Похвалете ни, окуражете ни, критикувайте ни или просто споделете!
Правила на форума
Добави отговор

Фрамар География - откъде сте?

18 Окт 2011, 23:35

Стана ми интересно, аз съм от Русе, а вие от кои градове на страната сте? Има ли и други от Русе?

Re: Фрамар География - откъде сте?

19 Окт 2011, 09:32

К'во значение има кой от къде е? Тук сме за да общуваме, да разменяме опит идеи, а не да се запознаваме. Всеки във форума е с някакъв ник, ние дори имената не си казваме ти искаш да казваме от кой град сме.

Re: Фрамар География - откъде сте?

19 Окт 2011, 13:57

Margo написа:К'во значение има кой от къде е? Тук сме за да общуваме, да разменяме опит идеи, а не да се запознаваме. Всеки във форума е с някакъв ник, ние дори имената не си казваме ти искаш да казваме от кой град сме.


Смятам, че от форумите се раждат страхотни приятелства. Ако ти Марго смяташ, че не искаш дори и от кой град да си да споменеш, това е твой проблем, който не касае другите хора от форума. Но нека и другите да дадат своето мнение...

Re: Фрамар География - откъде сте?

22 Окт 2011, 11:27

Според мен няма значение кой от къде е.Важно е всеки да намери тук това което му е необходимо.

Re: Фрамар География - откъде сте?

29 Окт 2011, 13:33

Аз съм от Бургас! наистина няма значение от къде сме!

Re: Фрамар География - откъде сте?

29 Окт 2011, 13:33

по форумите се завързват големи приятелства :)

Re: Фрамар География - откъде сте?

29 Окт 2011, 17:44

Аз съм от Велико Търново и чак такива приятелства не съм завързвала по форумите :))) Но определено извличам доста полезна информация :)

Re: Фрамар География - откъде сте?

17 Яну 2012, 21:36

Аз съм от Стара Загора ,и не виждам нищо лошо в тази тема, да и аз не съм завързвала приятелства от форуми но нямам нищо против това! :)

Re: Фрамар География - откъде сте?

17 Яну 2012, 22:39

Абе зависи от форума и от хората, аз съм от Стара Загора и в интерес на истината съм създал няколко много полезни запознанства и контакти от форуми и интернет. Наистина са рядкост но се случват :)

Re: Фрамар География - откъде сте?

09 Май 2012, 22:25

А аз съм от Благоевград. :lol:
Добави отговор
Отиди на страница: 1, 2