Колебая се дали да имам друго дете

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Колебая се дали да имам друго дете

Мнениеот Monika_Spasova » 23 Авг 2016, 16:00

Аз си мисля, че един ден , не бих се пазила, ако стане стане. :) нека да имаме деца, ако имаме здраво семейство, мисля че и щастливо дете бихме отгледали :)
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Колебая се дали да имам друго дете

Мнениеот PasDeDeux » 23 Авг 2016, 16:34

След като спреш да се пазиш, значи нямаш вече колебания и започваш да чакаш благата вест :smile: .
PasDeDeux
 
Мнения: 423
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:53

Re: Колебая се дали да имам друго дете

Мнениеот Mon_ton » 04 Апр 2017, 15:12

няма нищо по-хубаво от децата и никога не е късно за дете, просто ако го искате, действайте :)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Колебая се дали да имам друго дете

Мнениеот Jully » 06 Апр 2017, 16:10

когато забременях втория път напълно неочаквано, направо ми стана лошо, но сега се радвам, че имам две прекрасни деца, човек не трябва да ги мисли толкова тези решения, а да действа ::)
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Колебая се дали да имам друго дете

Мнениеот Gold » 07 Апр 2017, 14:47

Jully написа:когато забременях втория път напълно неочаквано, направо ми стана лошо, но сега се радвам, че имам две прекрасни деца, човек не трябва да ги мисли толкова тези решения, а да действа ::)


Децата са прекрасно нещо, според мен появата на ново дете е страхотна новина!
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Колебая се дали да имам друго дете

Мнениеот Pipilota » 07 Апр 2017, 16:05

Хубаво е дори и да са с по-голяма разлика децата, да си имат другарче, на което да се облегнат един ден, да не бъдат сами и изоставени, а да са с подкрепата на някой! А дали две или три и в това няма нищо лошо :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Колебая се дали да имам друго дете

Мнениеот Stark » 06 Юли 2017, 10:53

Има хора, които винаги са знаели, че ще имат второ дете и за миг не са се чудили как ще го отгледат. Ако искаш и изпитваш нужда, просто го направи, роди си едно детенце и бъди доволна и щастлива.
Аватар
Stark
 
Мнения: 260
Регистриран на: 14 Мар 2017, 12:00

Re: Колебая се дали да имам друго дете

Мнениеот viviann » 09 Ное 2018, 16:11

Това е толкова лично решение. Сто причини има за или против второ, трето дете. Всеки си преценява приоритетите. Факт е че когато детето е едно, ще е по-самотно, хубаво е да има рамо, на което да се опре, когато родителите вече не са на тоя свят. Ама това означава повече разходи, ангажименти и т.н. Затова не може да се даде съвет за такова нещо.
viviann
 
Мнения: 161
Регистриран на: 24 Окт 2018, 15:16

Re: Колебая се дали да имам друго дете

Мнениеот Doktoricata » 21 Ное 2018, 18:51

Всяко дете е благословия, да, ама да не забраявме и, че е голяма отговорност. Радостите и неволите вървят ръка за ръка.
Жените след 35 започваме да се заглеждаме по бебоци защото наближава края на фертилния ни период. Чиста физиология.
Аз съм за. Казват, че всяко дете състарявало жената, но за мен бременността ни подмладява. За съжаление при мен мина тази възраст, та само мога да си фантазирам.
Doktoricata
 
Мнения: 709
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:48

Re: Колебая се дали да имам друго дете

Мнениеот blaze » 22 Ное 2018, 12:43

Второто си дете родих малко след 35-тата година. Да, умората е по-тежка, мисленето е различно. Все пак, никога не съм се чудила дали искам второ дете. По-скоро съм се опасявала дали ще се справим с грижите. Аз съм единствено дете и знам колко самотно ми е било. Исках дъщеря ми да си има братче или сестриче, да са си опора и подкрепа. Друго е да знаеш че дори и да не е до теб, има човек, който мисли за теб. Никога не съм съжалявала.
blaze
 
Мнения: 151
Регистриран на: 01 Ное 2018, 10:28

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта