Връщат ли се болестите на миналото?

Ваксини и имунизационен календар, лекарства и добавки, козметика, симптоми и здравни проблеми, посещение при лекар

Re: Притеснявате ли се, че ще се върнат някои от болестите на миналото?

Мнениеот Влади » 28 Яну 2019, 15:47

Ако се слагат ваксините, не би трябвало да се завърнат. То с тази мода срещу ваксинирането, нищо няма да ме учуди.
Влади
 
Мнения: 87
Регистриран на: 28 Яну 2019, 10:49

Re: Притеснявате ли се, че ще се върнат някои от болестите на миналото?

Мнениеот Rainy mood » 08 Фев 2019, 13:29

Страхове всякакви имам, като родител. Ако се оставя да ме завладеят, направо трябва да легна и да не стана повече.
Относно болестите от миналото - мисля, че ваксините са точно срещу тях. Да живее медицината и науката! :grin:
Rainy mood
 
Мнения: 39
Регистриран на: 08 Фев 2019, 10:53

Re: Притеснявате ли се, че ще се върнат някои от болестите на миналото?

Мнениеот Dalia » 28 Фев 2019, 11:17

Ако на всички се поставят необходимите ваксини не мисля, че болестите от миналото могат да се върнат. Да не се говори много, а да се иде и да се набодат всички неваксинирани граждани или да им се наложат глоби, санкции, все има някакъв начин да се направи това, а не да се чака да стане пандемия и чак тогава да започнем да се вайкаме, те хората са го казали, когато се обърне колата пътища много.
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Re: Притеснявате ли се, че ще се върнат някои от болестите на миналото?

Мнениеот Надя! » 20 Мар 2019, 12:20

Ако всеки си спазва имунизационния календар, няма да се върнат. Така наречените анти ваксъри вредят не само на себе си, но и на околните с начина си на мислене.
Надя!
 
Мнения: 66
Регистриран на: 18 Дек 2018, 11:10

Предишна

Назад към Здравето на децата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта