Можем ли да се заразим със... затлъстяване?

Забавни моменти, необичайни, полезни и интересни факти,хитрини и въпроси, навиците при хранене, празници и традиции.

Re: Можем ли да се заразим със... затлъстяване?

Мнениеот Jully » 23 Юни 2016, 16:03

Определено е възможно , не точно да се заразим, колкото да се поддадем по яденето на другите. Когато сме в компания с хора, които ядат много, чувстваме се спокойни и у дома, един вид, то тогава със сигурност ни влияе така, че си хапваме повечко и напълняваме, колкото и да не ни се иска.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Можем ли да се заразим със... затлъстяване?

Мнениеот dessiblond » 24 Юни 2016, 09:52

Определено като си с други хора и виждаш, че си хапват нещо, и на теб ти идва желанието и ти да ядеш. Това всеки ден в офиса го наблюдавам, затова и съм качила малко килограми :lol: .
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Можем ли да се заразим със... затлъстяване?

Мнениеот Snejna » 24 Юни 2016, 11:48

dessiblond написа:Определено като си с други хора и виждаш, че си хапват нещо, и на теб ти идва желанието и ти да ядеш. Това всеки ден в офиса го наблюдавам, затова и съм качила малко килограми :lol: .

И заседяването и ефекта е гарантиран. :) трябва да си много упорит, за да успееш да се владееш и да не се поддаваш на желанието на другите да ядат :)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Можем ли да се заразим със... затлъстяване?

Мнениеот Kremiliya » 27 Юни 2016, 16:51

Гледай ки по себе си мога да го кажа, в семейството ми всички са пълни, а аз съм вече на 37 години и още се боря с проблемите с килограмите, сякаш никога няма да мога да вляза поне в прилична форма. :(
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Можем ли да се заразим със... затлъстяване?

Мнениеот MerryPop » 27 Юни 2016, 17:01

Това, че роднините са закръглени не означава, че и ти трябва цял живот да си така. Наследствеността е определяща, но не и когато си решен да промениш начина си на хранене и движение така, че да се поддържаш в добра форма.
MerryPop
 
Мнения: 271
Регистриран на: 04 Юни 2014, 12:20

Предишна

Назад към Гювеч

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron