Колко струват 15 минути слава?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Колко струват 15 минути слава?

Мнениеот YoLindi » 20 Апр 2016, 11:09

Всеки ли мечтае да бъде поне за пет минути известен? Не мисля, че в днешно време е особено трудно да бъдеш забелязан и да получиш своите минутки слава. Струва ми се, че по-бързо влизаш в полезрението на хората с пошли и скандални "фойерверки", а не със стойностни постижения или качества. А кое е по-жалкото - да успееш да забогатееш благодарение на глупостта на хората и увлечението им по повърхностни забавления или благодарение на твои издънки, които превръщаш в пари?
YoLindi
 
Мнения: 447
Регистриран на: 02 Окт 2013, 12:28

Re: Колко струват 15 минути слава?

Мнениеот Kaya » 20 Апр 2016, 11:45

Не виждам нищо лошо, че хората са успели да си хванат лястовичката, кацнала на рамото им. :) това може да ни кара само да им завиждаме. :roll:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Колко струват 15 минути слава?

Мнениеот Pipilota » 20 Апр 2016, 12:03

Kaya написа:Не виждам нищо лошо, че хората са успели да си хванат лястовичката, кацнала на рамото им. :) това може да ни кара само да им завиждаме. :roll:

Ндаа, мен не ме дразнят също. :) Е, казвам си гледай ся, колко способни има, които не успяват, но обществото и точно тези, които се възмущаваме уж, сме тези, които правят хората известни. Така че ако нещо не ни харесва, може да се сърдим само на себе си.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Колко струват 15 минути слава?

Мнениеот iwoni » 20 Апр 2016, 12:49

Ако някой е забогатял от издънка, която е направил като Моника Люински, направо му се чудя на акъла. След цялата помия, която се излива върху него, да има силата и куража пак да се набърка между шамарите и да разлайва още повече кучетата, не го разбирам. Явно така се амбицира да измъква парите на тези, които плюват, и поне да натрупа парички, които да му помогнат да преглъща по-лесно гадориите :mrgreen: .
iwoni
 
Мнения: 483
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:14

Re: Колко струват 15 минути слава?

Мнениеот Monika_Spasova » 20 Апр 2016, 13:35

iwoni написа:Ако някой е забогатял от издънка, която е направил като Моника Люински, направо му се чудя на акъла. След цялата помия, която се излива върху него, да има силата и куража пак да се набърка между шамарите и да разлайва още повече кучетата, не го разбирам. Явно така се амбицира да измъква парите на тези, които плюват, и поне да натрупа парички, които да му помогнат да преглъща по-лесно гадориите :mrgreen: .

защо да не го разбираш, след като знае, че историята ѝ ще донесе толкова много пари, тя и без друго е вече между шамарите, просто се е опитала да издейства полза и за себе си, даже много умен ход е направила.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Колко струват 15 минути слава?

Мнениеот Ваня Стойчева » 20 Апр 2016, 14:59

много има, които печелят по такъв начин. Някои имат талант все пак, за да съумеят толкова време да се задържат в интернет пространството трябва да има защо ;)
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Колко струват 15 минути слава?

Мнениеот mamina » 20 Апр 2016, 16:49

Евала казвам на тези, които успяват да осребрят своите 15 минути слава. Не всеки има пипето и находчивостта за това нещо.
mamina
 
Мнения: 525
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:55

Re: Колко струват 15 минути слава?

Мнениеот miron » 21 Апр 2016, 09:25

mamina написа:Евала казвам на тези, които успяват да осребрят своите 15 минути слава. Не всеки има пипето и находчивостта за това нещо.

Или липсата на морал и твърде голямата наглост, за да го направи! :) И това са все качества, ако искаш да си 'осребриш' малката известност. Има много, които успяват да направят точно обратното.
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: Колко струват 15 минути слава?

Мнениеот pravilno » 21 Апр 2016, 09:51

Може да печелят богатство, но кой ще ги уважава и кой ще гледа с добро око на тях? Предпочитам да съм чиста пред съвестта си, отколкото да се радвам на парите.
pravilno
 
Мнения: 508
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:46

Re: Колко струват 15 минути слава?

Мнениеот Orfei » 26 Апр 2016, 21:20

15 мин.слава?Ще изляза по боксерки на главната улица,ама ще взема с мен и микровълновата печка ,че да изглежда така сякаш по работа съм тръгнал и ще ти кажа после колко струва. :smile:
Orfei
 
Мнения: 9
Регистриран на: 20 Апр 2016, 22:33

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта