) за детето
Find a woman with a brain... They all have vaginas.
Аватар
orck
 
Мнения: 99
Регистриран на: 22 Фев 2018, 13:03

Re: Децата ли обичате повече или половинката?

Мнениеот rabotnata pchela » 03 Апр 2018, 17:37

Любовта разбира се е различна, но така да се попитаме - за кой бихте "убили" :) за детето разбира се, мъже бол. :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Децата ли обичате повече или половинката?

Мнениеот Matilda » 14 Дек 2018, 11:29

Че тя любовта към мъжа и към децата е съвсем различна. Въобще не може да се сравнява. И мъжа, и детето обичам много.
Matilda
 
Мнения: 115
Регистриран на: 10 Дек 2018, 12:14

Предишна

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron