Мъже срещу жени - кой прави семейството щастливо?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Мъже срещу жени - кой прави семейството щастливо?

Мнениеот Kremiliya » 30 Юни 2016, 14:09

Leonora написа:Има доста клишета по въпроса. Но в крайна сметка, става дума за напасване на характерите, дозиране на отговорности и като цяло равнопоставеност на приоритетите на всеки един.

Оф, толкова е хубаво, но у нас не се получава. Мъжът ми е на мнение, че женската работа си е абсолютно женска и така у нас вечно сме на нож. Не знам как ще остаряваме двамата,когато я няма дъщеря ми.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Мъже срещу жени - кой прави семейството щастливо?

Мнениеот dejavu » 30 Юни 2016, 15:03

Kremiliya написа:
Leonora написа:Има доста клишета по въпроса. Но в крайна сметка, става дума за напасване на характерите, дозиране на отговорности и като цяло равнопоставеност на приоритетите на всеки един.

Оф, толкова е хубаво, но у нас не се получава. Мъжът ми е на мнение, че женската работа си е абсолютно женска и така у нас вечно сме на нож. Не знам как ще остаряваме двамата,когато я няма дъщеря ми.


Не си блъскай главата с такива работи :lol: Докато остареете кой знае колко вода ще изтече и хич няма да ти е до такива глупости :lol: .
dejavu
 
Мнения: 413
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:06

Re: Мъже срещу жени - кой прави семейството щастливо?

Мнениеот Leonora » 18 Юли 2016, 10:36

Kremiliya Имаше една интересна кампания -дечица си играят, момченцата с кукли бебета и пише нещо от типа "би ли ви притеснило, че синът ви си играе с кукли.... и някой ден ще стане добър баща" :) . Та въпросът кое е мъжка/женска работа си е доста относително
Аватар
Leonora
 
Мнения: 714
Регистриран на: 01 Фев 2016, 13:05

Re: Мъже срещу жени - кой прави семейството щастливо?

Мнениеот pavleta » 18 Юли 2016, 10:52

Вече е относително, но още се дърлим мъжете и жените на тая тема и спорът е вечен :lol: . Щастието също е относително. Но най-лошо е да се чувстваш сам, когато до теб има любим човек, затова и двамата трябва да са на една вълна. И от двамата зависи семейното щастие, а не само от мъжа или само от жената.
pavleta
 
Мнения: 467
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:33

Re: Мъже срещу жени - кой прави семейството щастливо?

Мнениеот Kaya » 18 Юли 2016, 13:08

pavleta написа:Вече е относително, но още се дърлим мъжете и жените на тая тема и спорът е вечен :lol: . Щастието също е относително. Но най-лошо е да се чувстваш сам, когато до теб има любим човек, затова и двамата трябва да са на една вълна. И от двамата зависи семейното щастие, а не само от мъжа или само от жената.
Напълно съм съгласна, че е най-трудно да си самотен, когато си имаш някой до себе си, Изобщо сам сред хора тежи най-много.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Мъже срещу жени - кой прави семейството щастливо?

Мнениеот Leonora » 21 Юли 2016, 14:56

Kaya, точно това май го беше казал и Робин Уилямс.
Аватар
Leonora
 
Мнения: 714
Регистриран на: 01 Фев 2016, 13:05

Re: Мъже срещу жени - кой прави семейството щастливо?

Мнениеот donni » 26 Юли 2016, 16:37

Leonora написа:Kaya, точно това май го беше казал и Робин Уилямс.


Даааа, и видяхме какво стана с този талантлив актьор :sad: . Сам и самотен наистина не са едно и също.
donni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 09 Май 2014, 17:05

Re: Мъже срещу жени - кой прави семейството щастливо?

Мнениеот Mon_ton » 01 Авг 2016, 16:08

donni написа:
Leonora написа:Kaya, точно това май го беше казал и Робин Уилямс.


Даааа, и видяхме какво стана с този талантлив актьор :sad: . Сам и самотен наистина не са едно и също.

Обесил се е човека, но може да е било по други причини. Няма начин, никой от нищо никога не е застрахован.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Мъже срещу жени - кой прави семейството щастливо?

Мнениеот Anka » 12 Юли 2017, 09:31

И двамата трябва да поддържат семейството щастливо, но доволната жена гарантира и доволна къща. Ако жената се вкисне, всички го разбират. :mrgreen:
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Мъже срещу жени - кой прави семейството щастливо?

Мнениеот rabotnata pchela » 12 Юли 2017, 10:31

Друго си е жената да си е доволна, това помага на семейството. Сякаш мъжът ако има някакъв проблем, той го преживява по-лесно, но ние драматизираме и искаме всички да са наясно, че ни е гадно. :mrgreen:
А останалото вече зависи кой какъв човек е, дали ще прави изненади, дали ще подарява цветя, дали ще прави мили неща за семейството си. Най-вече зависи от това дали прави това, което би направило другия щастлив.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта