Червило за обемни устни - от кои марки сте доволни?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Re: Червило за обемни устни - от кои марки сте доволни?

Мнениеот roksana » 22 Апр 2016, 10:38

Всички марки май предлагат такива червила в каталозите си. Търсенето определя предлагането, а фирмите не пропускат такива неща :grin: . Доста жени търсят този ефект, за радост аз нямам нужда :lol: .
roksana
 
Мнения: 504
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:50

Re: Червило за обемни устни - от кои марки сте доволни?

Мнениеот Rali_hr » 22 Апр 2016, 11:04

Monika_Spasova написа:Пипи, ползвала съм на Gosh! Уникални са, много приятни, а и цвят имат, те са по-скоро гланц за устни с четка, а не класическо червило. Много съм доволна и все още си вземам такъв гланц. Juice Orange е любимият ми. :) Наистина уплътнява устните и изглеждат по-големи и по-съблазнителни, без да изглежда смешно. :)

O, да, като им знам другата козметика съм склонна да вярвам, че и гланца им за обемни устни ще е качествен. Но и цената им е добра, не са някакви там за по 6-7 лева червилца.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Червило за обемни устни - от кои марки сте доволни?

Мнениеот pavleta » 27 Апр 2016, 16:46

По принцип съм доволна от българските Голдън роуз, знам, че и те имат течно червило за обемни устни, но не съм го пробвала.
pavleta
 
Мнения: 467
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:33

Re: Червило за обемни устни - от кои марки сте доволни?

Мнениеот Rali_hr » 05 Юли 2016, 15:10

pavleta написа:По принцип съм доволна от българските Голдън роуз, знам, че и те имат течно червило за обемни устни, но не съм го пробвала.

Не ти препоръчвам изобщо да използваш нещо повече от лак за нокти на Голдън Роуз :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Червило за обемни устни - от кои марки сте доволни?

Мнениеот balsam » 06 Юли 2016, 10:19

Rali_hr написа:
pavleta написа:По принцип съм доволна от българските Голдън роуз, знам, че и те имат течно червило за обемни устни, но не съм го пробвала.

Не ти препоръчвам изобщо да използваш нещо повече от лак за нокти на Голдън Роуз :)


Аз от години не съм ги ползвала, но ми стана любопитно защо да не се употребяват? Стара марка са, наложена, какво им е сбърканото :smile: ?
balsam
 
Мнения: 513
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:17

Re: Червило за обемни устни - от кои марки сте доволни?

Мнениеот qwerryyy » 12 Юли 2016, 15:44

balsam написа:
Rali_hr написа:
pavleta написа:По принцип съм доволна от българските Голдън роуз, знам, че и те имат течно червило за обемни устни, но не съм го пробвала.

Не ти препоръчвам изобщо да използваш нещо повече от лак за нокти на Голдън Роуз :)


Аз от години не съм ги ползвала, но ми стана любопитно защо да не се употребяват? Стара марка са, наложена, какво им е сбърканото :smile: ?

Предполагам, че причината е, че са евтина козметика, която не може да се похвали като особено качествена. :) Само като си направиш съпоставка с техните червила от 2-3 лева и има червила и за 20, това значи, че са 10 пъти по-зле. :mrgreen:
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Червило за обемни устни - от кои марки сте доволни?

Мнениеот Fancy » 12 Юли 2016, 16:57

За да ти напомпа уж устните, всички такива червила съдържат не толкова невинни съставки. Така че предполагам, че независимо от цената не са за предпочитане.
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Червило за обемни устни - от кои марки сте доволни?

Мнениеот m0n4eto » 26 Юли 2016, 10:29

Fancy написа:За да ти напомпа уж устните, всички такива червила съдържат не толкова невинни съставки. Така че предполагам, че независимо от цената не са за предпочитане.

е те и с блясъка и текстурата симулират визуално някакъв обем, но ако човек наистина иска малко по-обемни устни, май си трябват по-друг вид интервенции.
Аватар
m0n4eto
 
Мнения: 699
Регистриран на: 27 Мар 2015, 15:24
Местоположение: гр. София

Re: Червило за обемни устни - от кои марки сте доволни?

Мнениеот M.Tasheva » 26 Юли 2016, 10:37

Къде по-лесно и по-евтино е с червило :smile: ! Пък колкото работа върши, гримът все пак е способен да направи чудеса с визията на всеки.
M.Tasheva
 
Мнения: 393
Регистриран на: 21 Окт 2013, 13:55

Re: Червило за обемни устни - от кои марки сте доволни?

Мнениеот m0n4eto » 26 Юли 2016, 10:48

M.Tasheva написа:Къде по-лесно и по-евтино е с червило :smile: ! Пък колкото работа върши, гримът все пак е способен да направи чудеса с визията на всеки.

докато не завали дъжд или не ударим някоя страстна целувка :lol: :lol:
Аватар
m0n4eto
 
Мнения: 699
Регистриран на: 27 Мар 2015, 15:24
Местоположение: гр. София

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта