Червената елегантна обувка - с какво да я съчетаем?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Re: Червената елегантна обувка - с какво да я съчетаем?

Мнениеот klara » 27 Май 2016, 10:35

Не знам защо, но с червените обувки все правя едни асоциации, отделно за мен са и много ангажиращ цвят. По принцип не го харесвам и като се замисля май нямам дреха в червено или в подобен нюанс. Мисля, че не на всеки отива.
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Re: Червената елегантна обувка - с какво да я съчетаем?

Мнениеот qwerryyy » 27 Май 2016, 12:16

klara написа:Не знам защо, но с червените обувки все правя едни асоциации, отделно за мен са и много ангажиращ цвят. По принцип не го харесвам и като се замисля май нямам дреха в червено или в подобен нюанс. Мисля, че не на всеки отива.

Да, така е :) Червеното май не е за всеки, за лично много го харесвам, всичко бих носила само в червено, но пък е много щуро и ангажиращо, наистина. :) по-добре неутрални цветове, особено за ежедневието :)
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Червената елегантна обувка - с какво да я съчетаем?

Мнениеот analizatorka » 30 Май 2016, 14:36

С този цвят и изибщо с ярките цветове не трябва да се прекалява. Само един акцент, иначе става шарения до шия :lol: .
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

Re: Червената елегантна обувка - с какво да я съчетаем?

Мнениеот viking » 15 Юни 2016, 17:08

Някак си по мога да възприема червени обувки отколкото червен панталон, блуза или костюм. Може би защото площта е по-голяма и повече се набива на очи :shock: :smile: .
viking
 
Мнения: 243
Регистриран на: 27 Май 2014, 10:29

Re: Червената елегантна обувка - с какво да я съчетаем?

Мнениеот Monika_Spasova » 16 Юни 2016, 08:44

Много зависи от човека, ако обикновено се старае да е по-невзрачен, да не се забелязва, да е в неутрални цветове, единствено наисина като акцент може червена обувка и то хубава и стилна. Но ако жената си ходи цветно ежедневно, то червените дрехи пак могат да стоят добре. :)
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Червената елегантна обувка - с какво да я съчетаем?

Мнениеот pravilno » 16 Юни 2016, 09:18

Който харесва ярките цветове, винаги може да се открие в гардероба му повече такива дрехи. Но пак си трябва усет, защото е по-трудно да съчетаеш шарените дрехи, отколкото едноцветните и с по-убити тонове.
pravilno
 
Мнения: 508
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:46

Re: Червената елегантна обувка - с какво да я съчетаем?

Мнениеот Pipilota » 16 Юни 2016, 10:23

На мен са ми слабост точно такива обувки. ;) Но пък имам и друга слабост, която е да не харча за глупости, та се въздържам да си напълня къщат асъс сто чифта обувки. Това го оставям на Кари Брадшоу. За сметка на това почти винаги нося някой ярък на цвят шал, вече ми е нещо като запазена марка. :lol: Чувствам се като Крюела Девил много често. :) Но обувките, оосбено червени, сини, в момента са адски хит, та която от вас иска да пробва, няма да сбърка да внесе малко цвят :) Но мисля, това трябва да се върже с цялостната визия. Един по-скромен вид, хич няма да се върже с екстравагантни обувки или дрехи :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Червената елегантна обувка - с какво да я съчетаем?

Мнениеот Monika_Spasova » 11 Юли 2016, 16:19

Ооо, Пипи, сините обувки в момента наистна са страхотни, особено има и велуреди, страхотнооо... много искам да си взема такива, но не знам, дали ще успея да ги нося, толкова ми е трудно да ходя с високи обувки ежедневно, а са невероятни :heartbeating:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Червената елегантна обувка - с какво да я съчетаем?

Мнениеот Malina » 14 Юли 2016, 14:07

Monika_Spasova написа:Ооо, Пипи, сините обувки в момента наистна са страхотни, особено има и велуреди, страхотнооо... много искам да си взема такива, но не знам, дали ще успея да ги нося, толкова ми е трудно да ходя с високи обувки ежедневно, а са невероятни :heartbeating:

Охх,, цвят корал, тотален хит, невероятнии са! Изместиха всякакви класики! :)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Червената елегантна обувка - с какво да я съчетаем?

Мнениеот Yunona » 14 Юли 2016, 15:49

Червените елегантни обувки създават много възможности за съчетания :)
Те са идеален акцент в една по-обрана ежедневна визия. Моето облекло например обикновено е доста семпло, състои се от класически, предимно едноцветни модели и затова обичам да акцентирам с обувки, чанта или шал.
Примери за сполучливо (разбира се, според мен :) )съчетание на червени обувки: с малка черна рокля, с офисен костюм в сиво, с рокля в черно-бели графични елементи, с тъмносиня рокля на бели точки, с тъмносиня едноцветна рокля, с бежова рокля/костюм, със сив панталон и черна блуза.... изобщо на всякакви дрехи (по-делови или по-празнични) в изброените цветове.
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

ПредишнаСледваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron