Как запълвате и организирате времето си, за да бъдете по-продуктивни?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Как запълвате и организирате времето си, за да бъдете по-продуктивни?

Мнениеот annydance » 16 Май 2016, 15:18

Напоследък се усещах, че съм доста разхвърляна, хаотична в изпълнението на задачите си и трудно се концентрирах. Не се чувствах продуктивна. Не ми харесваше положението и се замислих какво да направя, за да прекъсна този порочен кръг и да стана по-организирана и да отмятам повече задачи. Забелязах, че ако закуся по-стабилно, а не само с чаша кафе и една бисквитка, денят ми тръгва на добре и съм по-концентрирана. А за да се настроя за работа в понеделник, през уикенда често се срещам с приятели или се отдавам на ново хоби - спорт или друго занимание. Какви са вашите начини да сте по-продуктивни? През кои части на деня сте такива и как се мотивирате?
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Как запълвате и организирате времето си, за да бъдете по-продуктивни?

Мнениеот Rali_hr » 16 Май 2016, 15:33

Не знам какви са моите начини, избягвам аз закуската, защото пък тогава цял ден мисля само за ядене. Гледам да се игнорирам от останлия свят, когато имам да свърша нещо и да го направя възможно най-бързо, много мразя да се мотая. ;) нямам начин да се справям, който мога да препоръчам.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Как запълвате и организирате времето си, за да бъдете по-продуктивни?

Мнениеот mamina » 16 Май 2016, 16:16

Планирам деня си, а когато ми се натрупат повече задачи и седмицата. Това доста ми помага да се организирам и да подредя нещата си.
mamina
 
Мнения: 525
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:55


Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта