Как ще коментирате тазгодишните тенденции в прическите?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Как ще коментирате тазгодишните тенденции в прическите?

Мнениеот pravilno » 08 Апр 2016, 16:38

Запознахте ли се с модните тенденции в прическите за тази година? Има голямо разнообразие и по нещо за всеки вкус. От късата тип момчешки до дългите прави, начупени или къдрави коси. Всякакви украшения са позволени - от плитки, през диадеми и коланчета, небрежни кокове, сплъстени коси, прически от типа "Току-що ставам от леглото". Всичко е позволено. Вие към каква се насочвате, за да сте в крак с модата? Как ще коментирате тазгодишните тенденции? Ето и малко снимки за подбор :grin:
6.jpg
6.jpg (4.96 KiB) Прегледано 2657 пъти

3.jpg
3.jpg (8.27 KiB) Прегледано 2657 пъти

4.jpg
4.jpg (8.58 KiB) Прегледано 2657 пъти
pravilno
 
Мнения: 508
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:46

Re: Как ще коментирате тазгодишните тенденции в прическите?

Мнениеот analizatorka » 08 Апр 2016, 17:37

На мен ми харесва тази свобода на избор в тазгодишните тенденции. Ако искаш къса, къса. Ако искаш чорлава, чорлава :lol: . На мен страшно много ми харесват от този тип:
9.jpg
9.jpg (8.76 KiB) Прегледано 2638 пъти


А тази определено е от нелюбимите ми. Подобни украшения са ми нелепи:
10.jpg
10.jpg (8.09 KiB) Прегледано 2638 пъти
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

Re: Как ще коментирате тазгодишните тенденции в прическите?

Мнениеот rabotnata pchela » 10 Апр 2016, 14:52

Никога не съм робувала на прическите. Според мен и тея плитки и подобни са по-скоро за официално събитие, не мисля, че някой нормален човек ще тръгне с огромна плитка почваща от челото му, само защото е модерно. Прическите отдавна се променят главно в цветовете, а в същността си остават същите. Сега са на мода преливащите цветове.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Как ще коментирате тазгодишните тенденции в прическите?

Мнениеот fairy » 15 Апр 2016, 14:25

Аз като гледам, тази година хич не е за моите вкусове специално в цветовете :mrgreen: . Розово, синьо, лилаво хич не са ми по вкуса, единствено бургундско и карамелено нещо може да ми допадне. Прическата тип балеаж дали още е актуална? Доста добре стои.
fairy
 
Мнения: 464
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:17

Re: Как ще коментирате тазгодишните тенденции в прическите?

Мнениеот Elica » 21 Апр 2016, 15:18

fairy написа:Аз като гледам, тази година хич не е за моите вкусове специално в цветовете :mrgreen: . Розово, синьо, лилаво хич не са ми по вкуса, единствено бургундско и карамелено нещо може да ми допадне. Прическата тип балеаж дали още е актуална? Доста добре стои.

Тя си е толкова комерсиална вече, че няма на къде повече и винаги ще е актуална, или поне докато ги има рекламите и сериалите. :lol:
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Как ще коментирате тазгодишните тенденции в прическите?

Мнениеот Kaya » 21 Апр 2016, 15:33

Да и аз не я харесвам кой знае колко много. Харесват ми хубавите черти, но и цветовете определено са адски интересни тази година :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Как ще коментирате тазгодишните тенденции в прическите?

Мнениеот roksana » 22 Апр 2016, 10:30

За всекиго по нещо има, пълна свобода :grin: . Не че много се съобразявам с тенденциите, но сега съм с дълга, като ми писне по към средата на годината може и да стане с къса :wink: .
roksana
 
Мнения: 504
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:50

Re: Как ще коментирате тазгодишните тенденции в прическите?

Мнениеот S_Milenska » 22 Апр 2016, 11:55

roksana написа:За всекиго по нещо има, пълна свобода :grin: . Не че много се съобразявам с тенденциите, но сега съм с дълга, като ми писне по към средата на годината може и да стане с къса :wink: .

Има си значение обаче и формата на лицето, дали ще ти отива къса или дълга коса. Ако лицето е по-издължено, късата коса изобщо не е подходяща :)
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Как ще коментирате тазгодишните тенденции в прическите?

Мнениеот Kremiliya » 22 Апр 2016, 14:18

Не знам дали са точно тази годишни, но сега сякаш са повече на мода асиметриите и това е нещо, което на мен много ми харесва, но се чувствам стара да пробвам нещо по-екстравагантно.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Как ще коментирате тазгодишните тенденции в прическите?

Мнениеот black » 22 Апр 2016, 15:02

Ами какви са мъжките, нас пак ни забравихте :sad: :lol: ?
black
 
Мнения: 441
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:43

Следваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта