Дерматит по ръцете

Тайни семейни рецепти за здраве и красота - как да бъдем в полза на другите.

Дерматит по ръцете

Мнениеот qproin » 18 Окт 2011, 13:47

Това ми се получи от честото миене с гореща вода и не може да се оправи вече година. Ходих на лекар, мазах ги с какво ли не.Знаете ли някакво ефикасно домашно средство, с което да си мажа ръцете и да премахна тази сухота.
qproin
 
Мнения: 669
Регистриран на: 18 Юли 2011, 22:21

Re: Дерматит по ръцете

Мнениеот сиско » 18 Окт 2011, 22:18

пробвай да ги мажеш с масло от пшеничен зародиш или бадемово масло ;)
сиско
 
Мнения: 341
Регистриран на: 18 Окт 2011, 16:03

Re: Дерматит по ръцете

Мнениеот qproin » 19 Окт 2011, 13:24

сиско написа:пробвай да ги мажеш с масло от пшеничен зародиш или бадемово масло ;)

Ще опитам, благодаря
qproin
 
Мнения: 669
Регистриран на: 18 Юли 2011, 22:21

Re: Дерматит по ръцете

Мнениеот Margo » 26 Окт 2011, 11:52

qproin написа:
сиско написа:пробвай да ги мажеш с масло от пшеничен зародиш или бадемово масло ;)

Ще опитам, благодаря

Аз също препоръчвам бадемовото масло, мазала съм се с него против стрии при бременността.
Margo
 
Мнения: 691
Регистриран на: 08 Апр 2011, 20:46

Re: Дерматит по ръцете

Мнениеот southern_sun » 26 Окт 2011, 15:11

Здравейте, искам да споделя и аз какво открих в същия този сайта: Мехлем от прополис смятам, че ще бъде ефикасно в скучая!
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: Дерматит по ръцете

Мнениеот qproin » 26 Окт 2011, 15:17

southernsun написа:Здравейте, искам да споделя и аз какво открих в същия този сайта: Мехлем от прополис смятам, че ще бъде ефикасно в скучая!

Ще опитам изглежда ми безобидно, проблемът ми е, че имам малко дете и не ми се иска да се мажа със силните кремове, които ми изписва моята лекарка. Затова се озъртах и за нещо природно.
qproin
 
Мнения: 669
Регистриран на: 18 Юли 2011, 22:21

Re: Дерматит по ръцете

Мнениеот southern_sun » 26 Окт 2011, 15:20

qproin написа:
southernsun написа:Здравейте, искам да споделя и аз какво открих в същия този сайта: Мехлем от прополис смятам, че ще бъде ефикасно в скучая!

Ще опитам изглежда ми безобидно, проблемът ми е, че имам малко дете и не ми се иска да се мажа със силните кремове, които ми изписва моята лекарка. Затова се озъртах и за нещо природно.

Ето откри нещо природно! Напиши след лечението да видим какъв е ефекта. Дават го и за трудно заздравяващи рани, може и на детето да се прилага ако пада и се удря често.
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: Дерматит по ръцете

Мнениеот valiart » 30 Окт 2011, 17:13

qproin написа:Това ми се получи от честото миене с гореща вода и не може да се оправи вече година. Ходих на лекар, мазах ги с какво ли не.Знаете ли някакво ефикасно домашно средство, с което да си мажа ръцете и да премахна тази сухота.


Купи си съдомиялна ;)
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Дерматит по ръцете

Мнениеот qproin » 30 Окт 2011, 20:07

valiart написа:
qproin написа:Това ми се получи от честото миене с гореща вода и не може да се оправи вече година. Ходих на лекар, мазах ги с какво ли не.Знаете ли някакво ефикасно домашно средство, с което да си мажа ръцете и да премахна тази сухота.


Купи си съдомиялна ;)

Имам си съдомиялна, мия приборите на детето ми на ръка.
qproin
 
Мнения: 669
Регистриран на: 18 Юли 2011, 22:21

Re: Дерматит по ръцете

Мнениеот valiart » 30 Окт 2011, 22:36

qproin написа:
valiart написа:
qproin написа:Това ми се получи от честото миене с гореща вода и не може да се оправи вече година. Ходих на лекар, мазах ги с какво ли не.Знаете ли някакво ефикасно домашно средство, с което да си мажа ръцете и да премахна тази сухота.


Купи си съдомиялна ;)

Имам си съдомиялна, мия приборите на детето ми на ръка.


Аз пък нямам, но мъжо мие чиниите у нас :lol:
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Следваща

Назад към Домашен лекар

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта