Децата ли обичате повече или половинката?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Децата ли обичате повече или половинката?

Мнениеот Pipilota » 01 Апр 2016, 10:05

Има нещо, което винаги ме е карало да се замислям и все си викам, че трябва да събера повече мнения. :) А именно, дали след появата на децата любовта ни не се променя и вече не обичаме половинката си най-силно на земята, а вече има друг, към който изпитваме най-силната и най-истинската любов, на която сме способни?
За себе си мога да кажа, че наистина изпитвам по-различна любов към децата си, точно онази, която ми изпълва сърцето и ме кара да се вълнувам, а към мъжа ми сякаш изпитвам отново любов, но не и това, което по сила изпитвам към децата. :roll:
Аз ли съм сбъркана, при вас какво е положението? Промени ли се любовта ви, когато се появиха децата или все още обичате половинката си по същия начин, както преди? :inlove:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Децата ли обичате повече или половинката?

Мнениеот Lollipop » 01 Апр 2016, 11:18

Разбира се, че детето. Вече съм се разделяла с един идиот, защо да не го направя пак, но дъщеря ми не я оставям! :mad:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Децата ли обичате повече или половинката?

Мнениеот klara » 01 Апр 2016, 11:27

Различни видове любов са, не мога да ги сравнявам, трудно ми е. Мисля, че любовта към детето нищо не може да я пречупи или накара да изчезне, винаги ще обичам детето си, независимо какво е направило. Докато другата любов толкова лесно можем да я погубим и изгубим, влияе се от толкова дребни неща понякога, глупости даже.
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Re: Децата ли обичате повече или половинката?

Мнениеот Kaya » 01 Апр 2016, 11:52

Наистина са различни. :) Но наистина любовта към децата не може да изчезне никога, докато половинките понякога се губят, не е толкова трайна и сигурна, колкото любота към детето :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Децата ли обичате повече или половинката?

Мнениеот silver933 » 01 Апр 2016, 13:21

Интересна тема, не съм се замислял. Със сигурност мога да кажа, че любовта е различна, разбира се, но от друга страна абсолютно чувствата ми са по равно разпределени, нито едния, нито другия обичам повече.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Децата ли обичате повече или половинката?

Мнениеот S_Milenska » 01 Апр 2016, 14:24

Обичам всички, изпълнена съм с любов. Не мога да живея без мъжа ми и съм сигурна, че и той ме обича. :) не можем без другия, това ако не е достатъчно? А детето то е ясно, че е плод на нашата голяма любов. :heartsfade:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Децата ли обичате повече или половинката?

Мнениеот zagrijena » 01 Апр 2016, 14:56

Като се появи детето и любовта ни сякаш се промени. Стана по-обвързваща, по-дълбока и целенасочена. Забравихме за егото.
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

Re: Децата ли обичате повече или половинката?

Мнениеот Rali_hr » 01 Апр 2016, 15:04

А, децата много ясно! :) Него го обичам само когато не ме ядосва. Виж обичта към децата никой не може да ми я отнеме. :mrgreen:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Децата ли обичате повече или половинката?

Мнениеот pavleta » 04 Апр 2016, 11:19

Rali_hr написа:А, децата много ясно! :) Него го обичам само когато не ме ядосва. Виж обичта към децата никой не може да ми я отнеме. :mrgreen:


А децата като те изкарват извън кожата ти? Тогава едва ли преливаш от любов към тях :mrgreen: .
pavleta
 
Мнения: 467
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:33

Re: Децата ли обичате повече или половинката?

Мнениеот Malina » 04 Апр 2016, 13:16

Не е ли много невъзможен избор това? Нали за да родиш дете на някой трябва да го обичаш много силно? Мисля, че е нормално да обичаш по равно децата си и половинката си! :) Независимо дали става въпрос за мъже или за жени. :)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Следваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта