Хуск подпомага ли метаболизма и отслабването?

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Re: Хуск подпомага ли метаболизма и отслабването?

Мнениеот Elica » 13 Май 2016, 11:47

kauda написа:Момичета, пия хуск! Освен, че подпомага метаболизма, наистина се и отслабва. Не много де, няма нищо вълшебно, но не сте толкова гладни от него :) така че пробвайте, а за ползите му те не са само една или две, има много пречистващи ефекти от ползването на хуска. :)

Той нали е фибри така или иначе те точно това правят, увеличават чувството за ситост.
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Хуск подпомага ли метаболизма и отслабването?

Мнениеот rabotnata pchela » 26 Май 2016, 14:32

Някои обаче се оплакват от разстройство и много се чудя дали и аз да пробвам да си взема :) Дали ще е за добро или за зло? :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Хуск подпомага ли метаболизма и отслабването?

Мнениеот penelopa » 26 Май 2016, 15:31

rabotnata pchela написа:Някои обаче се оплакват от разстройство и много се чудя дали и аз да пробвам да си взема :) Дали ще е за добро или за зло? :lol:


Докато не пробваш, няма как да разбереш! :wink: Не зависи ли от количеството, което приемаш от хуска дали ще ти избие на разстройство или не?
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

Re: Хуск подпомага ли метаболизма и отслабването?

Мнениеот rabotnata pchela » 26 Май 2016, 15:48

penelopa написа:
rabotnata pchela написа:Някои обаче се оплакват от разстройство и много се чудя дали и аз да пробвам да си взема :) Дали ще е за добро или за зло? :lol:


Докато не пробваш, няма как да разбереш! :wink: Не зависи ли от количеството, което приемаш от хуска дали ще ти избие на разстройство или не?

Знам ли, с моя чувствителен стомах ;)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Хуск подпомага ли метаболизма и отслабването?

Мнениеот balsam » 27 Май 2016, 09:41

Аз бих пробвала с малка доза и взависимост от резултат бих увеличила дозата, докато я оцеля :smile: .
balsam
 
Мнения: 513
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:17

Re: Хуск подпомага ли метаболизма и отслабването?

Мнениеот rabotnata pchela » 01 Юни 2016, 11:23

balsam написа:Аз бих пробвала с малка доза и взависимост от резултат бих увеличила дозата, докато я оцеля :smile: .

Да и аз така ще направя. Във всички случаи трябва да се почва от някъде. :))) Дано да има резултат и да помогне в отслабването. :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Хуск подпомага ли метаболизма и отслабването?

Мнениеот Mon_ton » 01 Юни 2016, 12:36

Момичета, от седмица пия хуск. Веднага се отрази на запека, който имах, а и на малката. След хранене бях в тоалетната. Не усещам и толкова силен и постоянен глад, надявам се наистина занапред да повлияе добре! :)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Хуск подпомага ли метаболизма и отслабването?

Мнениеот M.Tasheva » 01 Юни 2016, 13:48

Да кажеш дали и е повлиял и на килограмите. Ако редовно го пиеш за запека, след време дали ще има отражение и на теглото?
M.Tasheva
 
Мнения: 393
Регистриран на: 21 Окт 2013, 13:55

Re: Хуск подпомага ли метаболизма и отслабването?

Мнениеот Anka » 01 Юни 2016, 13:59

Редовно го споменават по здравословните групи, със сигурност има отражение и на килограмите, само вече е въпрос на останалите неща, които се случват - като спазване на режими и прочие. :)
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Хуск подпомага ли метаболизма и отслабването?

Мнениеот dejavu » 07 Юни 2016, 13:29

Ако спазваш хранителен режим с цел сваляне на килограми и всичко е наред, защо да вземаш и хуск? Освен ако нямаш проблеми със стомаха, за които той да ти помага. Иначе да се презастраховаш двойно дали е добре?
dejavu
 
Мнения: 413
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:06

ПредишнаСледваща

Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта