Колебая се дали да имам друго дете

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Колебая се дали да имам друго дете

Мнениеот Евгения.Василева » 08 Апр 2016, 15:45

Здравей! И аз като теб, почти се бях отказала от идеята за второ дете, но след като навърших 34, мъжа ми започна много упорито да ме уговаря да увеличим семейството си. Аз дълго време се преодолявах и най-сетне го пожелах със сърцето си. И какво се оказва - всъщност ние нищо не решаваме! Вече 8 месеца правим опити и няма резултат... Съдбата явно си знае работата! Така че - моят съвет е да не се пазите. Дали ще имате второ дете - Господ ще реши!
Евгения.Василева
 
Мнения: 1
Регистриран на: 08 Апр 2016, 15:34

Re: Колебая се дали да имам друго дете

Мнениеот Jully » 08 Апр 2016, 16:01

Евгения.Василева написа:Здравей! И аз като теб, почти се бях отказала от идеята за второ дете, но след като навърших 34, мъжа ми започна много упорито да ме уговаря да увеличим семейството си. Аз дълго време се преодолявах и най-сетне го пожелах със сърцето си. И какво се оказва - всъщност ние нищо не решаваме! Вече 8 месеца правим опити и няма резултат... Съдбата явно си знае работата! Така че - моят съвет е да не се пазите. Дали ще имате второ дете - Господ ще реши!

Понякога така става, затова наистина май е по-добре да се оставиш по течението! Надявам се съвсем скоро да бъдете наградени с дългоочакваната новина, Евгения и да се радвате на пълна къща! :heartbeating:
много е трудно, когато искаш да нямаш дете, по-добре изобщо да се оставите, ако стане стане. Но мисля, че е важно, ако някой иска друго дете, да се консултира с лекар за здравословното състояние, особено след като има предходна бременност и после Божа работа!
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Колебая се дали да имам друго дете

Мнениеот Локумът » 08 Апр 2016, 16:26

Какво му мислите? ние като сме с близнаци, винаги сме искали да имаме още едно, ама не се получи. Вече сме много стари, затова сме завещали на синовете всеки да има по 3 поне! :mrgreen:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Колебая се дали да имам друго дете

Мнениеот pravilno » 08 Апр 2016, 17:09

Имам една приятека, която почти десет години нямаха дете с мъжа й. Накрая успяха ин витро и тя се закани, че хич няма да чака да мине време. Бебока да стане на една година и пак почват опити за второ :grin: . Кой каквото му е писано.
pravilno
 
Мнения: 508
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:46

Re: Колебая се дали да имам друго дете

Мнениеот Snejna » 10 Апр 2016, 15:17

Хубаво е да имаме повече деца, а и дали едно , дали 4 те се гледат еднакво и обикновено не е чак толкова натоварващо за бюджета, така че го направете, какво се чудиш?! Никой не може да реши вместо вас.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Колебая се дали да имам друго дете

Мнениеот fairy » 15 Апр 2016, 14:16

Благородно завиждам на тези, които раждат близнаци :grin: . Наведнъж си решават всички проблеми и колебания. Дай, Боже, всекиму!
fairy
 
Мнения: 464
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:17

Re: Колебая се дали да имам друго дете

Мнениеот zagrijena » 18 Апр 2016, 16:29

fairy написа:Благородно завиждам на тези, които раждат близнаци :grin: . Наведнъж си решават всички проблеми и колебания. Дай, Боже, всекиму!


Сигурно няма такъв, който не им завижда :grin: . Познавам доста жени, които не искат второ дете, защото ще си развалят фигурата и се притесняват, че няма да успеят да влязат във форма. Или пък не им се разправя след толкова време с цялата галимация около едно бебе. Всеки има право на избор, но това е неоднователна причина да не раждаш.
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

Re: Колебая се дали да имам друго дете

Мнениеот Snejna » 19 Апр 2016, 09:06

zagrijena написа:
fairy написа:Благородно завиждам на тези, които раждат близнаци :grin: . Наведнъж си решават всички проблеми и колебания. Дай, Боже, всекиму!


Сигурно няма такъв, който не им завижда :grin: . Познавам доста жени, които не искат второ дете, защото ще си развалят фигурата и се притесняват, че няма да успеят да влязат във форма. Или пък не им се разправя след толкова време с цялата галимация около едно бебе. Всеки има право на избор, но това е неоднователна причина да не раждаш.

За всеки неговите причини са основателни. Всеки го разбира както си иска и в крайна сметка, който ражда и отглежда, той решава. ;) Никой не може да каже другия какви грешки прави или подобни. Избора го прави всеки един. След като някой иска дете, това е негово право, а ако не иска друго - това също е право на избор.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Колебая се дали да имам друго дете

Мнениеот Mon_ton » 19 Апр 2016, 10:03

Аз от сега съм решила да имам друго дете и не мисля да чакам много време. Вярно, че в началото ще ми е трудно, но после бързо ще влезна в ритъм и ще успеем да се гледаме и да си помагаме всички заедно. :)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Колебая се дали да имам друго дете

Мнениеот irka » 19 Апр 2016, 10:24

Евгения.Василева написа:Здравей! И аз като теб, почти се бях отказала от идеята за второ дете, но след като навърших 34, мъжа ми започна много упорито да ме уговаря да увеличим семейството си. Аз дълго време се преодолявах и най-сетне го пожелах със сърцето си. И какво се оказва - всъщност ние нищо не решаваме! Вече 8 месеца правим опити и няма резултат... Съдбата явно си знае работата! Така че - моят съвет е да не се пазите. Дали ще имате второ дете - Господ ще реши!


Наистина съдбата си знае работата. С първото си дете чаках 6 месеца, докато забременея без да има някакво причина, просто когато стане :razz: . Ако нямате сериозни причини и опасения, че не можете да станете бременна, може да ви се усмихне щастието и след месец-два да се радвате :grin: .
irka
 
Мнения: 467
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:03

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron