Как обличате бебето през пролетта?

Ваксини и имунизационен календар, лекарства и добавки, козметика, симптоми и здравни проблеми, посещение при лекар

Re: Как обличате бебето през пролетта?

Мнениеот Ваня Стойчева » 02 Юни 2016, 12:10

Сега е добре да не забравяте, че все пак идва лято и трябва да бъдат по-леко облечени. Трябва да има и тънки дрешки и просто една връхна. чорапки, одеалце наблизо и толкова - стига.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Как обличате бебето през пролетта?

Мнениеот Pipilota » 16 Юни 2016, 10:55

То вечер стана навън 30+ градуса и продължавам да виждам деца, навлечени като че ли капва и замръзва! Вчера беше адски топло, видях една позната с бебето ѝ на 6 месеца. Милото беше с дълги панталони и блуза с дълъг ръкав... имаше и одеалце до него. :D
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Как обличате бебето през пролетта?

Мнениеот Kaya » 17 Юни 2016, 15:18

Pipilota написа:То вечер стана навън 30+ градуса и продължавам да виждам деца, навлечени като че ли капва и замръзва! Вчера беше адски топло, видях една позната с бебето ѝ на 6 месеца. Милото беше с дълги панталони и блуза с дълъг ръкав... имаше и одеалце до него. :D

На мен ми е много трудно, малкото е на 45 дена, днес бяхме на разходка и беше само по боди, чорапки и съвсем тънка пелена, защото все пак спеше. Вчера видях детенце с вълнена завивка, пак такова мъничко. Не знам кое е най-правилно, особено при най-малките бебенца.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Как обличате бебето през пролетта?

Мнениеот Гери Василева » 21 Мар 2019, 13:25

С няколко ката :mrgreen: потниче, блузка и връхна дреха. По обяд връхната дреха я махам задължително.
Гери Василева
 
Мнения: 52
Регистриран на: 04 Фев 2019, 11:19

Re: Как обличате бебето през пролетта?

Мнениеот Роуз » 29 Мар 2019, 11:00

Както обличам себе си - нещо тънко, отгоре връхна дреха. Като стане горещо, почва свалянето на слоеве :mrgreen:
Роуз
 
Мнения: 136
Регистриран на: 08 Ное 2018, 10:10

Предишна

Назад към Здравето на децата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта