ЛИКУИД ОФ - помага ли за отслабване?

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

ЛИКУИД ОФ - помага ли за отслабване?

Мнениеот rabotnata pchela » 14 Апр 2016, 11:04

Някой от вас пил ли е Liquid Off и помогна ли ви? Имам опасения, че задържам вода, понеже страдам от едни подувания, които са ми необясними. По какво се разбира дали задържам вода и това ли е начин да се отървем от излишните килограми? :mrgreen:
Оставам с впечатлението, че много използват Ликуид оф с надеждата, че помага за отслабване, но дали и до колкото има връзка с качените килограми и може ли да се използва и като "хапче за отслабване"? :roll:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: ЛИКУИД ОФ - помага ли за отслабване?

Мнениеот Snejna » 14 Апр 2016, 11:44

Много често се бърка отслабването с подобни добавки за задържане на вода. Да има няколко килограма, които са в следствие на задържане на вода, но далеч не са всички килограми са от това. :idea: Трябва да се внимава дори и с такива безобидни добавки и да се търси лекарското мнение по въпроса.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: ЛИКУИД ОФ - помага ли за отслабване?

Мнениеот mamina » 14 Апр 2016, 13:21

При мен подуванията бяха от прекалената употреба на сол. Пих Ликуид с цел да извлича излишната вода, а не с цел отслабване и да ти кажа пак не съм забелязала да отслабна. Езинственото, което помогна в моя случай беше намаляването на солта. Трябва да разбереш от какво са ти отоците и тогава преценявай как да действаш.
mamina
 
Мнения: 525
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:55

Re: ЛИКУИД ОФ - помага ли за отслабване?

Мнениеот kauda » 14 Апр 2016, 13:41

Пила съм ликуид оф. Ефекта беше добър, свалих около 6 кг. като държа да отбележа, че го използвах в комбинация с диета и след като наистина ми беше установено задържане на вода и подуване. Лесно може да се разпознае, като усещате тежест в краката да речем, или обувките ви изведнъж ви станат неудобни, това са ясни признаци, че задържате вода и е добре да вземате нещо, което да ви помогне да се изчистите от излишната вода в тялото. Разбира се тя има някаква тежест и от там идва свалянето на килограми. Но да очаквает, че от 110 кг ще станете 50 като пиете ликуид оф е смешно :)
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: ЛИКУИД ОФ - помага ли за отслабване?

Мнениеот Lisica » 14 Апр 2016, 14:29

И аз мисля да си взема да го пия, четох в листовката, че спомага изчистването от токсини и подобрява функцията на черния дроб :)
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: ЛИКУИД ОФ - помага ли за отслабване?

Мнениеот zagrijena » 14 Апр 2016, 14:32

От известно време и аз забелязвам известно подуване на краката. Ликуид натурален билков продукт ли е? Не съм навита да го пия, ако не е такъв.
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

Re: ЛИКУИД ОФ - помага ли за отслабване?

Мнениеот Slavena » 14 Апр 2016, 14:51

zagrijena написа:От известно време и аз забелязвам известно подуване на краката. Ликуид натурален билков продукт ли е? Не съм навита да го пия, ако не е такъв.

Какво зна4ение има след като върши работа? Майка ми го пие и е много доволна, свали няколко килограма и вечен е задържа толквоа вода, но пък е голямо ходене до тоалетната...
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: ЛИКУИД ОФ - помага ли за отслабване?

Мнениеот klara » 15 Апр 2016, 09:31

След като е специално за отводняване, защо искаш да го пиеш за отслабване? Като махнеш водата от тялото си, може и да паднеш надолу с 1-2 килограма, но проблемът с тлъстините не остава ли? Не виждам логиката да го пиеш само с цел отслабване, а не заради проблем с отоци.
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Re: ЛИКУИД ОФ - помага ли за отслабване?

Мнениеот Kremiliya » 15 Апр 2016, 09:49

Да, пила съм ликуид оф, но мога да кажа, че определено ми подейства добре, наистина отоците от тялото ми се махнаха, а и също така ми подобни жизнеността, свалих разбира се и малко киглорами, в мазнините има доста вода, така че и от там ще дръпнете в малко сантиметри, но като добавка за отслабване не може да се приема, не е нещо за отслабване, а е за вода. :) по-добре да комбинирате лечението с диета и може да постигнете някакви резултати, но не и перфектна фигура за кратък период от време. :)
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: ЛИКУИД ОФ - помага ли за отслабване?

Мнениеот Mon_ton » 15 Апр 2016, 10:18

Малко преди бременността от работата започнах да усещам много голяма тежест в краката, споделих с личния и той ми препоръча ликуид. Не беше никак зле, останах доста доволна, помогна ми да се справя с отока. Сега го пия 2 пъти в годината.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Следваща

Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron