Какво хапвате по време на работа?

Забавни моменти, необичайни, полезни и интересни факти,хитрини и въпроси, навиците при хранене, празници и традиции.

Как обядвам най-често?

Поръчвам си храна и хапвам в офиса
3
38%
Нося си сандвич от вкъщи и ям него
1
13%
Излизам навън с колеги и обядваме в заведение
2
25%
Хапвам баничка на крак пред офиса
0
Няма гласували
Пропускам обяда, тъй като съм пак на диета
2
25%
 
Общо гласове : 8

Re: Какво хапвате по време на работа?

Мнениеот Stamen » 04 Юли 2018, 15:33

Най-странното е, че по време на работа доста огладнявам... Стремя се да ям готвено, нооо не всеки път се получава. За жалост ми се дояждат и неща, които няма как да консумирам на работното място - диня, пъпеш и др :D
Stamen
 
Мнения: 16
Регистриран на: 29 Май 2018, 17:11

Re: Какво хапвате по време на работа?

Мнениеот ivan.stoqnov » 04 Юли 2018, 16:53

Ям нещо коет си нося от дома, набързо... В ремето е пари :smile:
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Какво хапвате по време на работа?

Мнениеот Rali_hr » 06 Авг 2018, 12:03

Аз си нося, не обичам да си купувам храна, а да ям разни солети, крекери и подобни и дума не може да става. Понякога си нося кутия с плодове и следобед си я хапвам в кухнята на спокойствие. На предишната работа нямахме обособено място но за 15 минути хапвах или на терасата или на пейка в близост. Но ми е странно, че ме гледат хората, а ако ям например дюнер, на никой не би направило впечатление, но мисля, че често погледите са одобрителни.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Какво хапвате по време на работа?

Мнениеот Lollipop » 11 Сеп 2018, 10:14

Последно време и аз нося, преди и солети и такива щуротии ядях, ама то това не е истинска храна и предпочитам нещо по-нормално да ям.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Какво хапвате по време на работа?

Мнениеот rabotnata pchela » 11 Окт 2018, 12:00

До офиса има ресторант и си хапвам от обедното им меню, което никак не е лошо, или по-скоро е поносимо. :)
Но най-често си нося обяд, избягвам да ям пакетирани боклуци, ако си взема си купувам ядки, които обичам и поне са по-полезни от хлебчетата в пакетче. :mrgreen:
Това, което присъства е кутията ми често е салата, месо, яйца, зеленчуци, всякакви манджички. Тук почти всики колеги си носим от вкъщи, което е добре, защото никой не се чувства странен, че си яде гювеча от вечерята или грах от у дома.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Какво хапвате по време на работа?

Мнениеот Frac » 17 Окт 2018, 08:48

Аз май не се вписвам в тези категории. Обядвам в движение и всеки път нещо различно. Обичам да обикалям по време на обедната ми почивка, винаги има какво да свърша :)
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Какво хапвате по време на работа?

Мнениеот Krum » 17 Окт 2018, 09:23

В близкия ресторант има обедно меню и всеки ден се храня там, най-удобно ми е ,готвят добре и за около 5-6 лв успявам да се наобядвам нормално.
Понякога с колеги поръчваме пица, друг път ходим и ядем по някой хамбургер. Гледаме да уплътним 1 час от обедната си почивка.
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Какво хапвате по време на работа?

Мнениеот Rossi Ross » 05 Дек 2018, 16:08

Въобще не мисля че е срамно, дори напротив. И забелязвам че все повече хора го практикуват това с носенето на храна от вкъщи. Аз също почти ежедневно нося домашна храна в кутия. Хем излиза по-евтино, хем не ям боклуци или пък все сухоежбина.
Rossi Ross
 
Мнения: 93
Регистриран на: 05 Дек 2018, 15:19

Re: Какво хапвате по време на работа?

Мнениеот Боби_Тони » 12 Дек 2018, 15:01

Най-често плодове, а понякога солети. Обяда ни е осигурен, така че в това отношение съм улеснена.
Аватар
Боби_Тони
 
Мнения: 81
Регистриран на: 08 Ное 2018, 12:11

Re: Какво хапвате по време на работа?

Мнениеот Вики{} » 17 Дек 2018, 16:37

Аз си нося в кутия това, което съм готвила вкъщи.
Ако няма сготвено, правя един омлет или пък варени яйца с котидж сирене и съм готова.
Аватар
Вики{}
 
Мнения: 65
Регистриран на: 13 Дек 2018, 11:04

Предишна

Назад към Гювеч

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта