Лечение на депресия с литий

Лечение на депресия с литий

Мнениеот Sineva » 08 Май 2016, 00:29

Някой лекувал ли е депресия с литий,имате ли ефект и от къде
си го купувате? Sineva
Sineva
 
Мнения: 1
Регистриран на: 07 Май 2016, 23:25

Re: Лечение на депресия с литий

Мнениеот capricorn » 09 Май 2016, 11:37

Лития може и да те успокои, но точно за депресия не знам дали и подходящ! Използва се по скоро за манийни състояния. Литиев карбонат се намира се в Гърция (millitin) и Турция!
capricorn
 
Мнения: 2
Регистриран на: 09 Май 2016, 11:31

Re: Лечение на депресия с литий

Мнениеот Vesooo » 09 Май 2016, 23:11

Здравей, на мен ми назначиха лечение с Литий за депресия, тъй като не се повлиявам от АД. Лития е по скоро да ме пази от депресията, отколкото да ме извади от нея. В момента съм в поредната депресия и пия Литий от 3 месеца. Какво да ти кажа за него, досега усещам само страничните му ефекти. От Гърция ми го пращат с името "Milithin". Защо са ти казали да пиеш Литий?
Vesooo
 
Мнения: 2
Регистриран на: 09 Май 2016, 23:00

Re: Лечение на депресия с литий

Мнениеот capricorn » 10 Май 2016, 15:05

Човече с лития няма да излезеш от депресията! Той е просто стабилизатор! Разбира се излизането от депресия може да стане и просто така! Проблемът е че антидепресантите са нож с две остриета!
capricorn
 
Мнения: 2
Регистриран на: 09 Май 2016, 11:31

Re: Лечение на депресия с литий

Мнениеот Vesooo » 11 Май 2016, 22:48

Знам, че от него няма да изляза, псих. ми каза, че е много вероятно ако го пия дълго време да попречи да изпадам в нови депресии. Не ми е първата депресия, пил съм какво ли не, но последните години не ми действат АД. Моите депресии се появяват есента или зимата (от нищото) и отшумяват началото на лятото. Последните 3-4г ме държат по 7-8 мес. което е страшен ужас, тъй като са тежки и дори не мога да работя. Та затова прибягнах към лития, въпреки че съм много против които и да са лекарства за депресия. Не знам вече какво да правя, съсипват ми живота депресиите. Пък когато се чувствам добре съм доста кадърен и да не прозвучи нескромно, но и умен човек.
Vesooo
 
Мнения: 2
Регистриран на: 09 Май 2016, 23:00


Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани с психология, психиатрия и сексология

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта