Защо не трябва да си лягаме с мокра коса?

Re: Защо не трябва да си лягаме с мокра коса?

Мнениеот Lili_pili » 02 Юни 2016, 13:48

black написа:Нищо, че на нас мъжете са ни по-къси косите и си мислите, че сме облагодетелствани от тази гледна точка, но аз примерно дори и хубаво да я подсуша с кърпа, после пак я минавам със сешоара. Иначе все имам чувството, че на врата ми мокрее и съм схванат после.

Хаха Е ти колко коса имаш?! Ако е наистина къса тя съхне за минути, но вече самовнушението е голяма работа... :lol:
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Защо не трябва да си лягаме с мокра коса?

Мнениеот kalinka-kuku » 03 Юни 2016, 12:31

Определено се схваща врата когато се спи с мокра коса, нормално, получава се една локва под главата и става кофти. :/
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Защо не трябва да си лягаме с мокра коса?

Мнениеот mamina » 06 Юни 2016, 17:02

Абе нищо и никакво нещо, ама си оказва влияние върху здравето. Ако не веднага, то след години може да се тюхкаш защо все с мокра коса си си лягал.
mamina
 
Мнения: 525
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:55

Re: Защо не трябва да си лягаме с мокра коса?

Мнениеот Lili_pili » 02 Авг 2016, 12:58

mamina написа:Абе нищо и никакво нещо, ама си оказва влияние върху здравето. Ако не веднага, то след години може да се тюхкаш защо все с мокра коса си си лягал.

а от къде ше разбереш че е било заради лягането с мокра коса? :roll:
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Защо не трябва да си лягаме с мокра коса?

Мнениеот klara » 08 Авг 2016, 15:18

Lili_pili написа:
mamina написа:Абе нищо и никакво нещо, ама си оказва влияние върху здравето. Ако не веднага, то след години може да се тюхкаш защо все с мокра коса си си лягал.

а от къде ше разбереш че е било заради лягането с мокра коса? :roll:


Ако се появи схващане и болки във врата или главата от шипове, това сигурно ще е първото, за което ще се сетиш :mrgreen: .
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Re: Защо не трябва да си лягаме с мокра коса?

Мнениеот Mon_ton » 19 Сеп 2017, 10:55

Мен започват да ме болят ушите, когато си легна с мокра коса, ако стане и практика, директно започвам да ги чувам заглъхнали и да имам едно странно усещане, като вода в ухото.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Защо не трябва да си лягаме с мокра коса?

Мнениеот kauda » 19 Сеп 2017, 14:40

Аз също не се чувствам много добре, когато си легна с мокра коса, пък и на следващия ден косата ми е много заплетена, ако съм си легнала с мокра коса.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Защо не трябва да си лягаме с мокра коса?

Мнениеот Mon_ton » 28 Ное 2017, 13:18

Схващания, възпалениея, изобщо не е работа да се ляга с мокра коса,особено, ако е по-студено. косата не може да изсъхне там, където се допира във връзглавницата т.е. от страната, върху която лежим. представете си една локва, в кяото стоите 5-6 часа..
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Защо не трябва да си лягаме с мокра коса?

Мнениеот Monika_Spasova » 18 Дек 2017, 13:47

Мисля, че основнат причина е, че косата остава мокра между възглавницата и косата, самата възглавница се мокри и се започва едно изстудяване на главата, така че аз предпочитам да си изсуша косата, или поне да е само леко влажна и тогава да си легна, но от банята в леглото - не.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Защо не трябва да си лягаме с мокра коса?

Мнениеот Frac » 02 Мар 2018, 14:41

Значиии, легна ли си с мокра коса, на другия ден започвам със сополи и неразположение. Затова вечер малко издухвам, че много време ми отнема и след това си лягам с шапка. Моя мъж много ми се смееше в началото :lol: Много съм му била секси :lol: След време свикна. Не че си решавам въпроса, но поне помага до някъде.
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

ПредишнаСледваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта