Хуск подпомага ли метаболизма и отслабването?

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Re: Хуск подпомага ли метаболизма и отслабването?

Мнениеот GeorgiStoyanov » 15 Юни 2016, 09:50

От няколко години имам проблеми със стомаха и пия Хуск. Честно казано, добре ми действа, успокоява ме, когато имам проблем, но за отслабване не ми се е отразил. Ползвал съм продукти с Хуск на няколко фирми, последно взех на Булгарикус и съм доволен.
GeorgiStoyanov
 
Мнения: 10
Регистриран на: 04 Мар 2016, 13:00

Re: Хуск подпомага ли метаболизма и отслабването?

Мнениеот penny » 15 Юни 2016, 10:29

GeorgiStoyanov написа:От няколко години имам проблеми със стомаха и пия Хуск. Честно казано, добре ми действа, успокоява ме, когато имам проблем, но за отслабване не ми се е отразил. Ползвал съм продукти с Хуск на няколко фирми, последно взех на Булгарикус и съм доволен.


Предполагам, че го пиете само когато се появи проблемът или постоянно? Може ли да се пие всеки ден и правят ли се почивки?
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Re: Хуск подпомага ли метаболизма и отслабването?

Мнениеот Monika_Spasova » 15 Юни 2016, 11:15

GeorgiStoyanov написа:От няколко години имам проблеми със стомаха и пия Хуск. Честно казано, добре ми действа, успокоява ме, когато имам проблем, но за отслабване не ми се е отразил. Ползвал съм продукти с Хуск на няколко фирми, последно взех на Булгарикус и съм доволен.

какви проблеми със стомаха ти успокоява?
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Хуск подпомага ли метаболизма и отслабването?

Мнениеот GeorgiStoyanov » 16 Юни 2016, 10:02

Да, всеки ден го пия, по една капсула по време на хранене. Всъщност, понякога го спирам (забравям за него), но прояви ли се проблем, отново го почвам. А за въпроса Ви, за какви проблеми точно ми е помогнал, аз по принцип имам чувствителен стомах, така че болките и раздразнението за мен са ежедневие. Помагал ми е при запек, при подуване на стомаха, успокоявал ми е и болки. Е, за гастрита не ми помогна, но не ми е правил и раздразнения, така че съм доволен. Ето линк към продукта, който пия в момента: http://bulgaricus.bg/bg/zdrave-i-tonus/ ... &results=2
GeorgiStoyanov
 
Мнения: 10
Регистриран на: 04 Мар 2016, 13:00

Re: Хуск подпомага ли метаболизма и отслабването?

Мнениеот Nightmare » 16 Юни 2016, 10:18

Само на капсули ли го има? Мисля, че съм го виждала и в друга форма, по-евтин. Детето ми често страда от запек. Може ли деца да го пият и от каква възраст?
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Предишна

Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта