Червената елегантна обувка - с какво да я съчетаем?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Re: Червената елегантна обувка - с какво да я съчетаем?

Мнениеот Lili_pili » 14 Юли 2016, 16:16

На мен ми харесва много комбинацията от сиво и червено - т.е. сива дреха с червените обувки. Много е трудно обаче с подобни силни цветове да успееш да избегнеш кича.
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Червената елегантна обувка - с какво да я съчетаем?

Мнениеот lini_leni » 14 Юли 2016, 16:45

Yunona написа:Червените елегантни обувки създават много възможности за съчетания :)
Те са идеален акцент в една по-обрана ежедневна визия. Моето облекло например обикновено е доста семпло, състои се от класически, предимно едноцветни модели и затова обичам да акцентирам с обувки, чанта или шал.
Примери за сполучливо (разбира се, според мен :) )съчетание на червени обувки: с малка черна рокля, с офисен костюм в сиво, с рокля в черно-бели графични елементи, с тъмносиня рокля на бели точки, с тъмносиня едноцветна рокля, с бежова рокля/костюм, със сив панталон и черна блуза.... изобщо на всякакви дрехи (по-делови или по-празнични) в изброените цветове.


точно комбинации, които акцент като червените обувки ги прави страхотни и не толкова скучни. Съвсем малко трябва, за да превърне човек визията си в запомняща се.
lini_leni
 
Мнения: 491
Регистриран на: 27 Сеп 2013, 12:03

Re: Червената елегантна обувка - с какво да я съчетаем?

Мнениеот qwerryyy » 15 Юли 2016, 12:03

Определено със силните цветове и добрите обувки трябва да бъдат акцент, точно както казва и Юнона. Подобни комбинации са хубави, само както и преди казаха да не става кич и да не минава елегантното към кичозно и евтино.
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Червената елегантна обувка - с какво да я съчетаем?

Мнениеот kalinka-kuku » 15 Юли 2016, 12:42

Такава комбинация много ми харесва, жалко, че нямам къде да изглеждам по такъв начин, но е адски секси и красиво:
a360e97ba084a4612da89284a90ed25d.jpg
a360e97ba084a4612da89284a90ed25d.jpg (17.33 KiB) Прегледано 393 пъти
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Червената елегантна обувка - с какво да я съчетаем?

Мнениеот svetlozara » 15 Юли 2016, 15:18

Точно това ми харесва и на мен, стилно и с акцент! :) Много добра комбинация,но сякаш подобни визии са само за добре изваяни дами!
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Червената елегантна обувка - с какво да я съчетаем?

Мнениеот rabotnata pchela » 01 Авг 2016, 16:54

И аз бих носила но ще съм малко като на свинче - звънче. :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Червената елегантна обувка - с какво да я съчетаем?

Мнениеот Elica » 02 Авг 2016, 10:28

На мен ми харесват как изглеждат тези обувки, обаче не са подходящи за всеки, на някой не отиват. Може би това е като всеки стил,който като стане част от теб се възприема и харесва, иначе в началото всеки път изглежда странно. :)
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Червената елегантна обувка - с какво да я съчетаем?

Мнениеот pepimili » 15 Сеп 2016, 17:12

Аз имам същия проблем. Купих си ето тези обувки http://www.sisi-bg.com/shoes/damski-obu ... 9532123chv
Много ми харесват, но наистина ми е доста трудно да ги съчетавам. Червените обувки са много претенциозни, но и много забележими!
Вие се смеете, защото съм различен, а аз се смея, защото всички сте еднакви.
https://www.keranova.org/
Аватар
pepimili
 
Мнения: 44
Регистриран на: 01 Сеп 2016, 11:06

Re: Червената елегантна обувка - с какво да я съчетаем?

Мнениеот borkova » 15 Сеп 2016, 17:20

Да, към тях трябва и чанта в червено или подходяща дреха в същия цвят, т.е с купуването на червените обувки се налага да купиш още доста неща :lol: .
borkova
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 10:29

Re: Червената елегантна обувка - с какво да я съчетаем?

Мнениеот Yunona » 16 Сеп 2016, 14:57

pepimili написа:Аз имам същия проблем. Купих си ето тези обувки http://www.sisi-bg.com/shoes/damski-obu ... 9532123chv
Много ми харесват, но наистина ми е доста трудно да ги съчетавам. Червените обувки са много претенциозни, но и много забележими!


Много добре изглеждат :) Защо ти е трудно да ги съчетаваш? Ако бяха част от моя гардероб, щях да ги смъкна от носене :)
Идеални са за прави изчистени джинси или сив, тъмносин, черен панталон. Бих ги комбинирала с едноцветна или умерено пъстра риза. Може и с гладък тънък фин пуловер. С бижу или шал - ето ти визия за офиса.
Бих опитала и с тъмна ежедневна рокля отново за офиса.
За свободното време - с някоя по-лежерна блуза в неутрален цвят или с подходяща шарка, съчетани с дънки в свободен стил. Нежна жилетка, спортно-елегантно сако или яке. Биха стояли страхотно и с дълга есенно-зимна леко разкроена пола.
Относно чантата - отживелица е, че обувките и чантата трябва да са в един цвят. Лично аз никога не бих съчетала червена чанта и червени обувки. Твърде много ще "крещи" тоалетът. Едното ИЛИ другото - за акцент. Да не говорим колко трудно е да се улучат и двете в един и същ нюанс на червеното! Конкретно тези боти бих допълнила с черна чанта със строга визия прави очертания за офиса и леко безформена (тип торба) чанта за свободното време :)
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

ПредишнаСледваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron