Как действате при първите симптоми на разболяване?

Ваксини и имунизационен календар, лекарства и добавки, козметика, симптоми и здравни проблеми, посещение при лекар

Re: Как действате при първите симптоми на разболяване?

Мнениеот Monika_Spasova » 14 Май 2016, 12:54

Anka написа:Къде отиде тази тема.... ;) От децата, та до възрастните, Мисля че има разлика от около 20 години и няколко начина за отговорност и лекуване. :)
Та , по темата. :) У нас винаги, когато прояви някакви симптоми започваме с големи дози осцилококцинум и витамин Ц на ампули, защото се усвоява по-бързо. Друго, което прави майка ми е топъл компрес на крачетата.
Краката в топла вода винаги помага. помня като малка, майка ми ми мажеше краката с мас и сода за хляб и ме слагаше с чорапки така да спя. )
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Как действате при първите симптоми на разболяване?

Мнениеот S_Milenska » 04 Апр 2017, 14:20

Винаги започвам да давам някакви препарати - витамин Ц, инфуцид, лимони, мед, и следващия ден, ако няма подобрение ходим на лекар, то иначе с нещо съвсем дребно как да отидеш при лекаря, да не знаеш болно ли е, здраво ли е.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Как действате при първите симптоми на разболяване?

Мнениеот vanusha » 18 Юли 2017, 13:32

Почвам да давам сироп за кашлица, нещо за гърлото и витамини. :) ВИнаги действа.
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Re: Как действате при първите симптоми на разболяване?

Мнениеот Влади » 28 Яну 2019, 15:56

Обикновено чакам до последно. Все я карам на крак. Накрая вече като съм много зле, съм за тежката артилерия лекарства. :roll:
Влади
 
Мнения: 87
Регистриран на: 28 Яну 2019, 10:49

Предишна

Назад към Здравето на децата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта